Cz En

006214

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Kovářová, Bestagility

Pes

  1. Clever Cherry Artic Shine, Border kolie

Výsledky

  1. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  2. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. I. zkouška LA3: 1/6, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  4. Jumping open L: 1/23, 30.29 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  5. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálními soutěžemi pro kategorii XS a pro veterány, 28. 10. 2016

  6. Agility Open: 4/24, 45.04 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  7. Agility Trial: Diskvalifikován

  8. Jumping Open: Diskvalifikován

  9. Třešť - Poslední prázdninový skok, 27. 08. 2016

  10. Agility : 4/30, 40.82 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  11. Jumping : Diskvalifikován

  12. Zkouška LA3: 3/8, 45.05 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  13. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  14. Agility L: 7/31, 36.01 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  15. Jumping L: Diskvalifikován

  16. Zkouška LA3: 3/11, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  17. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  18. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  19. 2Q Agility: 16/139, 38.49 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  20. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  21. Družstva - Jumping: 36/139, 32.62 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  22. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 34/100, 43.13 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  23. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  24. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  25. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  26. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  27. QA3 Agility: Diskvalifikován

  28. QA4 Agility: Diskvalifikován

  29. QJ3 Jumping: 71/176, 37.5 s, 6.5 tr. b., 4.32 m/s

  30. QJ4 Jumping: 48/174, 35.02 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  31. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  32. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  33. 2. zkouška LA3: 2/10, 44.56 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  34. 3. zkouška LA3: 6/10, 43.38 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  35. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  36. LA2-1: Diskvalifikován

  37. LA2-2: Diskvalifikován

  38. LA2-3: 1/20, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  39. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  40. 1.zkouška LA2: 5/14, 42.13 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  41. 2.zkouška LA2: 5/14, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  42. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  43. Agility družstva: 44/133, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  44. Jumping družstva: 60/133, 32.01 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  45. Mistrovství A2/A3 - Agility: 21/94, 43.91 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  46. Mistrovství A2/A3 - Jumping: 12/100, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  47. Power & Speed A2/A3: Diskvalifikován

  48. Speciální závod - Agility: 48/140, 37.23 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  49. Speciální závod - Jumping: Diskvalifikován

  50. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  51. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  52. Zkoušky LA2 1 LA2: 2/14, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  53. Zkoušky LA2 2 LA2: 3/14, 42.52 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  54. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  55. 1 zkouska LA2 LA2: Diskvalifikován

  56. 2 zkouska LA2 LA2: 1/9, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  57. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  58. Agility I: 4/22, 28.53 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  59. Agility II: 1/22, 29.31 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  60. Agility III: 3/22, 23.1 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  61. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky 1.pokus, 29. 06. 2014

  62. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  63. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  64. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  65. Agility "zkouška" I.: Diskvalifikován

  66. Agility "zkoušky" II.: 3/11, 36.94 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s