075318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Karolína Tittlová, Brandýs nad Labem

    Arrow_down

Pes

  1. Artaban From the Czech Land, Bílý švýcarský ovčák

    Arrow_down

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  2. Zkouška LA1 I.: 3/12, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  3. Zkouška LA1 II.: 3/12, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  4. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  5. ZkA. II. LA1: 3/7, 40.81 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  6. ZkA. I. LA1: 4/7, 42.53 s, 20.0 tr. b., 3.69 m/s

  7. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  8. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška LA1: 1/3, 42.03 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  10. 3. Zkouška LA1: 2/3, 42.26 s, 20.0 tr. b., 3.83 m/s

  11. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  12. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška LA1: 2/5, 35.87 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  14. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  15. 1. Zkouška LA1: 3/7, 40.31 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  16. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  17. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  18. Agility Open: Diskvalifikován

  19. Jumping Light: 13/22, 27.68 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  20. Jumping Open: 15/22, 37.12 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  21. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  22. Agility L: 17/28, 48.83 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  23. Jumping L: 11/29, 32.01 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  24. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  25. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  26. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  28. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  29. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  31. 3. Zkouška LA1: 2/15, 41.21 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  32. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  33. 1. zkouška: 5/11, 32.22 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  34. 2. zkouška: 9/11, 35.12 s, 20.0 tr. b., 4.01 m/s

  35. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  36. 1. zkouška: Diskvalifikován

  37. 2. zkouška: Diskvalifikován

  38. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  39. Zkouška 1: 3/5, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  40. Zkouška 2: 3/5, 55.73 s, 14.73 tr. b., 3.21 m/s

  41. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  42. Zkouška 1: Diskvalifikován

  43. Zkouška 2: 3/9, 39.23 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  44. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  45. II. Zk LA1: 2/5, 50.46 s, 22.46 tr. b., 3.11 m/s

  46. I. Zk LA1: 2/5, 42.6 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  47. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  48. II. zkouška LA1: 6/17, 43.29 s, 20.0 tr. b., 4.07 m/s

  49. I. zkouška LA1: 5/17, 50.87 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  50. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  51. ZkA. LA1 I.: 9/18, 38.76 s, 15.0 tr. b., 3.66 m/s

  52. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  53. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  54. Druhá zkouška: 6/8, 33.38 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  55. První zkouška: Diskvalifikován