Cz En

094714

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Peštová

    Člen KA

Pes

  1. Fairy Fossie Devil of Highland, Australská kelpie

Výsledky

  1. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  2. 1. zkouška: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška: Diskvalifikován

  4. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  5. dr.A2: Diskvalifikován

  6. pr.A2: 4/10, 34.03 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  7. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  8. 1. Jumping ML: 19/26, 48.93 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  9. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  10. ZkA. MLA2 I.: Diskvalifikován

  11. ZkA. MLA2 II.: Diskvalifikován

  12. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  13. II. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  14. I. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  15. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  16. II. zkouška: Diskvalifikován

  17. I. zkouška: 2/6, 45.15 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  18. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  19. 7.studenecká: Diskvalifikován

  20. 8.studenecká: Diskvalifikován

  21. 9.studenecká: 6/8, 41.55 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  22. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  23. 1.Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  24. 2.Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  25. 3.Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  26. Jumping ML: Diskvalifikován

  27. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  28. Agility 1: Diskvalifikován

  29. Jumping 1: 9/18, 38.32 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  30. Zkouška 1: Diskvalifikován

  31. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  32. A2 - 1. LA2: 5/17, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  33. A2 - 2. LA2: 3/17, 40.4 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  34. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  35. 1.zkouška: Diskvalifikován

  36. 2.zkouška: 2/13, 32.89 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  37. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  38. 1.zkouška LA2: 10/16, 41.63 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  39. 2.zkouška LA2: 8/16, 45.96 s, 25.0 tr. b., 3.94 m/s

  40. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  41. Ne-: Diskvalifikován

  42. Ne-Agility: 24/44, 38.3 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  43. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  44. So-: Diskvalifikován

  45. So-Agility: Diskvalifikován

  46. So-Jumping: Diskvalifikován

  47. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  48. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  50. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  51. LA2-Zk1 LA2: 3/20, 37.71 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  52. LA2-Zk2 LA2: Diskvalifikován

  53. LA2-Zk3 LA2: Diskvalifikován

  54. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  55. Agility Open L: Diskvalifikován

  56. Jumping Open L: Diskvalifikován

  57. Zkoušky LA1: 2/10, 31.38 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  58. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  59. II. zkouška LA1: 4/13, 33.87 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  60. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  61. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  62. III. zkouška LA1: 6/15, 31.08 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  63. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  64. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  65. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  66. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  67. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  68. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  69. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  70. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  71. I. zkouška LA1: 4/13, 30.47 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  72. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  73. Agility L: Diskvalifikován

  74. Jumping L: Diskvalifikován

  75. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  76. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  77. LA1 - 1. LA1: Diskvalifikován

  78. LA1 - 2. LA1: 6/10, 35.13 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  79. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  80. Agility open L: Diskvalifikován

  81. Jump III. L: Diskvalifikován

  82. Jump II. L: Diskvalifikován

  83. Jump I. L: Diskvalifikován

  84. Tunel I. L: 12/34, 28.38 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  85. ZkA. Ne LA1: Diskvalifikován

  86. ZkA. So LA1: 3/10, 28.41 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  87. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  88. LA1/1 LA1: Diskvalifikován

  89. LA1/2 LA1: Diskvalifikován

  90. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  91. 1.zkouška: Diskvalifikován

  92. 2.zkouška: Diskvalifikován

  93. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  94. 1.zkouška: 3/12, 43.79 s, 20.0 tr. b., 3.93 m/s

  95. 2.zkouška: Diskvalifikován

  96. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  97. Ne-: 7/12, 33.89 s, 25.0 tr. b., 4.78 m/s

  98. Ne-Agility: Diskvalifikován

  99. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  100. So-: Diskvalifikován

  101. So-Agility: Diskvalifikován

  102. So-Jumping: Diskvalifikován

  103. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  104. Zkouska 1 LA1: 9/10, 31.6 s, 35.0 tr. b., 4.18 m/s

  105. Zkouska 2 LA1: 6/10, 37.31 s, 30.0 tr. b., 3.81 m/s

  106. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  107. Agility L: 24/38, 48.89 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  108. Jumping L: Diskvalifikován

  109. Zkoušky LA1: 9/11, 27.44 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  110. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  111. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  112. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  113. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  114. Ne-: 6/15, 35.98 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  115. Ne-Agility: Diskvalifikován

  116. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  117. So-: Diskvalifikován

  118. So-Agility: Diskvalifikován

  119. So-Jumping: Diskvalifikován

  120. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  121. zkouška_1 LA1: 8/13, 27.48 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  122. zkouška_2 LA1: 4/13, 27.55 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  123. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  124. ZkA II. LA1: Diskvalifikován

  125. ZkA I. LA1: Diskvalifikován

  126. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  127. Agility: 10/18, 42.0 s, 20.0 tr. b., 4.29 m/s

  128. Jumping: 7/18, 53.43 s, 25.43 tr. b., 3.24 m/s

  129. Dolní Přím - IV. Arion cup - zkoušky pro A1, 28. 11. 2015

  130. ZkA 1: 2/21, 27.45 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  131. ZkA 2: Diskvalifikován

  132. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  133. NE - Holdye memorial L: Diskvalifikován

  134. NE - jumping L: Diskvalifikován

  135. NE - Zkouška agility LA1: 8/15, 40.82 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  136. SO - agility L: Diskvalifikován

  137. SO - jumping L: Diskvalifikován

  138. SO - Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  139. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  140. (1) zkouška: 5/15, 33.62 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  141. (2) zkouška: Diskvalifikován

  142. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  143. AGILITY: Diskvalifikován

  144. JUMPING: 19/40, 39.86 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  145. LA1: 7/11, 41.5 s, 25.0 tr. b., 4.02 m/s

  146. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  147. Ne-Agility: Diskvalifikován

  148. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  149. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  150. Sobotní zkouška: Diskvalifikován

  151. So-Jumping: Diskvalifikován

  152. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  153. Agility L: Diskvalifikován

  154. Jumping L: Diskvalifikován

  155. Zkouška LA1: Diskvalifikován