Cz En

Agility družstva

  1. Datum: 30. 05. 2015
  2. Závod: Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015
  3. Rozhodčí: Tráj, Tamás (HU)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 171.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.89 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 31.59 5.41 V V
2 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 32.07 5.33 V V
3 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 33.28 5.14 V V
4 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 33.35 5.13 V V
5 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 0 0 0.0 0.0 33.73 5.07 V V
6 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 33.81 5.06 V V
7 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire 0 0 0.0 0.0 34.25 4.99 V V
8 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator 0 0 0.0 0.0 34.33 4.98 V V
9 068813 Jana Křivková Arrow of Love Amazing Moravia 0 0 0.0 0.0 35.18 4.86 V V
10 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 0 0 0.0 0.0 35.43 4.83 V V
10 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 0 0.0 0.0 35.43 4.83 V V
11 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 35.74 4.78 V V
12 Soňa Matulová AISHA z Krojčenku - "AiA" 0 0 0.0 0.0 36.18 4.73 V V
13 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 0 0.0 0.0 36.21 4.72 V V
14 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 0 0.0 0.0 36.35 4.7 V V
15 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 36.58 4.67 V V
16 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 0 0 0.0 0.0 36.71 4.66 V V
17 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 36.76 4.65 V V
18 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 0 0.0 0.0 36.83 4.64 V V
19 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 38.63 4.43 V V
20 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 0 0.0 0.0 39.43 4.34 V V
21 Pavol Vakonič Iris Ikea Shadow Of Aire - "Ikea" 1 0 0.0 5.0 31.47 5.43 V V
22 089314 Tereza Otýpková Bombardino Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 31.69 5.4 V V
23 Roman Lukáč Brenna Ferenčík - "Brenna" 1 0 0.0 5.0 31.83 5.37 V V
24 Dóra Bali Shakti Se Faith In You - "Jayzee" 1 0 0.0 5.0 32.74 5.22 V V
25 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se 1 0 0.0 5.0 32.84 5.21 V V
26 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 33.38 5.12 V V
27 Helena Potfajová Jacuzzi - "Zippy Fast" 1 0 0.0 5.0 33.46 5.11 V V
28 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 1 0 0.0 5.0 33.51 5.1 V V
29 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 1 0 0.0 5.0 33.83 5.05 V V
30 012312 Denisa Sommerová Error Katemy 1 0 0.0 5.0 34.05 5.02 V V
31 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 1 0 0.0 5.0 34.06 5.02 V V
32 034412 Eliška Vejrostová Ashenn Lee Z Chotyně 1 0 0.0 5.0 34.28 4.99 V V
33 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 1 0 0.0 5.0 34.33 4.98 V V
34 079612 Barbora Valentinová Belize Bolkovský dvůr 1 0 0.0 5.0 34.43 4.97 V V
35 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 34.51 4.96 V V
36 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 1 0 0.0 5.0 34.81 4.91 V V
37 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 1 0 0.0 5.0 34.98 4.89 V V
38 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 35.15 4.86 V V
39 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 1 0 0.0 5.0 35.93 4.76 V V
40 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 1 0 0.0 5.0 36.43 4.69 V V
41 033711 Kateřina Provazníková A - Bára Libušský brouček 1 0 0.0 5.0 36.68 4.66 V V
42 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 1 0 0.0 5.0 36.73 4.66 V V
43 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant 1 0 0.0 5.0 36.81 4.65 V V
44 006214 Zuzana Kovářová Clever Cherry Artic Shine 1 0 0.0 5.0 37.11 4.61 V V
45 083413 Petra Ušelová Black Race Crazy Sun 0 1 0.0 5.0 37.29 4.59 V V
46 061110 Martin Ševčík CI Colleen´s Amazing Amy 1 0 0.0 5.0 37.48 4.56 V V
47 087812 Veronika Hružíková Beizzi Lex Rainy Love 1 0 0.0 5.0 37.71 4.53 V V
48 031810 Martin Ševčík Admit Beauty Near Future 1 0 0.0 5.0 38.66 4.42 V V
49 078311 Petra Kopecká Diamond Inessa Near Future 1 0 0.0 5.0 38.88 4.4 V V
50 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 1 0 0.0 5.0 38.91 4.39 V V
51 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp 0 1 0.0 5.0 39.83 4.29 V V
52 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 40.96 4.17 V V
53 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers 1 0 0.0 5.0 43.23 3.96 V V
54 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 0 1 0.3 5.3 44.3 3.86 V V
55 Pavol Vakonič Fiona Fly Shadow Of Aire - "Fiona" 2 0 0.0 10.0 32.12 5.32 VD VD
56 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 2 0 0.0 10.0 33.07 5.17 VD VD
57 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 2 0 0.0 10.0 33.6 5.09 VD VD
58 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands 2 0 0.0 10.0 34.25 4.99 VD VD
59 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 34.58 4.95 VD VD
60 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 2 0 0.0 10.0 34.78 4.92 VD VD
61 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 2 0 0.0 10.0 35.43 4.83 VD VD
62 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 2 0 0.0 10.0 35.5 4.82 VD VD
63 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 2 0 0.0 10.0 35.61 4.8 VD VD
64 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 1 1 0.0 10.0 36.38 4.7 VD VD
65 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 2 0 0.0 10.0 37.01 4.62 VD VD
66 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 2 0 0.0 10.0 39.68 4.31 VD VD
67 055013 Jana Brodová Quiet Riot z Černobílých 2 0 0.0 10.0 39.81 4.3 VD VD
68 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix 2 0 0.0 10.0 40.15 4.26 VD VD
69 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 2 0 0.0 10.0 42.23 4.05 VD VD
70 053013 Aneta Vojtěšková Fibienne Z jasmínových hor 2 0 0.96 10.96 44.96 3.8 VD VD
71 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa 3 0 0.0 15.0 33.86 5.05 VD VD
72 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu 3 0 0.0 15.0 34.71 4.93 VD VD
73 090609 Michal Pivka Garp Svěží vítr 3 0 0.0 15.0 35.81 4.78 VD VD
74 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 2 1 0.0 15.0 37.63 4.54 VD VD
75 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 3 0 0.0 15.0 40.2 4.25 VD VD
76 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 2 1 0.0 15.0 40.68 4.2 VD VD
77 054409 Petra Pekárková Eseja Slezský Hrádek 3 0 0.0 15.0 42.79 4.0 VD VD
78 077714 Sabina Jurková Beniamino Fiammante Astro 1 2 1.43 16.43 45.43 3.76 D D
79 087714 Eliška Zezulová Alabama of Redfest 0 1 12.21 17.21 56.21 3.04 D D
80 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 3 1 0.0 20.0 36.13 4.73 D D
81 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej 2 2 0.0 20.0 43.73 3.91 D D
82 013815 Denisa Marcinová Incredible Alkyra 2 1 6.13 21.13 50.13 3.41 D D
83 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling 5 0 0.0 25.0 31.75 5.39 D D
84 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 3 2 0.0 25.0 38.45 4.45 D D
85 045313 Vendula Sklenaříková C'Rosso Near Future 3 2 0.0 25.0 40.88 4.18 D D
86 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen 3 2 0.0 25.0 41.15 4.16 D D
87 070112 Alena Trýznová A Little Definitive Choice 4 1 0.0 25.0 42.44 4.03 D D
88 048213 Jana Braunerová Jake Gulden Land 3 2 4.96 29.96 48.96 3.49 BO BO
89 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice 5 2 0.0 35.0 41.47 4.12 BO BO
90 070012 Alena Trýznová Alabaster Head Definitive Choice 4 2 5.88 35.88 49.88 3.43 BO BO
91 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo 5 2 17.93 52.93 61.93 2.76 BO BO
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Petra Meszaros Zen Lucky Summer - "Taco" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046214 Romana Nováková Atos Captivate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005714 Martin Jánoš Amazing Phoebe Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056013 Petr Müller Iggy z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064514 Lenka Szewieczková Arctic Princ Nica Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Erika Jakab Taff Mawlch - "Taff" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Marcela Olejárová BONEY M Redfest - "Boney" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044613 Markéta Koldinská Abony Black Poneka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020713 Šárka Hyťhová Aneggy Moravia Megannet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088214 Adéla Zapletalová Brixie Bohemians Paradise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049210 Lenka Karasová Down with Love Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009513 Gabriela Husáková Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023913 Eva Andělová ADEEN Carwera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013611 Lucie Vavrečková Algida Ice Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050213 Vladimíra Králová Nikolas Ambra Professional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041912 Tereza Weichslová All For One Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017513 Vendula Jarošová Amaya Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO