Cz En

Horní Počernice, 1. běh

  1. Datum: 11. 10. 2014
  2. Závod: Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 20
  11. Postupová rychlost: 3.74 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 080913 Simona Šišková A3Ch Berezi Z Nefritu 0 0 0.0 0.0 38.73 4.44 V V
2 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu 0 0 0.0 0.0 39.06 4.4 V V
3 043612 Michaela Nováková Daisy 0 0 1.33 1.33 47.33 3.63 V V
4 035913 Klára Marešová Claremon Clyde Aratinga 0 0 4.81 4.81 50.81 3.39 V V
5 057813 Edita Macibobová Ace Manthy Prague 1 0 0.0 5.0 38.65 4.45 V V
6 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 1 0 0.0 5.0 40.74 4.22 V V
7 090812 Robert Bohuslav Sushi 1 0 0.0 5.0 44.38 3.88 V V
8 062113 Kateřina Floriánová Nirvana Aibara 1 0 3.51 8.51 49.51 3.47 VD VD
9 029613 Šárka Fejtková Nota Bonna Taien 0 0 9.03 9.03 55.03 3.13 VD VD
10 003010 Veronika Šetková Lupeš 2 0 0.0 10.0 44.42 3.87 VD VD
11 043613 Alena Rybová Caffé Latte Old Tapis 2 0 0.0 10.0 45.82 3.75 VD VD
12 080211 Marcela Štemberová Phantom of Juvell z Kovárny 0 1 5.1 10.1 51.1 3.37 VD VD
13 001910 Eva Vácová Antonie Barunidlo 0 0 12.39 12.39 58.39 2.95 VD VD
14 068812 Eliška Tejkalová Leia 1 1 3.81 13.81 49.81 3.45 VD VD
15 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick 2 1 0.0 15.0 40.39 4.26 VD VD
DIS 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080312 Dominik Vajc Jack Sparrow Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042312 Kristýna Hávová Quincy Agatha z Lukovského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035013 Miloslav Habertizel Harry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090912 Tereza Bohuslavová Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038910 Lenka Kohoutková Kessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028312 Lenka Svobodová Dareios z Lhotecké linie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025812 Hana Stuchlíková Fauna z Lebedova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS