Cz En

Agility L

  1. Datum: 16. 07. 2016
  2. Závod: Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 76.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.67 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 34.86 4.73
2 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 36.34 4.54
3 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star 0 0 0.0 0.0 41.3 4.0
4 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita 1 0 0.0 5.0 35.23 4.68
5 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 1 0 0.0 5.0 36.2 4.56
6 022112 Kateřina Bulawová A3Ch Berta z Portyčské zahrady 1 0 0.0 5.0 39.74 4.15
7 006214 Zuzana Kovářová Clever Cherry Artic Shine 1 1 0.0 10.0 36.01 4.58
8 007214 Marie Burešová Brown Chocolate Carcassonne Tolugo 1 1 0.0 10.0 39.65 4.16
9 061213 Kateřina Džumanová Aran Džuka 1 1 0.0 10.0 42.27 3.9
10 Jana Juhasova Angelic Rajecký kopec 2 0 0.0 10.0 44.87 3.68
11 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant 3 0 0.0 15.0 35.24 4.68
12 000213 Jana Hazuková Berry z Vysokého Újezda 2 1 0.0 15.0 35.83 4.61
DIS 050815 Jan Tesař Amigo Nebeský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085714 Eva Borovska Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047315 Andrea Hudečková Amazing Future Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061615 Vendula Jarošová Wakita Anubis the Second DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055615 Lucie Krpcová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036716 Kateřina Lacinová Belize Bolkovský dvůr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093014 Magda Maralíková Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009515 Lucie Mrozovská Genesis Zárybský dvůr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023216 Štěpánka Maňásková Jan Žižka z Bernartic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Daniel Martinček Bashka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068314 Alena Jančálková Breli Corlan Gi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002616 Jana Kalafusová Aglaia Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS