Cz En

Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping

  1. Datum: 04. 06. 2016
  2. Závod: Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí
  3. Rozhodčí: Clarke, Anthony (GB)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 50.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 22
  11. Postupová rychlost: 4.57 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 29.13 5.49 V V
2 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 30.59 5.23 V V
3 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 0 0 0.0 0.0 30.69 5.21 V V
4 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 0 0 0.0 0.0 30.89 5.18 V V
5 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 0 0 0.0 0.0 31.51 5.08 V V
6 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 31.55 5.07 V V
7 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 0 0.0 0.0 31.81 5.03 V V
8 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 0 0.0 0.0 31.85 5.02 V V
9 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky 0 0 0.0 0.0 32.69 4.89 V V
10 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 0 0 0.0 0.0 33.74 4.74 V V
11 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 0 0 0.0 0.0 34.25 4.67 V V
12 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen 0 0 0.0 0.0 34.36 4.66 V V
13 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 0 0.49 0.49 35.49 4.51 V V
14 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 28.42 5.63 V V
15 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 30.32 5.28 V V
16 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 1 0 0.0 5.0 30.57 5.23 V V
17 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa 1 0 0.0 5.0 31.67 5.05 V V
18 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 1 0 0.0 5.0 31.75 5.04 V V
18 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků 1 0 0.0 5.0 31.75 5.04 V V
19 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 0 0.0 5.0 32.18 4.97 V V
20 Pavol Vakonič Shadow Of Aire Iris Ikea 1 0 0.0 5.0 32.39 4.94 V V
21 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 1 0 0.0 5.0 32.56 4.91 V V
22 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 1 0 0.0 5.0 32.65 4.9 V V
23 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 1 0 0.0 5.0 32.93 4.86 V V
24 046214 Romana Nováková Atos Captivate 1 0 0.0 5.0 33.45 4.78 V V
25 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix 1 0 0.0 5.0 33.87 4.72 V V
25 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.0 5.0 33.87 4.72 V V
26 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 1 0.0 5.0 34.04 4.7 V V
27 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 34.72 4.61 V V
28 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant 0 1 0.23 5.23 35.23 4.54 V V
29 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 1 0.76 5.76 35.76 4.47 V V
30 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 2 0 0.0 10.0 31.15 5.14 VD VD
31 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 2 0 0.0 10.0 31.2 5.13 VD VD
32 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 1 1 0.0 10.0 33.13 4.83 VD VD
32 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black 1 1 0.0 10.0 33.13 4.83 VD VD
33 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 2 0 0.0 10.0 33.38 4.79 VD VD
34 050114 Monika Zapletalová Afrodite Mayby Simple Elegance 2 0 0.0 10.0 33.88 4.72 VD VD
35 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 1 1 0.0 10.0 34.51 4.64 VD VD
36 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky 1 1 2.88 12.88 37.88 4.22 VD VD
37 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 0 2 4.54 14.54 39.54 4.05 VD VD
38 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 3 0 0.0 15.0 29.73 5.38 VD VD
39 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 3 0 0.0 15.0 31.27 5.12 VD VD
40 Pierre Yves Millan Crash Quick angel 3 0 0.0 15.0 31.74 5.04 VD VD
41 057608 Magdaléna Jirkovská Noisy Foxy Fox 3 0 0.0 15.0 31.85 5.02 VD VD
42 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 3 0 0.0 15.0 32.32 4.95 VD VD
43 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 1 2 0.37 15.37 35.37 4.52 VD VD
44 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan 1 2 1.06 16.06 36.06 4.44 D D
45 048013 Kateřina Dědičková Blitzkrieg of Suneca 2 1 2.48 17.48 37.48 4.27 D D
46 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 1 2 3.09 18.09 38.09 4.2 D D
47 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 0 2 8.5 18.5 43.5 3.68 D D
48 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 4 0 0.0 20.0 32.27 4.96 D D
49 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 2 2 0.67 20.67 35.67 4.49 D D
50 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 2 2 2.18 22.18 37.18 4.3 D D
51 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky 1 2 10.32 25.32 45.32 3.53 D D
52 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream 2 2 9.14 29.14 44.14 3.62 BO BO
DIS 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Karin Popovičová Flores Ferencik DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073912 Jana Monhartová Be Yess of Wendaja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pierre Yves Millan Daphie Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000615 Alexandra Křivohlavá My Free Man van de Hartenhoeve DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033711 Kateřina Provazníková A - Bára Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavol Vakonič Shadow Of Aire Fiona Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036215 Hana Koníčková Dangerous Beauty Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068813 Jana Křivková Arrow of Love Amazing Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Renáta Millan Kráľová A3Ch. Earl Ziggy dei Matiblu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Soňa Matulová AISHA z Krojčenku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036413 Petra Monhartová Ixis Freedom Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003814 Vladimíra Tučková Angel Ginny Smart Destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006214 Zuzana Kovářová Clever Cherry Artic Shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090514 Martina Sigmundová Hacker Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS