Cz En

Speciální závod Jumping L

  1. Datum: 02. 06. 2012
  2. Závod: Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility
  3. Rozhodčí: Gora, Zeljko (HR)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 36.1 5.54
2 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 36.58 5.47
3 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 36.74 5.44
4 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 0 0.0 0.0 36.84 5.43
5 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 0 0 0.0 0.0 36.93 5.42
6 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 0 0 0.0 0.0 37.59 5.32
7 035505 Iveta Matzenauerová A3Ch Avenger Zorro Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 37.89 5.28
8 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 0 0 0.0 0.0 39.2 5.1
8 026105 Veronika Vargová A3Ch Good Luck Gasko Prim 0 0 0.0 0.0 39.2 5.1
9 Gerhard Bauer COCO 0 0 0.0 0.0 41.24 4.85
10 034509 Barbora Smolková Alma Jolly Dog Moravia 0 0 0.0 0.0 44.9 4.45
11 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 33.91 5.9
12 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 34.14 5.86
13 038712 Iveta Matzenauerová Gim Kelliegardens 1 0 0.0 5.0 37.07 5.4
14 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 37.83 5.29
15 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 1 0 0.0 5.0 38.06 5.25
16 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 1 0 0.0 5.0 38.62 5.18
17 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička 1 0 0.0 5.0 38.65 5.17
18 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky 1 0 0.0 5.0 39.17 5.11
19 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 1 0 0.0 5.0 39.42 5.07
20 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine 1 0 0.0 5.0 39.43 5.07
21 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 39.68 5.04
22 024409 Petra Marečková A3Ch Acid Apple Koryfej 1 0 0.0 5.0 40.22 4.97
23 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 0 1 0.0 5.0 40.75 4.91
24 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 41.34 4.84
25 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka 0 1 0.0 5.0 41.99 4.76
26 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye 1 0 0.0 5.0 43.75 4.57
27 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 1 0.0 5.0 43.99 4.55
28 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.0 5.0 46.85 4.27
29 092009 Barbora Valentinová All For One Bohemia Patrix 1 0 0.0 5.0 47.32 4.23
30 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 0 1 0.0 5.0 49.2 4.07
31 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 1 0 1.49 6.49 51.49 3.88
32 Katarína Suchovská Crash 2 0 0.0 10.0 35.42 5.65
33 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 2 0 0.0 10.0 35.55 5.63
34 090609 Michal Pivka Garp Svěží vítr 2 0 0.0 10.0 35.71 5.6
35 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka 2 0 0.0 10.0 37.59 5.32
36 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 2 0 0.0 10.0 38.3 5.22
37 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 2 0 0.0 10.0 38.55 5.19
38 Zuzana Vetráková Táňa 1 1 0.0 10.0 40.22 4.97
39 034811 Nikol Vydrová Evo Littlethorn 0 2 0.0 10.0 40.31 4.96
40 005712 Soňa Benešová Frederick z Temného hvozdu 1 1 0.0 10.0 41.22 4.85
41 047510 Barbora Lerlová Ace To Win Tachyon 0 2 0.0 10.0 41.42 4.83
42 020110 Aneta Kramertová Crazy Meggy Dajavera 1 1 0.0 10.0 41.83 4.78
43 Markéta Lovaszová Kyya 1 1 0.0 10.0 44.46 4.5
44 012608 Jitka Slánská Amy Czech Imp 1 1 0.0 10.0 46.24 4.33
45 013109 Veronika Bínová Bay Šedá He-Fra 0 2 0.0 10.0 46.7 4.28
46 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling 3 0 0.0 15.0 36.04 5.55
47 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 2 1 0.0 15.0 41.44 4.83
48 Markéta Lovaszová Jammy 3 0 0.0 15.0 42.08 4.75
49 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 2 1 0.0 15.0 45.06 4.44
50 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia 2 1 0.0 15.0 45.45 4.4
51 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara 3 0 0.0 15.0 45.46 4.4
52 002711 Jitka Sovová Archibald Od Appaloosek 2 0 5.88 15.88 55.88 3.58
53 045311 Martin Štěrba Ghost of Pinewood Country 3 1 0.0 20.0 41.18 4.86
54 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia 2 2 0.0 20.0 45.4 4.41
55 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček 4 1 0.2 25.2 50.2 3.98
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008612 Andrea Ismanická Frenny Lusika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040111 Silvie Kalafusová Agent Secret Daisynina Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049210 Lenka Karasová Down with Love Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013611 Lucie Vavrečková Algida Ice Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078311 Petra Kopecká Diamond Inessa Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077911 Markéta Korintová Ozzie Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021108 Markéta Korintová Vega Blue Liza´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011012 Marcela Nosková Draco z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018609 Eva Nováková Bonita Chiquita Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038110 Martina Novotná Dongo Dynamic Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032311 Kateřina Šneibergová Alf z Trnitých akátů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075611 Michaela Peterková Audry Blueberry Od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039010 Kateřina Pospíšilová Bessi ze Zátoče DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023611 Marie Řežábková BONNIE LIBUŠSKÝ BROUČEK DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008011 Hana Sklenaříková C'Rosso Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Adriana Slezáková Ursi Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035011 Andrea Soldánová FLECK FOR FUN Lusika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011309 Eva Svobodová Balance Bar-Bar Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019211 Simona Šedivá Ikona Brown Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031810 Martin Ševčík Admit Beauty Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019009 Bořivoj Šimek Ange White Face Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043410 Barbora Vaníčková Princess Blue Joey Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zuzana Vetráková Gerda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060408 Alexandra Křivohlavá Brisk Beetle Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Alar Kivilo Tuffy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051708 Jana Lejsková Able Roy of Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003506 Jana Lejsková Excellent Chels Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001007 Kateřina Macků Awar od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088609 Eliška Olbrichová Onie Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054409 Petra Pekárková Eseja Slezský Hrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008308 Marcela Polášková Balantine z Jabloňovho dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035608 Veronika Polášková Barga Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Russová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034907 Petra Tomanková Hoky Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ivana Vaněková Arkan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006008 Veronika Vargová Infinity Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029707 Miroslav Voříšek Crispy Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035907 Kateřina Melicharová Belatrix z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027110 Martina Šimčíková Coral Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021811 Soňa Vlčková Boogy Woogy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS