Cz En

094714

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Peštová

    Člen KA

Pes

  1. Fairy Fossie Devil of Highland, Australská kelpie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  2. 7.studenecká: Diskvalifikován

  3. 8.studenecká: Diskvalifikován

  4. 9.studenecká: 6/8, 41.55 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  5. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  6. 1.Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  7. 2.Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  8. 3.Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  9. Jumping ML: Diskvalifikován

  10. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  11. Agility 1: Diskvalifikován

  12. Jumping 1: 9/18, 38.32 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  13. Zkouška 1: Diskvalifikován

  14. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  15. A2 - 1. LA2: 5/17, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  16. A2 - 2. LA2: 3/17, 40.4 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  17. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  18. 1.zkouška: Diskvalifikován

  19. 2.zkouška: 2/13, 32.89 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  20. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  21. 1.zkouška LA2: 10/16, 41.63 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  22. 2.zkouška LA2: 8/16, 45.96 s, 25.0 tr. b., 3.94 m/s

  23. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  24. Ne-: Diskvalifikován

  25. Ne-Agility: 24/44, 38.3 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  26. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  27. So-: Diskvalifikován

  28. So-Agility: Diskvalifikován

  29. So-Jumping: Diskvalifikován

  30. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  31. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  32. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  33. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  34. LA2-Zk1 LA2: 3/20, 37.71 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  35. LA2-Zk2 LA2: Diskvalifikován

  36. LA2-Zk3 LA2: Diskvalifikován

  37. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  38. Agility Open L: Diskvalifikován

  39. Jumping Open L: Diskvalifikován

  40. Zkoušky LA1: 2/10, 31.38 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  41. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  42. II. zkouška LA1: 4/13, 33.87 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  43. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  44. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  45. III. zkouška LA1: 6/15, 31.08 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  46. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  47. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  48. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  49. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  50. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  51. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  52. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  53. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  54. I. zkouška LA1: 4/13, 30.47 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  55. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  56. Agility L: Diskvalifikován

  57. Jumping L: Diskvalifikován

  58. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  59. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  60. LA1 - 1. LA1: Diskvalifikován

  61. LA1 - 2. LA1: 6/10, 35.13 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  62. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  63. Agility open L: Diskvalifikován

  64. Jump III. L: Diskvalifikován

  65. Jump II. L: Diskvalifikován

  66. Jump I. L: Diskvalifikován

  67. Tunel I. L: 12/34, 28.38 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  68. ZkA. Ne LA1: Diskvalifikován

  69. ZkA. So LA1: 3/10, 28.41 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  70. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  71. LA1/1 LA1: Diskvalifikován

  72. LA1/2 LA1: Diskvalifikován

  73. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  74. 1.zkouška: Diskvalifikován

  75. 2.zkouška: Diskvalifikován

  76. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  77. 1.zkouška: 3/12, 43.79 s, 20.0 tr. b., 3.93 m/s

  78. 2.zkouška: Diskvalifikován

  79. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  80. Ne-: 7/12, 33.89 s, 25.0 tr. b., 4.78 m/s

  81. Ne-Agility: Diskvalifikován

  82. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  83. So-: Diskvalifikován

  84. So-Agility: Diskvalifikován

  85. So-Jumping: Diskvalifikován

  86. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  87. Zkouska 1 LA1: 9/10, 31.6 s, 35.0 tr. b., 4.18 m/s

  88. Zkouska 2 LA1: 6/10, 37.31 s, 30.0 tr. b., 3.81 m/s

  89. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  90. Agility L: 24/38, 48.89 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  91. Jumping L: Diskvalifikován

  92. Zkoušky LA1: 9/11, 27.44 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  93. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  94. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  95. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  96. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  97. Ne-: 6/15, 35.98 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  98. Ne-Agility: Diskvalifikován

  99. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  100. So-: Diskvalifikován

  101. So-Agility: Diskvalifikován

  102. So-Jumping: Diskvalifikován

  103. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  104. zkouška_1 LA1: 8/13, 27.48 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  105. zkouška_2 LA1: 4/13, 27.55 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  106. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  107. ZkA II. LA1: Diskvalifikován

  108. ZkA I. LA1: Diskvalifikován

  109. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  110. Agility: 10/18, 42.0 s, 20.0 tr. b., 4.29 m/s

  111. Jumping: 7/18, 53.43 s, 25.43 tr. b., 3.24 m/s

  112. Dolní Přím - IV. Arion cup - zkoušky pro A1, 28. 11. 2015

  113. ZkA 1: 2/21, 27.45 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  114. ZkA 2: Diskvalifikován

  115. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  116. NE - Holdye memorial L: Diskvalifikován

  117. NE - jumping L: Diskvalifikován

  118. NE - Zkouška agility LA1: 8/15, 40.82 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  119. SO - agility L: Diskvalifikován

  120. SO - jumping L: Diskvalifikován

  121. SO - Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  122. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  123. (1) zkouška: 5/15, 33.62 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  124. (2) zkouška: Diskvalifikován

  125. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  126. AGILITY: Diskvalifikován

  127. JUMPING: 19/40, 39.86 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  128. LA1: 7/11, 41.5 s, 25.0 tr. b., 4.02 m/s

  129. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  130. Ne-Agility: Diskvalifikován

  131. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  132. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  133. Sobotní zkouška: Diskvalifikován

  134. So-Jumping: Diskvalifikován

  135. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  136. Agility L: Diskvalifikován

  137. Jumping L: Diskvalifikován

  138. Zkouška LA1: Diskvalifikován