Cz En

Marta Hlaváčková

  1. Číslo: 002330
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 02. 02. 2018
  5. Členem KA do: 31. 12. 2021
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 126600 (L), Bert

  2. 000204 (L), Atos od Vrbenských rybníků

  3. 037905 (L), Cindy z Rajšlu

  4. 034208 (ML), Cynthie Xapaťan

  5. 043109 (L), Ambra Lipavské lesy

  6. 052711 (L), Bargo Chocolate Evallens

  7. 052811 (L), Alwin od Vrbenských rybníků

  8. 085812 (L), Faerie Flute Mintaka

  9. 056414 (ML), Amálka od Vrbenských rybníků

  10. 026719 (XS), Moe-Joe Filo Castelo

  11. 058620 (L), Adynna Amydie

Výsledky

  1. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  2. 1. běh SA1 , Moe-Joe Filo Castelo: Diskvalifikován

  3. 2. běh SA1, Moe-Joe Filo Castelo: Diskvalifikován

  4. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 26. 09. 2020

  5. 1. Zkouška XSA1, Moe-Joe Filo Castelo: 2/3, 39.78 s, 5.28 tr. b., 3.49 m/s

  6. 2. Zkouška XSA1, Moe-Joe Filo Castelo: 3/3, 45.88 s, 11.38 tr. b., 3.03 m/s

  7. 3. Zkouška XSA1, Moe-Joe Filo Castelo: 2/3, 49.52 s, 1.52 tr. b., 3.27 m/s

  8. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 22. 09. 2019

  9. 1. zkouška XSA1, Moe-Joe Filo Castelo: 1/2, 46.79 s, 5.0 tr. b., 2.93 m/s

  10. 2. zkouška XSA1, Moe-Joe Filo Castelo: 2/2, 47.26 s, 0.0 tr. b., 3.09 m/s

  11. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  12. SA1 1zk, Moe-Joe Filo Castelo: Diskvalifikován

  13. SA1 2zk, Moe-Joe Filo Castelo: 5/7, 48.62 s, 10.0 tr. b., 3.29 m/s

  14. SA1 3zk, Moe-Joe Filo Castelo: Diskvalifikován

  15. Horní Bukovsko - NAGIT CUP IV., 17. 08. 2019 - 18. 08. 2019

  16. Agility XS neděle, Moe-Joe Filo Castelo: 2/2, 64.03 s, 17.03 tr. b., 2.66 m/s

  17. Agility XS sobota, Moe-Joe Filo Castelo: 2/3, 67.8 s, 27.8 tr. b., 2.68 m/s

  18. Jumping XS neděle, Moe-Joe Filo Castelo: Diskvalifikován

  19. Jumping XS sobota, Moe-Joe Filo Castelo: 2/3, 51.6 s, 11.6 tr. b., 3.45 m/s

  20. Zkouška XSA1 neděle, Moe-Joe Filo Castelo: 1/1, 60.62 s, 15.62 tr. b., 2.49 m/s

  21. Zkouška XSA1 sobota, Moe-Joe Filo Castelo: 1/1, 55.24 s, 11.24 tr. b., 2.46 m/s

  22. Horní Bukovsko - O Říďův pohár, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  23. 1. Zkouška - SA1, Moe-Joe Filo Castelo: 3/6, 53.86 s, 22.86 tr. b., 2.58 m/s

  24. 2. Zkouška - SA1, Moe-Joe Filo Castelo: 4/6, 54.39 s, 20.39 tr. b., 2.7 m/s

  25. Zkouška - SA1, Moe-Joe Filo Castelo: 2/4, 54.96 s, 13.96 tr. b., 2.67 m/s

  26. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  27. 1.Zka - LA2, Alwin od Vrbenských rybníků: 4/11, 50.28 s, 7.28 tr. b., 3.44 m/s

  28. 2.Zka - LA2, Alwin od Vrbenských rybníků: 3/11, 46.44 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  29. 3.Zka - LA2, Alwin od Vrbenských rybníků: 5/11, 52.32 s, 5.32 tr. b., 3.33 m/s

  30. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky, 22. 10. 2017

  31. Zkouška 1 - LA1, Amálka od Vrbenských rybníků: 10/14, 53.64 s, 19.64 tr. b., 2.57 m/s

  32. Zkouška 1 - LA2, Alwin od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  33. Zkouška 2 - LA1, Amálka od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  34. Zkouška 2 - LA2, Alwin od Vrbenských rybníků: 4/9, 75.0 s, 40.0 tr. b., 2.16 m/s

  35. Nové Hrady - Letní závod v Penzionu Na celnici, 29. 07. 2017

  36. Nové Hrady, Zkoušky, Amálka od Vrbenských rybníků: 7/7, 37.69 s, 15.0 tr. b., 3.18 m/s

  37. Nové Hrady, Zkoušky, Alwin od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  38. České Budějovice - Podzimní trojzkoušky, 25. 09. 2016

  39. LA1 - 1. zkouška LA1, Amálka od Vrbenských rybníků: 3/17, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  40. LA1 - 2. zkouška LA1, Amálka od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  41. LA1 - 3. zkouška LA1, Amálka od Vrbenských rybníků: 2/17, 31.07 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  42. LA2 - 1. zkouška LA2, Alwin od Vrbenských rybníků: 2/19, 49.39 s, 4.39 tr. b., 3.28 m/s

  43. LA2 - 2. zkouška LA2, Alwin od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  44. LA2 - 3. zkouška LA2, Alwin od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  45. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 5. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 5. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  46. Agility L, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  47. Agility L, Alwin od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  48. Agility L, Amálka od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  49. Jumping L, Bargo Chocolate Evallens: 19/34, 44.19 s, 25.19 tr. b., 2.85 m/s

  50. Jumping L, Alwin od Vrbenských rybníků: 21/34, 50.25 s, 36.25 tr. b., 2.51 m/s

  51. Jumping L, Amálka od Vrbenských rybníků: 23/34, 49.5 s, 40.5 tr. b., 2.55 m/s

  52. Ne-Agility L, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  53. Ne-Agility L, Amálka od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  54. Ne-Jumping L, Bargo Chocolate Evallens: 14/26, 60.75 s, 51.75 tr. b., 2.45 m/s

  55. Ne-Jumping L, Alwin od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  56. Ne-Jumping L, Amálka od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  57. Ne-Zkousky LA1, Amálka od Vrbenských rybníků: 2/8, 52.0 s, 20.0 tr. b., 3.0 m/s

  58. Ne-Zkousky LA1, Bargo Chocolate Evallens: 3/8, 52.16 s, 25.16 tr. b., 2.99 m/s

  59. Ne-Zkousky LA2, Alwin od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  60. Zkousky LA1, Bargo Chocolate Evallens: 5/13, 41.2 s, 22.2 tr. b., 3.23 m/s

  61. Zkousky LA1, Amálka od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  62. Zkousky LA2, Alwin od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  63. Zátaví u Písku - II. NAGIT CUP, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  64. Agility L, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  65. Agility L, Amálka od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  66. Agility L, Alwin od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  67. Jumping L, Alwin od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  68. Jumping L, Amálka od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  69. Jumping L, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  70. Zkouška LA1, Amálka od Vrbenských rybníků: 4/16, 71.27 s, 38.27 tr. b., 2.13 m/s

  71. Zkouška LA1, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  72. Zkouška LA2, Alwin od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  73. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 23. 08. 2014

  74. zkouška 1 LA1, Amálka od Vrbenských rybníků: 7/16, 64.63 s, 21.63 tr. b., 2.74 m/s

  75. zkouška 1 LA1, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  76. zkouška 1 LA2, Alwin od Vrbenských rybníků: 6/15, 51.12 s, 24.12 tr. b., 3.03 m/s

  77. zkouška 2 LA1, Amálka od Vrbenských rybníků: 2/16, 45.75 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  78. zkouška 2 LA1, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  79. zkouška 2 LA2, Alwin od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  80. zkouška 3 LA1, Amálka od Vrbenských rybníků: 4/16, 47.36 s, 5.0 tr. b., 3.17 m/s

  81. zkouška 3 LA1, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  82. zkouška 3 LA2, Alwin od Vrbenských rybníků: 1/15, 57.71 s, 6.71 tr. b., 3.22 m/s

  83. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 03. 05. 2014

  84. zkouška 1 LA1, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  85. zkouška 1 LA2, Ambra Lipavské lesy: 10/22, 56.28 s, 13.28 tr. b., 3.11 m/s

  86. zkouška 1 LA2, Alwin od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  87. zkouška 2 LA1, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  88. zkouška 2 LA2, Ambra Lipavské lesy: 5/23, 54.62 s, 12.62 tr. b., 2.95 m/s

  89. zkouška 2 LA2, Alwin od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  90. zkouška 3 LA1, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  91. zkouška 3 LA2, Alwin od Vrbenských rybníků: 7/23, 57.91 s, 18.91 tr. b., 2.94 m/s

  92. zkouška 3 LA2, Ambra Lipavské lesy: Diskvalifikován

  93. České Budějovice - O budějovickou tlapku - Jumpingový speciál, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  94. Jumping 1 So L, Alwin od Vrbenských rybníků: 7/36, 44.75 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  95. Jumping 1 So L, Ambra Lipavské lesy: Diskvalifikován

  96. Jumping 1 So L, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  97. Jumping 2 So L, Alwin od Vrbenských rybníků: 8/35, 45.4 s, 6.4 tr. b., 2.97 m/s

  98. Jumping 2 So L, Ambra Lipavské lesy: 18/35, 51.66 s, 22.66 tr. b., 2.61 m/s

  99. Jumping 2 So L, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  100. Jumping So LA1, Bargo Chocolate Evallens: 3/14, 23.0 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  101. Jumping So LA2, Alwin od Vrbenských rybníků: 8/16, 44.81 s, 7.81 tr. b., 3.35 m/s

  102. Jumping So LA2, Ambra Lipavské lesy: Diskvalifikován

  103. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  104. Agility L, Alwin od Vrbenských rybníků: 8/32, 54.75 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  105. Agility L, Faerie Flute Mintaka: 12/32, 69.46 s, 14.46 tr. b., 2.71 m/s

  106. Agility L, Ambra Lipavské lesy: Diskvalifikován

  107. Agility L, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  108. Jumping L, Ambra Lipavské lesy: 3/32, 43.22 s, 0.22 tr. b., 3.47 m/s

  109. Jumping L, Alwin od Vrbenských rybníků: 15/32, 44.89 s, 11.89 tr. b., 3.34 m/s

  110. Jumping L, Faerie Flute Mintaka: 17/32, 54.75 s, 26.75 tr. b., 2.74 m/s

  111. Jumping L, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  112. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  113. Heroutice, 1. běh, Alwin od Vrbenských rybníků: 8/22, 61.87 s, 18.87 tr. b., 2.75 m/s

  114. Heroutice, 1. běh, Ambra Lipavské lesy: 9/22, 52.02 s, 19.02 tr. b., 3.27 m/s

  115. Heroutice, 1. běh, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  116. Heroutice, 1. běh, Faerie Flute Mintaka: Diskvalifikován

  117. Heroutice, 2. běh, Bargo Chocolate Evallens: 5/22, 42.83 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  118. Heroutice, 2. běh, Faerie Flute Mintaka: Diskvalifikován

  119. Heroutice, 2. běh, Ambra Lipavské lesy: Diskvalifikován

  120. Heroutice, 2. běh, Alwin od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  121. Heroutice, 3. běh, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  122. Strakonice - Memoriál Věry Bůbalové, 26. 10. 2013

  123. 1 zkouška LA1, Alwin od Vrbenských rybníků: 1/14, 48.61 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  124. 1 zkouška LA1, Ambra Lipavské lesy: 2/14, 46.58 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  125. 1 zkouška LA1, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  126. 2 zkouška LA1, Ambra Lipavské lesy: 5/14, 47.82 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  127. 2 zkouška LA1, Alwin od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  128. 2 zkouška LA1, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  129. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 28. 09. 2013

  130. zkouška 1 LA1, Ambra Lipavské lesy: 4/20, 35.83 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  131. zkouška 1 LA1, Bargo Chocolate Evallens: 10/20, 37.03 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  132. zkouška 1 LA1, Alwin od Vrbenských rybníků: 11/20, 40.32 s, 10.32 tr. b., 3.47 m/s

  133. zkouška 1 LA1, Faerie Flute Mintaka: 14/20, 50.62 s, 15.62 tr. b., 2.77 m/s

  134. zkouška 2 LA1, Alwin od Vrbenských rybníků: 1/20, 35.07 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  135. zkouška 2 LA1, Ambra Lipavské lesy: 9/20, 37.36 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  136. zkouška 2 LA1, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  137. zkouška 2 LA1, Faerie Flute Mintaka: Diskvalifikován

  138. zkouška 3 LA1, Alwin od Vrbenských rybníků: 5/20, 42.75 s, 5.0 tr. b., 3.27 m/s

  139. zkouška 3 LA1, Ambra Lipavské lesy: 8/20, 44.12 s, 10.0 tr. b., 3.17 m/s

  140. zkouška 3 LA1, Faerie Flute Mintaka: Diskvalifikován

  141. zkouška 3 LA1, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  142. Soběslav - PRÁZDNINOVÝ SOBĚSKOK, 10. 08. 2013 - 11. 08. 2013

  143. agility sobota L, Faerie Flute Mintaka: 18/37, 68.66 s, 26.37 tr. b., 2.55 m/s

  144. agility sobota L, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  145. agility sobota L, Alwin od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  146. jump neděle L, Alwin od Vrbenských rybníků: 18/40, 58.28 s, 25.28 tr. b., 2.54 m/s

  147. jump neděle L, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  148. jump neděle L, Faerie Flute Mintaka: Diskvalifikován

  149. jump sobota L, Alwin od Vrbenských rybníků: 11/37, 43.32 s, 4.86 tr. b., 3.46 m/s

  150. jump sobota L, Faerie Flute Mintaka: 21/37, 44.53 s, 11.07 tr. b., 3.37 m/s

  151. jump sobota L, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  152. zkouška neděle 1 LA1, Alwin od Vrbenských rybníků: 7/16, 56.38 s, 25.38 tr. b., 2.75 m/s

  153. zkouška neděle 1 LA1, Faerie Flute Mintaka: 8/16, 66.21 s, 35.21 tr. b., 2.34 m/s

  154. zkouška neděle 1 LA1, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  155. zkouška neděle 2 LA1, Alwin od Vrbenských rybníků: 5/16, 39.41 s, 2.41 tr. b., 3.37 m/s

  156. zkouška neděle 2 LA1, Bargo Chocolate Evallens: 9/16, 42.78 s, 10.78 tr. b., 3.11 m/s

  157. zkouška neděle 2 LA1, Faerie Flute Mintaka: Diskvalifikován

  158. zkoušky sobota LA1, Alwin od Vrbenských rybníků: 2/16, 39.88 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  159. zkoušky sobota LA1, Faerie Flute Mintaka: 9/16, 52.34 s, 20.68 tr. b., 2.87 m/s

  160. zkoušky sobota LA1, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  161. Nové hrady - Novohradský pohár, 18. 08. 2012 - 19. 08. 2012

  162. NE-Agility L, Alwin od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  163. NE-Agility L, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  164. NE-Jumping L, Alwin od Vrbenských rybníků: 11/17, 45.28 s, 10.28 tr. b., 2.96 m/s

  165. NE-Jumping L, Bargo Chocolate Evallens: 14/17, 59.25 s, 29.25 tr. b., 2.26 m/s

  166. NE-Zkouska A1 LA1, Alwin od Vrbenských rybníků: 4/10, 50.78 s, 5.0 tr. b., 2.89 m/s

  167. NE-Zkouska A1 LA1, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  168. SO1-ZkouskyA1 LA1, Bargo Chocolate Evallens: 5/13, 37.0 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  169. SO1-ZkouskyA1 LA1, Alwin od Vrbenských rybníků: 8/13, 54.0 s, 24.0 tr. b., 2.31 m/s

  170. SO-Agility L, Alwin od Vrbenských rybníků: 12/21, 63.13 s, 28.13 tr. b., 2.53 m/s

  171. SO-Agility L, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  172. SO-Jumping L, Bargo Chocolate Evallens: 13/22, 60.78 s, 53.78 tr. b., 2.6 m/s

  173. SO-Jumping L, Alwin od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  174. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 9. ročník + Speciál BŠO v agility 5. ročník + MR beauceronů v agility 1. ročník, 02. 06. 2012

  175. AGILITY, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  176. AGILITY, Alwin od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  177. JUMPING, Alwin od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován

  178. JUMPING, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  179. LA1, Bargo Chocolate Evallens: Diskvalifikován

  180. LA1, Alwin od Vrbenských rybníků: Diskvalifikován