Cz En

015618

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Sobotková, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Ardently Loving Ready for it, Border kolie

Výsledky

  1. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  2. Agility large: Diskvalifikován

  3. Jumping large: 4/12, 37.65 s, 7.65 tr. b., 4.57 m/s

  4. Zkouška LA1: 2/6, 30.0 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  5. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  6. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  7. ZkA. LA1 II.: 3/8, 36.11 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  8. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  9. Agility L: Diskvalifikován

  10. Jumping L: 7/39, 41.32 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  11. Zkouška LA1: 9/16, 47.13 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  12. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  13. Agility open: Diskvalifikován

  14. Jumping open: 3/23, 27.84 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  15. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  16. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  17. Ne. - Jumping II. L: 10/96, 39.62 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  18. So. - Agility I. L: 48/105, 46.39 s, 20.0 tr. b., 4.42 m/s

  19. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  20. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  21. A1L neděle: 1/7, 31.25 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  22. A1L sobota: Diskvalifikován

  23. Agility neděle: 6/19, 44.4 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  24. Agility sobota: Diskvalifikován

  25. Jumping nedělě: Diskvalifikován

  26. Jumping sobota: Diskvalifikován

  27. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  28. 1. Jumping L: 7/32, 42.27 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  29. 2. Jumping L: 2/31, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  30. Agility L: Diskvalifikován

  31. Finále - Agi L: Diskvalifikován

  32. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  33. Agility L: Diskvalifikován

  34. Jumping L: Diskvalifikován

  35. Zkouška LA1: 1/12, 30.08 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  36. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  37. AGILITY: 17/49, 45.85 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  38. JUMPING: 21/48, 37.96 s, 12.96 tr. b., 4.06 m/s

  39. LA1: 6/24, 39.39 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  40. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  41. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  42. 2. Jumping L: 4/28, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  43. 3. Agility L: Diskvalifikován

  44. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  45. Czech Imp Jump: 21/52, 23.02 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  46. Jumping 1: Diskvalifikován

  47. Jumping 2: Diskvalifikován

  48. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  49. Czech Imp Jump : Diskvalifikován

  50. Jumping 1: 13/35, 31.95 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  51. Jumping 2: 8/35, 27.6 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  52. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  53. Czech Imp Jump: 13/46, 24.51 s, 1.51 tr. b., 4.16 m/s

  54. Jumping 1: Diskvalifikován

  55. Jumping 2: 15/48, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  56. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  57. Zkouška II LA1: 5/12, 34.99 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  58. Zkouška I LA1: 3/12, 33.63 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  59. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  60. Agility LA: 14/33, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  61. Jumping LA: Diskvalifikován

  62. Zkouška LA1: 2/9, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  63. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  64. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  65. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  66. Zk.A LA1: Diskvalifikován

  67. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  68. AGILITY: 7/19, 34.23 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  69. JUMPING: 8/19, 33.36 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  70. LA1: Diskvalifikován

  71. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  72. A1 - 1. LA1: 2/15, 31.34 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  73. A1 - 2. LA1: Diskvalifikován

  74. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  75. Zkouška: 2/13, 34.05 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  76. Zkouška II: 3/13, 31.68 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s