Cz En

Speciální závod - Jumping

  1. Datum: 29. 05. 2015
  2. Závod: Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015
  3. Rozhodčí: Tráj, Tamás (HU)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 181.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.85 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 33.27 5.44 V V
2 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 0 0 0.0 0.0 33.28 5.44 V V
3 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 34.0 5.32 V V
4 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 0 0 0.0 0.0 34.15 5.3 V V
5 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 0 0 0.0 0.0 34.37 5.27 V V
6 Soňa Matulová AISHA z Krojčenku - "AiA" 0 0 0.0 0.0 35.31 5.13 V V
7 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 0 0.0 0.0 35.82 5.05 V V
8 087812 Veronika Hružíková Beizzi Lex Rainy Love 0 0 0.0 0.0 36.11 5.01 V V
9 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 36.44 4.97 V V
10 079612 Barbora Valentinová Belize Bolkovský dvůr 0 0 0.0 0.0 37.97 4.77 V V
11 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers 0 0 0.0 0.0 39.66 4.56 V V
12 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 40.88 4.43 V V
13 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 0 0 0.0 0.0 41.8 4.33 V V
14 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 0 0 0.0 0.0 45.38 3.99 V V
15 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 1 0 0.0 5.0 34.0 5.32 V V
16 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis 1 0 0.0 5.0 34.16 5.3 V V
17 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 1 0.0 5.0 34.54 5.24 V V
18 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 0 1 0.0 5.0 34.59 5.23 V V
19 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 1 0 0.0 5.0 34.87 5.19 V V
20 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 1 0 0.0 5.0 34.99 5.17 V V
21 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 1 0 0.0 5.0 35.68 5.07 V V
22 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 1 0.0 5.0 36.01 5.03 V V
23 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 1 0 0.0 5.0 36.15 5.01 V V
24 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen 1 0 0.0 5.0 36.25 4.99 V V
25 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp 1 0 0.0 5.0 36.66 4.94 V V
26 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 1 0 0.0 5.0 37.52 4.82 V V
27 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.0 5.0 37.69 4.8 V V
28 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 1 0.0 5.0 37.88 4.78 V V
29 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 1 0 0.0 5.0 39.19 4.62 V V
30 061110 Martin Ševčík CI Colleen´s Amazing Amy 1 0 0.0 5.0 39.37 4.6 V V
31 049210 Lenka Karasová Down with Love Alkyra 0 1 0.0 5.0 40.32 4.49 V V
32 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 1 0.0 5.0 41.55 4.36 V V
33 Pavol Vakonič Iris Ikea Shadow Of Aire - "Ikea" 2 0 0.0 10.0 32.06 5.65 VD VD
34 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 35.5 5.1 VD VD
35 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 2 0 0.0 10.0 36.23 5.0 VD VD
36 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 1 1 0.0 10.0 37.06 4.88 VD VD
37 Helena Potfajová Jacuzzi - "Zippy Fast" 2 0 0.0 10.0 38.0 4.76 VD VD
38 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling 1 1 0.0 10.0 38.32 4.72 VD VD
39 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde 1 1 0.0 10.0 39.23 4.61 VD VD
40 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 0 2 0.0 10.0 42.83 4.23 VD VD
41 Pavol Vakonič Fiona Fly Shadow Of Aire - "Fiona" 3 0 0.0 15.0 32.32 5.6 VD VD
42 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 3 0 0.0 15.0 36.62 4.94 VD VD
43 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 2 1 0.0 15.0 36.94 4.9 VD VD
44 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 3 0 0.0 15.0 37.04 4.89 VD VD
45 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 3 0 0.0 15.0 38.9 4.65 VD VD
46 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 3 0 0.0 15.0 38.94 4.65 VD VD
47 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 3 0 0.0 15.0 41.29 4.38 VD VD
48 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia 3 0 0.0 15.0 42.43 4.27 VD VD
49 048213 Jana Braunerová Jake Gulden Land 1 2 0.0 15.0 43.17 4.19 VD VD
50 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix 1 1 7.85 17.85 54.85 3.3 D D
51 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 4 0 0.0 20.0 36.7 4.93 D D
52 054409 Petra Pekárková Eseja Slezský Hrádek 3 1 0.0 20.0 43.65 4.15 D D
53 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 2 2 0.0 20.0 45.5 3.98 D D
54 056013 Petr Müller Iggy z Bengasu 8 0 0.0 40.0 39.38 4.6 BO BO
DIS Petra Meszaros Zen Lucky Summer - "Taco" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013611 Lucie Vavrečková Algida Ice Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Lukáč Brenna Ferenčík - "Brenna" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046214 Romana Nováková Atos Captivate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Erika Jakab Taff Mawlch - "Taff" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078311 Petra Kopecká Diamond Inessa Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025711 Alena Kynclová Bizzy Z Temného Hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070112 Alena Trýznová A Little Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077714 Sabina Jurková Beniamino Fiammante Astro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064514 Lenka Fialová Arctic Princ Nica Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013815 Denisa Marcinová Incredible Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017513 Vendula Jarošová Amaya Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005714 Martin Jánoš Amazing Phoebe Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082814 Tereza Králová Explosive Essay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090609 Michal Pivka Garp Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050213 Vladimíra Králová Nikolas Ambra Professional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023913 Eva Andělová ADEEN Carwera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068813 Jana Křivková Arrow of Love Amazing Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087714 Eliška Zezulová Alabama of Redfest DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070012 Alena Trýznová Alabaster Head Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031810 Martin Ševčík Admit Beauty Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041912 Tereza Weichslová All For One Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dóra Bali Shakti Se Faith In You - "Jayzee" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Marcela Olejárová BONEY M Redfest - "Boney" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006214 Zuzana Kovářová Clever Cherry Artic Shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088214 Adéla Zapletalová Brixie Bohemians Paradise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083413 Petra Ušelová Black Race Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044613 Markéta Koldinská Abony Black Poneka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045115 Miroslav Honěk Angel Moravia Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020713 Šárka Hyťhová Aneggy Moravia Megannet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053013 Aneta Vojtěšková Fibienne Z jasmínových hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034412 Eliška Vejrostová Ashenn Lee Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO