Cz En

Jumping Open L

  1. Datum: 10. 04. 2016
  2. Závod: Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie)
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 77.0 s
  7. Délka: 159.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.53 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 093614 Luboš Slavík Astor 0 0 0.0 0.0 30.0 5.3
2 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.07 5.12
3 038008 Gabriela Vlachová Žužla 0 0 0.0 0.0 34.85 4.56
4 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 1 0 0.0 5.0 30.15 5.27
5 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 31.81 5.0
6 043613 Alena Kolářová Caffé Latte Old Tapis 1 0 0.0 5.0 32.96 4.82
7 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 0 1 0.0 5.0 33.77 4.71
8 016014 Aneta Kárníková Mia Elegant Nobby Rock 1 0 0.0 5.0 33.87 4.69
9 079412 Alena Köhlerová Yassi Venus z Kovárny 1 0 0.0 5.0 34.82 4.57
10 065315 Lucie Náplavová Diamond Rose Anarinya 1 0 0.0 5.0 34.87 4.56
11 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 0 1 0.0 5.0 36.3 4.38
12 016314 Karolína Tittlová Arwen Bílá Merci 1 0 0.0 5.0 39.63 4.01
13 087215 Pavlína Mojdlová Pansey Bad z Dašického zátiší 1 0 0.0 5.0 41.76 3.81
14 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 2 0 0.0 10.0 31.11 5.11
15 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 1 1 0.0 10.0 34.2 4.65
16 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 2 0 0.0 10.0 34.91 4.55
17 035515 Jana Němcová Darling Monty Anarinya 1 1 0.0 10.0 36.29 4.38
18 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 2 0 0.0 10.0 37.52 4.24
19 091315 Jana Hladíková Niki 0 2 0.0 10.0 42.12 3.77
20 007815 Lenka Matušková Dorinka Chlupatý hopan 2 0 0.0 10.0 43.07 3.69
21 053614 Josef Žák Cézar 3 0 0.0 15.0 36.88 4.31
22 052308 Andrea Plášilová Draco Lusika 3 0 0.0 15.0 40.93 3.88
23 055913 Kristýna Matějková Crazy Heart Anarinya 1 2 0.0 15.0 43.09 3.69
24 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 3 0 3.27 18.27 48.27 3.29
25 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio 3 2 0.0 25.0 38.35 4.15
26 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo 3 2 0.0 25.0 39.36 4.04
DIS 096915 Pavlína Dohnalová Ida Emean Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016414 Lenka Matušková Ela Chlupatý hopan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037615 Eliška Němečková Aktiv Bohemia Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010316 Iveta Sechovcová Paul DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092315 Tomáš Tvrz Becky od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075815 Šárka Schwarzová Alabama Gump Hardy origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006315 Gabriela Vlachová Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003214 Alena Jelínková Scully DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043612 Michaela Nováková Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011711 Libor Plášil Ace of Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046612 Jana Sladkovská Ajla (Mája) z Ginina Mirošovského Podbrdí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024714 Barbora Šonová Dzifo Daniel Wallachian Kingdom DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062413 Hana Vaníčková Henkie Z Boršova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069615 Soňa Hendrychová Dora Allegro Assai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000715 Kamila Pilnáčková Fram Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072314 Marie Skalická Ella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS