Cz En

Jumping L

  1. Datum: 01. 06. 2013
  2. Závod: Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM” 10. ročník + 6. ročník Speciálu BŠO v agility + 5. ročník Mistrovství chodských psů v agility + 1. ročník Mistrovství šiperek v agility
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.86 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 33.08 5.14
2 014609 Lenka Matušková Cácorka Chlupatý hopan 0 0 0.0 0.0 36.05 4.72
3 026513 Roman Svoboda Corry Black Z Bengasu 0 0 0.0 0.0 36.09 4.71
4 092812 Rostislav Veselý Airin Porta Moravia 0 0 0.0 0.0 36.69 4.63
5 049712 Petra Hübelbauerová Aysha 0 0 0.0 0.0 38.32 4.44
6 005009 Martina Miková Haidy 0 0 0.0 0.0 39.37 4.32
7 034407 Ivana Kašpárková Chunkie Brown Vanilka 0 0 0.0 0.0 41.07 4.14
8 027512 Věra Bařinková Camelia Prima Amita 0 0 0.0 0.0 43.18 3.94
9 032310 Lenka Matušková Divoška Chlupatý hopan 0 0 0.0 0.0 43.78 3.88
10 011009 Kamila Vavřincová Meiblees Z Dašického Zátiší 0 0 1.19 1.19 45.19 3.76
11 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 0 1 0.0 5.0 38.84 4.38
12 051312 Simona Koštialová Bee - Bee Gold Premio 1 0 0.0 5.0 41.16 4.13
13 056210 Anna Galová Arri Acacia Hill 1 0 0.0 5.0 43.55 3.9
14 017109 Lucie Šárovcová Amir Aboriginal Masšery 0 1 3.5 8.5 47.5 3.58
15 019712 Eva Jindrová Branwen Grian od Knapovského potoka 2 0 0.0 10.0 39.27 4.33
16 039311 Lucie Břízová Bad Boy Bond Aboriginal Mystery 1 1 0.0 10.0 41.51 4.1
17 014013 Nikola Hosmanová Zack z Dašického zátiší 0 0 16.67 16.67 60.67 2.8
18 030613 Julie Kovácsová Argo Z Majklovy Zahrady 2 1 2.49 17.49 46.49 3.66
19 018711 Marie Trauškeová Arlin Preberry 3 1 0.06 20.06 44.06 3.86
20 029613 Šárka Fejtková Nota Bonna Taien 1 1 12.35 22.35 56.35 3.02
21 023112 Petra Hamaričová Harriet Bow Hardy Horde 5 1 0.0 30.0 37.52 4.53
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055811 Martin Rohr Eldor The Brave Teschiro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041011 Andrea Špirhanzlová Shegy Taien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042712 Petra Nováková Chester la Blankpapilio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081712 Andrea Kopecká Wessi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021512 Kateřina Růžičková Palmirra Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000613 Zdena Pávková Mafie Street Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033006 Natálie Dunglová Dandy Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033813 Ivana Šrámová Cyráno Amazonka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013413 Petra Škodová Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011910 Hana Doležalová Qip z Dašického zátiší DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS