Cz En

SO - Acana Jumping L

  1. Datum: 20. 07. 2013
  2. Závod: Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.26 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 0 0.0 0.0 29.28 5.53
2 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky 1 0 0.0 5.0 30.97 5.23
3 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 1 0 0.0 5.0 31.47 5.15
4 024407 Vladana Šimková Annie Dot Hardy Horde 0 1 1.77 6.77 39.77 4.07
5 044009 Michaela Fišerová Cherry 1 0 4.71 9.71 42.71 3.79
6 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox 2 0 0.0 10.0 31.11 5.21
7 023012 Dana Sedláková Aniffe z Říše fantazie 2 0 0.0 10.0 31.62 5.12
8 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working 1 1 0.0 10.0 32.21 5.03
9 062411 Dana Tůmová Axis Nieder Bohemia 1 1 0.0 10.0 33.28 4.87
10 003813 Hana Kašpárková Ador The Guardians of Albion 1 1 0.0 10.0 33.74 4.8
11 012305 Martina Bartoková Elsa Foxy Fox 1 1 0.0 10.0 34.8 4.66
12 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 3 0 0.0 15.0 34.43 4.71
DIS 037213 Jarmila Hlaváčková Conny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027512 Věra Bařinková Camelia Prima Amita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081712 Andrea Kopecká Wessi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013512 Dagmar Lukavská Delta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043612 Michaela Nováková Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041011 Andrea Špirhanzlová Shegy Taien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033813 Ivana Tamášová Cyráno Amazonka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045111 Tereza Ťuláková Ironie Sa-Kra Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060909 Martina Bartoková Noemi Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058408 Soňa Dolejší J. Elza Z Havlova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090209 Jan Souček Cassidy od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070412 Jan Souček Ideal Image Z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS