Cz En

045111

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Ťuláková

    Člen KA

Pes

  1. Ironie Sa-Kra Beskydy, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Březník (u Náměště nad Oslavou) - Lamberk - dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  2. 1. LA1: Diskvalifikován

  3. 2. LA1: Diskvalifikován

  4. Třešť - Šiškobraní, 23. 08. 2014

  5. AGILITY: 15/27, 36.59 s, 20.0 tr. b., 4.73 m/s

  6. Hra: Diskvalifikován

  7. JUMPING: Diskvalifikován

  8. LA1: Diskvalifikován

  9. Mitrov (Strážek) - Táborové Dvojzkoušky Podmitrov, 19. 08. 2014

  10. druhá zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  11. první zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  12. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  13. Zkouška III. LA1: Diskvalifikován

  14. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  15. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  16. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup 2014, 28. 06. 2014

  17. Agility: 22/38, 44.62 s, 25.0 tr. b., 4.3 m/s

  18. Jumping: 26/37, 38.04 s, 20.0 tr. b., 4.5 m/s

  19. LA1: Diskvalifikován

  20. Zbraslav u Brna - O liščí ohon a II. ročník Mistrovství republiky foxteriérů v agility, 01. 06. 2014

  21. II. LA1: 8/13, 29.9 s, 15.0 tr. b., 5.25 m/s

  22. I. LA1: Diskvalifikován

  23. Jumping: Diskvalifikován

  24. Sedlec u Mikulova - 1. Sedlecké trojzkoušky, 31. 08. 2013

  25. III. LA1: Diskvalifikován

  26. II. LA1: 3/12, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  27. I. LA1: Diskvalifikován

  28. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  29. NE - Holdye Memorial Agility L: 10/29, 37.0 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  30. NE - Jumping L: Diskvalifikován

  31. NE - Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  32. SO - Acana Agility L: Diskvalifikován

  33. SO - Acana Jumping L: Diskvalifikován

  34. SO - Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  35. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2013

  36. Agility: Diskvalifikován

  37. Jumping: Diskvalifikován

  38. LA1: Diskvalifikován

  39. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 30. 06. 2013

  40. Agility: Diskvalifikován

  41. Jumping: Diskvalifikován

  42. Zkouška: 6/10, 32.35 s, 25.0 tr. b., 4.51 m/s

  43. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  44. 1. Agility A0: Diskvalifikován

  45. 1. Agility A1: Diskvalifikován

  46. 2. Agility A0: 12/19, 23.01 s, 20.0 tr. b., 5.26 m/s

  47. Opatovice nad Labem - SIRIUS Cup 2012, 28. 07. 2012 - 29. 07. 2012

  48. NE -agility Holdye memorial L: Diskvalifikován

  49. NE - jumping L: 14/21, 32.28 s, 20.0 tr. b., 4.31 m/s

  50. NE - zkouška agility LA1: 4/7, 29.64 s, 20.0 tr. b., 4.79 m/s

  51. SO - agility L: Diskvalifikován

  52. SO - jumping L: Diskvalifikován

  53. SO - zkouška agility LA1: 8/11, 35.44 s, 20.0 tr. b., 4.94 m/s