Cz En

088809

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Yveta Součková, SIRIUS team, Opatovice nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. Clever Lady od Zlatonosné říčky, Border kolie

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  2. AGILITY VETERÁNI: Diskvalifikován

  3. JUMPING VETERÁNI: 3/5, 42.23 s, 10.23 tr. b., 3.27 m/s

  4. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  5. Agility veteráni LV: Diskvalifikován

  6. Jumping veteráni LV: Diskvalifikován

  7. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  8. A2 - 1. LA2: 4/17, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  9. A2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  10. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  11. Jumping Light: Diskvalifikován

  12. Jumping Standard: 10/27, 33.91 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  13. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  14. LA2 - 1. LA2: 9/23, 41.89 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  15. LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  16. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  17. LA2/1 LA2: Diskvalifikován

  18. LA2/2 LA2: Diskvalifikován

  19. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  20. Zkouška: 9/21, 43.03 s, 20.0 tr. b., 3.7 m/s

  21. Zkouška II: 9/21, 48.33 s, 25.33 tr. b., 3.37 m/s

  22. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  23. Agility L: 4/25, 41.36 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  24. Jumping L: Diskvalifikován

  25. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  26. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  27. zkouška 3 LA2: 6/12, 48.78 s, 12.78 tr. b., 3.55 m/s

  28. zkouška 4 LA2: Diskvalifikován

  29. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  30. 1.zkouška LA2: 14/24, 38.5 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  31. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  32. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  33. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  34. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  35. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  36. Agility L: 4/8, 31.28 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  37. Jumping Large L: Diskvalifikován

  38. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  39. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  40. Jumping (1): Diskvalifikován

  41. Jumping (2): Diskvalifikován

  42. Zkouška: Diskvalifikován

  43. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  44. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  46. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  47. 1Q Jumping: 73/131, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  48. 2Q Agility: Diskvalifikován

  49. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  50. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  51. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 46/100, 46.92 s, 15.92 tr. b., 4.13 m/s

  52. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  53. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  54. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 51/103, 45.32 s, 25.32 tr. b., 3.53 m/s

  55. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  56. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  57. 2.zkouška LA2: 12/20, 36.47 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  58. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  59. Zkouska III LA2: 1/23, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  60. Zkouska II LA2: Diskvalifikován

  61. Zkouska I LA2: Diskvalifikován

  62. Zkouska IV LA2: Diskvalifikován

  63. Zkouska VI LA2: Diskvalifikován

  64. Zkouska V LA2: Diskvalifikován

  65. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  66. 7.prorubská: Diskvalifikován

  67. 8.prorubská: 3/19, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  68. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  69. 3.prorubská: 12/25, 53.24 s, 15.24 tr. b., 3.55 m/s

  70. 4.prorubská: Diskvalifikován

  71. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  72. 1.prorubská: Diskvalifikován

  73. 2.prorubská: Diskvalifikován

  74. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  75. Jumping 2 L: 20/24, 27.84 s, 20.0 tr. b., 4.92 m/s

  76. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  77. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  78. NE - Holdye memorial L: Diskvalifikován

  79. NE - jumping L: Diskvalifikován

  80. NE - Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  81. SO - agility L: Diskvalifikován

  82. SO - jumping L: Diskvalifikován

  83. SO - Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  84. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  85. Agility L: Diskvalifikován

  86. Jumping L: Diskvalifikován

  87. Zkouška LA1: 2/10, 25.12 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  88. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  89. 1. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  90. 2. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  91. Hra - tuneliáda A1 LA1: 5/15, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  92. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  93. 1. zkouška LA1: 21/26, 32.05 s, 25.0 tr. b., 4.37 m/s

  94. 2. zkouška LA1: 15/26, 38.26 s, 25.0 tr. b., 3.92 m/s

  95. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  96. Agility L: Diskvalifikován

  97. Jumping L: Diskvalifikován

  98. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  99. 1. zkouška LA1: 18/20, 27.84 s, 20.0 tr. b., 4.85 m/s

  100. 2. zkouška LA1: 11/20, 28.28 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  101. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  102. NE - Holdye Memorial Agility L: Diskvalifikován

  103. NE - zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  104. SO - Acana agility L: Diskvalifikován

  105. SO - Acana jumping L: Diskvalifikován

  106. SO - zkouška LA1 LA1: 9/16, 26.03 s, 20.0 tr. b., 5.07 m/s

  107. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  108. Agility L: 8/23, 50.72 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  109. Jumping L: Diskvalifikován

  110. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  111. Opatovice nad Labem - SIRIUS dvojzkoušky agility 2014, 10. 05. 2014

  112. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  113. 2. zkouška LA1: 6/12, 33.31 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  114. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  115. NE - Holdye Memorial Agility L: 15/29, 41.52 s, 30.0 tr. b., 4.26 m/s

  116. NE - Jumping L: Diskvalifikován

  117. NE - Zkoušky LA1: 5/12, 26.78 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  118. SO - Acana Agility L: 14/31, 36.43 s, 20.0 tr. b., 4.39 m/s

  119. SO - Acana Jumping L: Diskvalifikován

  120. SO - Zkoušky LA1: 5/11, 29.69 s, 40.0 tr. b., 4.85 m/s

  121. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 30. 06. 2013

  122. Agility: Diskvalifikován

  123. Jumping: Diskvalifikován

  124. Zkouška: 4/10, 31.16 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  125. Opatovice nad Labem - Jarní závody SIRIUS 2013, 27. 04. 2013

  126. Agility L: 7/25, 42.59 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  127. Jumping L: Diskvalifikován

  128. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  129. Praha - Komořany - 18. Agility víkend - OK - Noční hrátky 2012, 24. 08. 2012 - 26. 08. 2012

  130. Agility kluby: Diskvalifikován

  131. Jumping družstev: Diskvalifikován

  132. Opatovice nad Labem - SIRIUS Cup 2012, 28. 07. 2012 - 29. 07. 2012

  133. NE -agility Holdye memorial L: Diskvalifikován

  134. NE - jumping L: Diskvalifikován

  135. NE - zkouška agility LA1: 2/7, 32.82 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  136. SO - agility L: Diskvalifikován

  137. SO - jumping L: Diskvalifikován

  138. SO - zkouška agility LA1: 3/11, 36.46 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  139. Nová Paka - Dvouzkoušky Pecka 2012, 14. 07. 2012

  140. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  141. Zkouška 2 LA1: 4/17, 37.01 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  142. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  143. 1.LA1: Diskvalifikován

  144. 2.LA1: Diskvalifikován

  145. Lysá nad Labem - Superpes 2012 + Bull Cup + Pohár NO, 19. 05. 2012

  146. AGILITY: Diskvalifikován

  147. JUMPING: Diskvalifikován

  148. LA1: Diskvalifikován

  149. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  150. Agility L: 24/38, 40.05 s, 45.0 tr. b., 4.22 m/s

  151. Jumping L: Diskvalifikován

  152. Kutná Hora - Kutnohorský groš - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 22. 04. 2012

  153. Agility CACAg L: Diskvalifikován

  154. Jumping 1 L: 16/46, 42.29 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  155. Jumping 2 CACAg L: Diskvalifikován

  156. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  157. Ne-Agility L: Diskvalifikován

  158. Ne-Jumping L: Diskvalifikován

  159. Ne- LA1: Diskvalifikován

  160. So-Agility L: Diskvalifikován

  161. So-Jumping L: Diskvalifikován

  162. So- LA1: 5/14, 29.02 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  163. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 09. 10. 2011

  164. LA1: Diskvalifikován

  165. LA1 II.: Diskvalifikován

  166. Opatovice nad Labem - SIRIUS CUP 2011, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  167. Agility HOLDYE MEMORIAL LARGE: Diskvalifikován

  168. Agility LARGE: Diskvalifikován

  169. Jumping LARGE: Diskvalifikován

  170. Jumping LARGE: Diskvalifikován

  171. Zkoušky LA1: 8/8, 22.65 s, 30.0 tr. b., 5.43 m/s

  172. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  173. Lysá nad Labem - Superpes 2011 + Bull Cup + Pohár NO, 14. 05. 2011

  174. AGILITY: Diskvalifikován

  175. JUMPING: Diskvalifikován

  176. LA1: Diskvalifikován

  177. Lomnice nad Popelkou - Letní dvojzkoušky, 05. 07. 2010

  178. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  179. 2.zkouška LA1: 8/14, 56.8 s, 25.0 tr. b., 3.17 m/s

  180. Kutná Hora - Kutnohorský groš, 25. 04. 2010

  181. AGILITY: Diskvalifikován

  182. JUMPING: Diskvalifikován

  183. LA1: 8/16, 58.0 s, 28.0 tr. b., 2.59 m/s

  184. ZKO Chlumec - MR čínských chocholatých psů a peruánských naháčů + Chlumecký lvíček, 10. 04. 2010

  185. AGILITY: Diskvalifikován

  186. JUMPING: Diskvalifikován

  187. LA1: Diskvalifikován