023421

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Nováková, Agility Sezemice

    Arrow_down

Pes

  1. Janek z Veselé rodiny, Bílý švýcarský ovčák

    Arrow_down

Výsledky

  1. Dolní Přím - Probluz - Odpolední zkoušky Probluz, 28. 05. 2023

  2. Zkouška 1: 3/8, 45.6 s, 2.6 tr. b., 3.42 m/s

  3. Zkouška 2: 3/8, 48.62 s, 15.62 tr. b., 3.21 m/s

  4. Pňov - Předhradí - 9. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 27. 05. 2023

  5. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  6. 2.Zkouška: 3/5, 61.99 s, 10.99 tr. b., 3.42 m/s

  7. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2023

  8. Zkouška I A2 L: 6/12, 49.19 s, 6.19 tr. b., 3.62 m/s

  9. Zkouška II A2 L: 2/12, 47.74 s, 1.74 tr. b., 3.62 m/s

  10. Hrádek u Pardubic - 4. Zkoušky, 13. 05. 2023

  11. II. Zkouška LA2: 3/15, 48.97 s, 10.97 tr. b., 3.47 m/s

  12. I. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  13. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2023

  14. Tuneliáda A2 + A3: 3/10, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  15. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška: 2/5, 51.35 s, 11.35 tr. b., 3.7 m/s

  17. Studenec u Trutnova - Březnové dvojzkoušky (i pro PARA), 26. 03. 2023

  18. II. zkouška: 4/9, 46.94 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  19. I. zkouška: 5/9, 54.24 s, 22.24 tr. b., 3.28 m/s

  20. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 21. 01. 2023

  21. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. 2. zkouška LA2: 1/3, 55.77 s, 5.77 tr. b., 3.44 m/s

  23. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  24. 3. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  25. 4. zkouška LA2: Diskvalifikován

  26. Studenec u Trutnova - Podzimní trojzkoušky, 02. 10. 2022

  27. III. zkouška: Diskvalifikován

  28. II. zkouška: Diskvalifikován

  29. I. zkouška: Diskvalifikován

  30. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 19.ročník a Speciál BŠO v agility 15.ročník Sezemice, 28. 09. 2022

  31. Agility L: 8/24, 54.4 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  32. Jumping L : 7/24, 44.72 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  33. Zkouška LA2: 3/10, 52.99 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  34. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  35. II. Zkouška LA2: 1/10, 57.46 s, 3.46 tr. b., 3.65 m/s

  36. I. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  37. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  38. Agility: 12/26, 55.22 s, 11.22 tr. b., 3.51 m/s

  39. Jumping: Diskvalifikován

  40. Zkoušky: 4/8, 60.53 s, 20.53 tr. b., 3.29 m/s

  41. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  42. 1.zkouška: 1/5, 62.8 s, 2.8 tr. b., 3.34 m/s

  43. 2.zkouška: 1/5, 57.96 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  44. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  45. Agility: 6/26, 50.89 s, 4.89 tr. b., 3.5 m/s

  46. Jumping L2: Diskvalifikován

  47. Zkouška L2: 3/12, 50.6 s, 14.6 tr. b., 3.64 m/s

  48. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  49. ZkA. II. LA2: 2/8, 56.17 s, 13.17 tr. b., 3.6 m/s

  50. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  51. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 17. 07. 2022

  52. Jumping 1 A2 + A3: 7/9, 45.4 s, 17.39 tr. b., 3.57 m/s

  53. Jumping 2 A2 + A3: 4/9, 43.35 s, 10.28 tr. b., 3.97 m/s

  54. Jumping 3 A2 + A3: Diskvalifikován

  55. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky s JK ANIMALS, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 16. 07. 2022

  56. Zkouška 1: 2/6, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  57. Zkouška 2: 4/6, 49.0 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  58. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  59. 1.zkouška: 2/7, 52.79 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  60. 2.zkouška: 2/7, 64.86 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  61. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky V., 11. 06. 2022

  62. 1. zkouška: 1/5, 49.69 s, 1.69 tr. b., 3.84 m/s

  63. 2. zkouška: 1/5, 51.56 s, 4.56 tr. b., 3.78 m/s

  64. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  65. II. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  66. I. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  67. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  68. Zkouška II LA2: 4/6, 62.84 s, 16.84 tr. b., 2.96 m/s

  69. Zkouška I LA2: 5/6, 65.21 s, 24.21 tr. b., 3.17 m/s

  70. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  71. Tuneliáda A2+A3: 5/9, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  72. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška: 2/6, 52.33 s, 5.33 tr. b., 3.36 m/s

  74. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  75. Zkouška II. LA2: 2/7, 58.18 s, 8.18 tr. b., 3.56 m/s

  76. Zkouška I.LA2: Diskvalifikován

  77. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  78. Agility L: Diskvalifikován

  79. Jumping L: 3/29, 37.94 s, 0.94 tr. b., 3.85 m/s

  80. Zkouška LA1: 1/12, 46.5 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  81. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  82. 1. zkouška: 1/11, 42.12 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  83. 2. zkouška: 5/11, 63.03 s, 23.03 tr. b., 2.79 m/s

  84. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  85. Zkouška 1: Diskvalifikován

  86. Zkouška 2: 4/9, 44.51 s, 0.51 tr. b., 3.57 m/s

  87. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  88. 1.zkouška: Diskvalifikován

  89. 2.zkouška: 1/14, 49.8 s, 0.0 tr. b., 3.27 m/s

  90. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  91. Agility: Diskvalifikován

  92. Jumping L1: Diskvalifikován

  93. Zkouška L1: Diskvalifikován

  94. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  95. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  96. 2. zkouška A1 L: 3/9, 44.75 s, 1.75 tr. b., 3.35 m/s

  97. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  98. A1 - Zkouška1: 3/11, 59.89 s, 5.0 tr. b., 2.96 m/s

  99. A1 - Zkouška 2: Diskvalifikován