Cz En

Jumping družstva

  1. Datum: 31. 05. 2015
  2. Závod: Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015
  3. Rozhodčí: Van Eester, Jozef (BE)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.58 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 27.62 5.83 V V
2 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 29.89 5.39 V V
3 Roman Lukáč Brenna Ferenčík - "Brenna" 0 0 0.0 0.0 31.54 5.1 V V
4 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 31.63 5.09 V V
5 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands 0 0 0.0 0.0 32.02 5.03 V V
6 079612 Barbora Valentinová Belize Bolkovský dvůr 0 0 0.0 0.0 33.82 4.76 V V
7 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 34.76 4.63 V V
8 044613 Markéta Koldinská Abony Black Poneka 0 0 0.0 0.0 38.04 4.23 V V
9 082814 Tereza Králová Explosive Essay 1 0 0.0 5.0 28.38 5.67 V V
10 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 1 0 0.0 5.0 31.29 5.15 V V
11 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 1 0 0.0 5.0 31.39 5.13 V V
12 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 1 0 0.0 5.0 31.53 5.11 V V
13 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 1 0 0.0 5.0 31.65 5.09 V V
14 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 0 1 0.0 5.0 31.73 5.07 V V
15 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 1 0 0.0 5.0 31.78 5.07 V V
15 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 31.78 5.07 V V
16 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 1 0 0.0 5.0 32.02 5.03 V V
17 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 0 0.0 5.0 32.27 4.99 V V
18 Erika Jakab Taff Mawlch - "Taff" 1 0 0.0 5.0 33.1 4.86 V V
19 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 33.13 4.86 V V
20 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 33.65 4.78 V V
21 087812 Veronika Hružíková Beizzi Lex Rainy Love 1 0 0.0 5.0 33.89 4.75 V V
22 061110 Martin Ševčík CI Colleen´s Amazing Amy 1 0 0.0 5.0 34.15 4.71 V V
23 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 34.63 4.65 V V
24 046214 Romana Nováková Atos Captivate 1 0 0.0 5.0 34.75 4.63 V V
25 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.0 5.0 34.76 4.63 V V
26 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 1 0 0.0 5.0 35.31 4.56 V V
27 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix 1 0 0.0 5.0 35.32 4.56 V V
28 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant 1 0 0.0 5.0 36.09 4.46 V V
29 005714 Martin Jánoš Amazing Phoebe Banataj Wind 1 0 0.0 5.0 36.69 4.39 V V
30 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers 1 0 0.0 5.0 36.9 4.36 V V
31 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 1 0 0.0 5.0 38.0 4.24 V V
32 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 38.6 4.17 V V
33 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 1 0 0.0 5.0 44.16 3.65 V V
34 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 2 0 0.0 10.0 28.11 5.73 VD VD
35 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis 2 0 0.0 10.0 28.89 5.57 VD VD
36 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 2 0 0.0 10.0 29.77 5.41 VD VD
37 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 2 0 0.0 10.0 30.32 5.31 VD VD
38 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 2 0 0.0 10.0 30.38 5.3 VD VD
39 068813 Jana Křivková Arrow of Love Amazing Moravia 2 0 0.0 10.0 30.7 5.24 VD VD
40 Soňa Matulová AISHA z Krojčenku - "AiA" 2 0 0.0 10.0 30.77 5.23 VD VD
41 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 2 0 0.0 10.0 31.04 5.19 VD VD
42 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 2 0 0.0 10.0 31.47 5.12 VD VD
43 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive 2 0 0.0 10.0 31.52 5.11 VD VD
44 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold 2 0 0.0 10.0 32.04 5.02 VD VD
45 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 2 0 0.0 10.0 32.05 5.02 VD VD
46 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 2 0 0.0 10.0 32.87 4.9 VD VD
47 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 2 0 0.0 10.0 33.09 4.87 VD VD
48 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator 1 1 0.0 10.0 33.52 4.8 VD VD
49 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 1 1 0.0 10.0 33.79 4.76 VD VD
50 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 2 0 0.0 10.0 34.3 4.69 VD VD
51 078311 Petra Kopecká Diamond Inessa Near Future 1 1 0.0 10.0 34.55 4.66 VD VD
52 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 1 1 0.0 10.0 36.45 4.42 VD VD
53 041912 Tereza Weichslová All For One Bohemia Patrix 1 1 1.64 11.64 46.64 3.45 VD VD
54 Petra Meszaros Zen Lucky Summer - "Taco" 3 0 0.0 15.0 29.51 5.46 VD VD
55 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 3 0 0.0 15.0 30.6 5.26 VD VD
56 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 3 0 0.0 15.0 30.61 5.26 VD VD
57 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 31.02 5.19 VD VD
58 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 3 0 0.0 15.0 31.44 5.12 VD VD
59 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 3 0 0.0 15.0 31.71 5.08 VD VD
60 006214 Zuzana Kovářová Clever Cherry Artic Shine 3 0 0.0 15.0 32.01 5.03 VD VD
61 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 3 0 0.0 15.0 32.18 5.0 VD VD
62 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 3 0 0.0 15.0 33.69 4.78 VD VD
63 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 2 1 0.0 15.0 34.83 4.62 VD VD
64 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 3 0 0.0 15.0 35.67 4.51 VD VD
65 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 2 1 0.0 15.0 36.36 4.43 VD VD
66 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 1 2 0.0 15.0 37.18 4.33 VD VD
67 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu 2 1 0.0 15.0 39.0 4.13 VD VD
68 033711 Kateřina Provazníková A - Bára Libušský brouček 2 1 0.0 15.0 39.35 4.09 VD VD
69 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 1 2 0.0 15.0 44.3 3.63 VD VD
70 087714 Eliška Zezulová Alabama of Redfest 3 0 1.88 16.88 46.88 3.43 D D
71 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen 3 1 0.0 20.0 31.55 5.1 D D
72 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa 4 0 0.0 20.0 31.61 5.09 D D
73 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 4 0 0.0 20.0 31.87 5.05 D D
74 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice 4 0 0.0 20.0 32.23 5.0 D D
75 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 4 0 0.0 20.0 32.44 4.96 D D
76 049210 Lenka Karasová Down with Love Alkyra 3 1 0.0 20.0 32.55 4.95 D D
77 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 3 1 0.0 20.0 32.6 4.94 D D
78 Helena Potfajová Jacuzzi - "Zippy Fast" 3 1 0.0 20.0 34.77 4.63 D D
79 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 3 1 0.0 20.0 37.22 4.33 D D
80 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej 3 1 0.0 20.0 43.46 3.7 D D
81 053013 Aneta Vojtěšková Fibienne Z jasmínových hor 1 2 5.63 20.63 50.63 3.18 D D
82 Pavol Vakonič Fiona Fly Shadow Of Aire - "Fiona" 3 2 0.0 25.0 33.32 4.83 D D
83 056013 Petr Müller Iggy z Bengasu 5 1 0.0 30.0 38.53 4.18 BO BO
84 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream 4 2 5.18 35.18 50.18 3.21 BO BO
85 070012 Alena Trýznová Alabaster Head Definitive Choice 6 1 2.37 37.37 47.37 3.4 BO BO
DIS 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051114 Nikol Vydrová Nexee´s Chinchero Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020713 Šárka Hyťhová Aneggy Moravia Megannet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050213 Vladimíra Králová Nikolas Ambra Professional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013611 Lucie Vavrečková Algida Ice Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034412 Eliška Vejrostová Ashenn Lee Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090609 Michal Pivka Garp Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031810 Martin Ševčík Admit Beauty Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013815 Denisa Marcinová Incredible Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dóra Bali Shakti Se Faith In You - "Jayzee" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064514 Lenka Fialová Arctic Princ Nica Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Pavol Vakonič Iris Ikea Shadow Of Aire - "Ikea" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054409 Petra Pekárková Eseja Slezský Hrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048213 Jana Braunerová Jake Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077714 Sabina Jurková Beniamino Fiammante Astro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017513 Vendula Jarošová Amaya Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023913 Eva Andělová ADEEN Carwera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Marcela Olejárová BONEY M Redfest - "Boney" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070112 Alena Trýznová A Little Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083413 Petra Ušelová Black Race Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045313 Vendula Sklenaříková C'Rosso Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088214 Adéla Zapletalová Brixie Bohemians Paradise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO