Cz En

Petra Pekárková

  1. Číslo: 002403
  2. OSA: Vychovaný pes V(I)P
  3. Člen KA: Ne
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 06. 01. 2010
  6. Členem KA do: 31. 12. 2011
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 054409 (L), Eseja Slezský Hrádek

  2. 057715 (L), Fa Mulan from Let's Border

Výsledky

  1. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  2. 1. zkouška LA2, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška LA2, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  4. Brno - Brněnský drak, 05. 07. 2015

  5. Agility L, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  6. Jumping L, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  7. Zk LA2, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  8. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  9. Agility družstva, Eseja Slezský Hrádek: 77/133, 42.79 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  10. Jumping družstva, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  11. Mistrovství A2/A3 - Agility, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  12. Mistrovství A2/A3 - Jumping, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  13. Power & Speed A2/A3, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  14. Speciální závod - Agility, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  15. Speciální závod - Jumping, Eseja Slezský Hrádek: 52/127, 43.65 s, 20.0 tr. b., 4.15 m/s

  16. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  17. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  18. LA2 II LA2, Eseja Slezský Hrádek: 17/43, 45.51 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  19. LA2 I LA2, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  20. Brno - Podzimní Robinsonáda 2012, 15. 09. 2012

  21. Agility Large, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  22. Jumping Large, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  23. Zkouška LA2, Eseja Slezský Hrádek: 10/19, 43.78 s, 15.0 tr. b., 3.79 m/s

  24. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  25. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  26. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  27. Speciální závod Agility L, Eseja Slezský Hrádek: 65/136, 39.4 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  28. Speciální závod Jumping L, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  29. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  30. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  31. Agility II L, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  32. Agility I L, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  33. Jumping L, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  34. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  35. Agility II L, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  36. Agility I L, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  37. Jumping II L, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  38. Jumping I L, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  39. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky, 01. 07. 2011

  40. Trial LA2, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  41. Brno - Zimní Robinsonáda, 09. 01. 2010

  42. Agility L, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  43. Jumping L, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  44. Zkouška LA1, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován