Cz En

Kutná Hora - Odpolední agi siesta

Přihlašování na tento závod už skončilo.

  1. Číslo závodu: 19225
  2. Datum: 19. 07. 2019
  3. Terén: tráva
  4. Uvnitř: Ne
  5. Třídy: Agility, Jumping
  6. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  7. Stránky: http://agility-kutna-hora.webnode.cz/
  8. Propozice: https://agility-kutna-hora.webnode.cz/akce/letni-agi-siesta/
  9. Zodpovědná osoba: Hana Vaníčková
  10. Upřesnění místa: Cvičiště ZKO Kutná Hora
  11. GPS: 49.9430739, 15.2687042

Kontakt

Marjánka Kociánová 776628158, Hana Vaníčková 605457643, agikh@seznam.cz

Poznámka

Pohodové odpolední závody převážně pro začínající (ale i pokročilé) týmy

Statistika přihlášených

19. 07. 2019
A1 A2 A3 V Celkem
S 3 2 1 0 6
M 2 1 2 0 5
L 8 7 6 0 21
Celkem 16 10 9 0 35
15 volných míst

Přihlášky

049518 A1 Jana Hladíková Becky z Miketova dvora
046818 A1 Eliška Hospodková Fittipaldi de Decembre Banataj Wind
041219 A1 Andrea Ladrová Fífa
Člen KA
083417 LA1 Romana Hanousková Elza Superušatá
Člen KA
015518 LA1 Aneta Kárníková Bastille Strážce palisád
040518 LA1 Lenka Raková Emotion of Touch Banataj Wind
022119 LA1 Pavlína Rondzíková Amy Česká Kanada - Ovčárna
075815 LA1 Šárka Schwarzová Alabama Gump Hardy origin
Člen KA
015618 LA1 Lenka Sobotková Ardently Loving Ready for it
Člen KA
002719 LA1 Hana Veselá Bobinka
039017 LA1 Tereza Štočková Kessi
Člen KA
084317 LA2 Iveta Dobiášová Quip Gulden Land
091315 LA2 Jana Hladíková Niki
Člen KA
061415 LA2 Marie - Anna Kociánová Lina Silber
Člen KA
086918 LA2 Lenka Přádná Olly Odysee Hafkins
Člen KA
070117 LA2 Jitka Slánská Ginny Czech Imp
Člen KA
087116 LA2 Hana Veselá Endy
Člen KA
011117 LA2 Soňa Vlčková Beauty Bear Calista Paradise
Člen KA
044309 LA3 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří
Člen KA
005509 LA3 Romana Hanousková František Superpes
Člen KA
004810 LA3 Veronika Nehybová Kean Black Chevers
Člen KA
093614 LA3 Luboš Slavík Astor
Člen KA
062413 LA3 Hana Vaníčková Henkie Z Boršova
Člen KA
098515 LA3 Jitka Štichauerová Amber Matter of the heart
Člen KA
063317 MA1 Iva Cibulková Eddie Darest
075918 MA1 Šárka Klatková Yukon z Vejminku
Člen KA
094415 MA2 Klára Jůdová Rézinka
Člen KA
030116 MA3 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej
Člen KA
067912 MA3 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra
Člen KA
017719 SA1 Veronika Nehybová Black Celebration Ultra
085818 SA1 Barbora Novotná Tedy
040219 SA1 Regina Soukupová Connie from Oplatil Lake
Člen KA
005717 SA2 Petra Kunčar Enterprise Eric Rokus
Člen KA
035417 SA2 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze
Člen KA
028214 SA3 Dana Kafková Sam

Nepotvrzené přihlášky (7)

Člen KA
049218 A1 Marie Beerová Fleck in Black Sunny Funny
Člen KA
039619 LA1 Markéta Procházková Roger Bluff Springs
Člen KA
064117 LA2 Tereza Salátová Blueberry Altája
Člen KA
019414 LA3 Markéta Procházková Rafael SHR
Člen KA
062018 MA1 Tomáš Vízner Anda
Člen KA
076816 MA3 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp
Člen KA
059917 SA2 Petra Krajíčková Mája