Cz En

Eva Borovska

  1. Číslo: 004841
  2. Člen KA: Ne
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 25. 01. 2016
  5. Členem KA do: 31. 12. 2017
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 085714 (L), Argo

  2. 014319 (L), Amazing Spike Devilkin Bohemia

Výsledky

  1. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  2. Zkouška I., Amazing Spike Devilkin Bohemia: Diskvalifikován

  3. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  4. Vitar Agility Trial I, Amazing Spike Devilkin Bohemia: Diskvalifikován

  5. Vitar Agility Trial II, Amazing Spike Devilkin Bohemia: Diskvalifikován

  6. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  7. VITAR Agility Trial I, Amazing Spike Devilkin Bohemia: Diskvalifikován

  8. VITAR Agility Trial II, Amazing Spike Devilkin Bohemia: Diskvalifikován

  9. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  10. zkouška LA1 1, Amazing Spike Devilkin Bohemia: Diskvalifikován

  11. zkouška LA1 2, Amazing Spike Devilkin Bohemia: 2/13, 37.69 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  12. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  13. Agility Trial I, Amazing Spike Devilkin Bohemia: Diskvalifikován

  14. Agility Trial II, Amazing Spike Devilkin Bohemia: Diskvalifikován

  15. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  16. Agility Trial I, Amazing Spike Devilkin Bohemia: Diskvalifikován

  17. Agility Trial II, Amazing Spike Devilkin Bohemia: Diskvalifikován

  18. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  19. zkouška LA1 1, Amazing Spike Devilkin Bohemia: Diskvalifikován

  20. zkouška LA1 2, Amazing Spike Devilkin Bohemia: Diskvalifikován

  21. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  22. 1. zkouška, Amazing Spike Devilkin Bohemia: 4/6, 35.01 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  23. 2. zkouška, Amazing Spike Devilkin Bohemia: 2/6, 37.49 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  24. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  25. Agility Open, Argo: Diskvalifikován

  26. Agility Trial, Argo: Diskvalifikován

  27. Jumping Open, Argo: Diskvalifikován

  28. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  29. 1.zkouška LA1, Argo: Diskvalifikován

  30. 2.zkouška LA1, Argo: 9/26, 37.76 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  31. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  32. 1. zkouška LA1, Argo: 12/22, 45.18 s, 20.0 tr. b., 3.65 m/s

  33. 2. zkouška LA1, Argo: Diskvalifikován

  34. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  35. 1. Zkouška LA1, Argo: Diskvalifikován

  36. 2. Zkouška LA1, Argo: Diskvalifikován

  37. 3. Zkouška LA1, Argo: Diskvalifikován

  38. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  39. Agility I, Argo: 3/21, 29.35 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  40. Agility II, Argo: Diskvalifikován

  41. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  42. 1. zkouška LA1, Argo: Diskvalifikován

  43. 2. zkouška LA1, Argo: 2/16, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  44. 3. zkouška LA1, Argo: Diskvalifikován

  45. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  46. Zkouška č.1 LA1, Argo: Diskvalifikován

  47. Zkouška č.2 LA1, Argo: Diskvalifikován

  48. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  49. zkouška 1 LA1, Argo: Diskvalifikován

  50. zkouška 2 LA1, Argo: 7/10, 42.52 s, 15.0 tr. b., 3.6 m/s

  51. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  52. Agility I, Argo: Diskvalifikován

  53. Agility II, Argo: 6/17, 27.56 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  54. Agility III, Argo: 1/17, 31.9 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  55. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  56. 1. zkouška LA1, Argo: 3/21, 33.6 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  57. 2. zkouška LA1, Argo: 3/21, 30.74 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  58. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  59. Zkouška č.1 LA1, Argo: Diskvalifikován

  60. Zkouška č.2 LA1, Argo: Diskvalifikován

  61. Zkouška č.3 LA1, Argo: Diskvalifikován

  62. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  63. Agility Open, Argo: Diskvalifikován

  64. Agility Trial, Argo: Diskvalifikován

  65. Jumping Open, Argo: Diskvalifikován

  66. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  67. 1. Zkouška LA1, Argo: 9/16, 34.44 s, 35.0 tr. b., 5.17 m/s

  68. 2. Zkouška LA1, Argo: Diskvalifikován

  69. 3. Zkouška LA1, Argo: Diskvalifikován

  70. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  71. Jumping L, Argo: Diskvalifikován

  72. Jumping speciál L, Argo: Diskvalifikován

  73. Zkouška LA1, Argo: Diskvalifikován

  74. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  75. Agility I, Argo: Diskvalifikován

  76. Agility II, Argo: Diskvalifikován

  77. HCV Jumping, Argo: Diskvalifikován

  78. Jumping 1, Argo: Diskvalifikován

  79. Jumping 2, Argo: Diskvalifikován

  80. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Argo: Diskvalifikován

  81. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  82. Agility L, Argo: Diskvalifikován

  83. Jumping L, Argo: Diskvalifikován

  84. Zkouška LA1, Argo: 10/12, 20.78 s, 25.0 tr. b., 6.11 m/s

  85. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  86. Agility, Argo: Diskvalifikován

  87. Nornikovo bludiste, Argo: Diskvalifikován

  88. Zabakova cesta, Argo: Diskvalifikován

  89. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  90. 1. zkouška LA1, Argo: Diskvalifikován

  91. 2. zkouška LA1, Argo: Diskvalifikován

  92. 3. zkouška LA1, Argo: 13/21, 32.85 s, 30.0 tr. b., 4.44 m/s

  93. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 07. 05. 2016

  94. Agility I, Argo: Diskvalifikován

  95. Agility II, Argo: Diskvalifikován

  96. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  97. Druhá LA1, Argo: Diskvalifikován

  98. První LA1, Argo: Diskvalifikován

  99. Třetí LA1, Argo: Diskvalifikován

  100. Přerov - Velikonoční dvojzkoušky, 28. 03. 2016

  101. Agility I, Argo: Diskvalifikován

  102. Agility II, Argo: Diskvalifikován

  103. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  104. LA1-1, Argo: Diskvalifikován

  105. LA1-2, Argo: Diskvalifikován

  106. LA1-3, Argo: Diskvalifikován

  107. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  108. II. zkouška LA1, Argo: Diskvalifikován

  109. I. zkouška LA1, Argo: Diskvalifikován

  110. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  111. LA1-1, Argo: 13/27, 25.9 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  112. LA1-2, Argo: Diskvalifikován

  113. LA1-3, Argo: 5/27, 27.62 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  114. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  115. Zkouška 1 LA1, Argo: Diskvalifikován

  116. Zkouška 2 LA1, Argo: Diskvalifikován

  117. Zkouška 3 LA1, Argo: 4/13, 32.16 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  118. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  119. Agility, Argo: Diskvalifikován

  120. Agility Open, Argo: Diskvalifikován

  121. Jumping Open, Argo: Diskvalifikován

  122. Suchdol nad Odrou - Nativia agility speciál, 27. 09. 2015

  123. Agility 1 L, Argo: Diskvalifikován

  124. Agility 2 L, Argo: Diskvalifikován

  125. Zkouška LA1, Argo: Diskvalifikován

  126. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  127. Agility, Argo: 1/4, 35.95 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  128. Agility Open, Argo: Diskvalifikován

  129. Jumping Open, Argo: Diskvalifikován

  130. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  131. Agility I, Argo: Diskvalifikován

  132. Agility II, Argo: Diskvalifikován

  133. Jumping, Argo: Diskvalifikován

  134. Mořkov - O Javornickou tlapku, 18. 07. 2015

  135. Agility L, Argo: Diskvalifikován

  136. Jumping L, Argo: Diskvalifikován

  137. Zkouška LA1, Argo: Diskvalifikován

  138. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  139. 1. jumping L, Argo: Diskvalifikován

  140. 2. jumping L, Argo: Diskvalifikován

  141. Zkouška LA1, Argo: Diskvalifikován

  142. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  143. Agility I, Argo: Diskvalifikován

  144. Agility II, Argo: Diskvalifikován

  145. Agility III, Argo: Diskvalifikován