Cz En

Mistrovství A2/A3 - Agility

  1. Datum: 31. 05. 2015
  2. Závod: Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015
  3. Rozhodčí: Tráj, Tamás (HU)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 87.0 s
  7. Délka: 193.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 22
  11. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 36.31 5.32 V V
2 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers 0 0 0.0 0.0 36.47 5.29 V V
3 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 36.48 5.29 V V
4 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 37.14 5.2 V V
5 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 38.98 4.95 V V
6 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 39.14 4.93 V V
7 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 42.39 4.55 V V
8 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 0 0.0 0.0 42.59 4.53 V V
9 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 43.24 4.46 V V
10 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 0 0 0.0 0.0 43.49 4.44 V V
11 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 0 0 0.0 0.0 47.68 4.05 V V
12 Pavol Vakonič Fiona Fly Shadow Of Aire - "Fiona" 1 0 0.0 5.0 35.69 5.41 V V
13 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 1 0 0.0 5.0 38.54 5.01 V V
14 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 1 0 0.0 5.0 40.49 4.77 V V
15 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 1 0 0.0 5.0 40.63 4.75 V V
16 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 1 0 0.0 5.0 40.73 4.74 V V
17 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 1 0.0 5.0 41.04 4.7 V V
18 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator 1 0 0.0 5.0 41.16 4.69 V V
19 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 42.12 4.58 V V
20 087812 Veronika Hružíková Beizzi Lex Rainy Love 1 0 0.0 5.0 43.12 4.48 V V
21 006214 Zuzana Kovářová Clever Cherry Artic Shine 0 1 0.0 5.0 43.91 4.4 V V
22 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 1 0 0.0 5.0 44.96 4.29 V V
23 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 1 0.0 5.0 45.94 4.2 V V
24 044613 Markéta Koldinská Abony Black Poneka 1 0 0.24 5.24 48.24 4.0 V V
25 Soňa Matulová AISHA z Krojčenku - "AiA" 0 1 0.42 5.42 48.42 3.99 V V
26 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 1 0 2.96 7.96 50.96 3.79 VD VD
27 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka 2 0 0.0 10.0 40.97 4.71 VD VD
28 061110 Martin Ševčík CI Colleen´s Amazing Amy 2 0 0.0 10.0 41.98 4.6 VD VD
29 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 1 1 0.0 10.0 43.96 4.39 VD VD
30 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu 0 2 0.0 10.0 45.74 4.22 VD VD
31 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 1 1 0.0 10.0 45.88 4.21 VD VD
32 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant 1 1 0.0 10.0 46.48 4.15 VD VD
33 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 1 0.0 10.0 47.57 4.06 VD VD
34 Petra Meszaros Zen Lucky Summer - "Taco" 3 0 0.0 15.0 40.04 4.82 VD VD
35 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 2 1 0.0 15.0 42.7 4.52 VD VD
36 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 2 1 0.0 15.0 42.81 4.51 VD VD
37 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 2 1 0.0 15.0 43.09 4.48 VD VD
38 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 3 0 0.0 15.0 44.35 4.35 VD VD
39 034412 Eliška Vejrostová Ashenn Lee Z Chotyně 3 1 0.0 20.0 41.74 4.62 D D
40 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 3 1 0.0 20.0 41.85 4.61 D D
41 033711 Kateřina Provazníková A - Bára Libušský brouček 2 2 0.0 20.0 43.15 4.47 D D
42 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 3 1 0.0 20.0 43.55 4.43 D D
43 009513 Gabriela Vacíková Afree Sky Trip 3 1 0.0 20.0 47.97 4.02 D D
44 046214 Romana Nováková Atos Captivate 2 2 2.86 22.86 50.86 3.79 D D
45 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej 4 1 6.07 31.07 54.07 3.57 BO BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031810 Martin Ševčík Admit Beauty Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Pavol Vakonič Iris Ikea Shadow Of Aire - "Ikea" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Helena Potfajová Jacuzzi - "Zippy Fast" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054409 Petra Pekárková Eseja Slezský Hrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078311 Petra Kopecká Diamond Inessa Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079612 Barbora Valentinová Belize Bolkovský dvůr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Erika Jakab Taff Mawlch - "Taff" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Lukáč Brenna Ferenčík - "Brenna" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090609 Michal Pivka Garp Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO