Cz En

047015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Šárka Čapková, GODA

    Člen KA

Pes

  1. Agatha Christie Schay County, Border kolie

Výsledky

  1. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  2. 1. Zkouška MLA2: 1/3, 41.91 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  3. 2. Zkouška MLA2: 2/3, 40.12 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  4. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  5. Agility ML: 6/17, 44.04 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  6. Jumping ML: 9/17, 53.31 s, 20.31 tr. b., 3.94 m/s

  7. Zkouška MLA2: 4/7, 49.65 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  8. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  9. FINÁLE ML: 4/12, 51.53 s, 15.53 tr. b., 4.13 m/s

  10. neděle Jumping2+3 ML: 5/11, 44.09 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  11. neděle MLA2: 1/3, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  12. Sobota Jumping2+3 ML: 5/12, 43.1 s, 20.0 tr. b., 4.5 m/s

  13. sobota MLA2 I: 1/3, 49.13 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  14. sobota MLA2 II: Diskvalifikován

  15. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  16. 1. Zkouška MLA2: 2/5, 40.43 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  17. 2. Zkouška MLA2: 2/5, 46.25 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  18. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  19. Pátek MLA2 I.: 1/3, 37.89 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  20. Pátek MLA2 II.: 2/3, 38.88 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  21. Sobota Jumping2+3 ML: Diskvalifikován

  22. Sobota MLA2 I.: Diskvalifikován

  23. Sobota MLA2 II.: 3/5, 44.65 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  24. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  25. Jumping 2+3 ML: 6/13, 44.46 s, 25.0 tr. b., 4.77 m/s

  26. MLA2 I: Diskvalifikován

  27. MLA2 II: Diskvalifikován

  28. MLA2 So I: Diskvalifikován

  29. MLA2 So II: Diskvalifikován

  30. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  31. 1. Zkouška MLA2: 2/6, 36.59 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  32. 2. Zkouška MLA2: 4/6, 44.17 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  33. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  34. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  35. 1. Zkouška MLA2: 1/4, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  36. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  37. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  38. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  39. III. jumpng ML: 5/10, 25.04 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  40. III. zkouška A2 ML: 2/3, 42.68 s, 20.0 tr. b., 3.96 m/s

  41. II. jumping ML: 3/10, 30.52 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  42. II. zkouška A2 ML: 3/3, 38.36 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  43. I. jumping ML: 5/10, 39.6 s, 28.6 tr. b., 3.86 m/s

  44. IV. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  45. I. zkouška A2 ML: 1/3, 34.89 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  46. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  47. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  48. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  49. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  50. 1. Agility ML: 3/7, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  51. 1. Jumping ML: Diskvalifikován

  52. 2. Agility ML: 4/7, 27.77 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  53. 2. Jumping ML: 5/7, 37.93 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  54. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  55. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška MLA2: 1/4, 45.83 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  57. 3. Zkouška MLA2: 1/4, 48.36 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  58. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  59. MLA2 I.: Diskvalifikován

  60. MLA2 II.: Diskvalifikován

  61. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  62. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” ML: 10/23, 58.28 s, 22.28 tr. b., 3.77 m/s

  63. Jumping FirstAnimal ML: 15/23, 42.96 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  64. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. ML: 2/3, 41.19 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  65. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  66. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  67. 2. Zkouška MLA2: 1/4, 41.48 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  68. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  69. Agility ML: 9/18, 38.32 s, 25.0 tr. b., 4.78 m/s

  70. Jumping ML: Diskvalifikován

  71. Zkouška A2 ML: 3/5, 42.38 s, 15.38 tr. b., 3.7 m/s

  72. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  73. Agility ML: 6/11, 41.32 s, 20.0 tr. b., 3.9 m/s

  74. Jumping ML: Diskvalifikován

  75. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  76. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  77. agility open ML: 3/8, 52.84 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  78. Jumping open ML: 5/8, 38.22 s, 25.0 tr. b., 4.89 m/s

  79. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  80. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  81. agility open ML: Diskvalifikován

  82. Jumping open ML: Diskvalifikován

  83. Zkouška A2 ML: 2/4, 54.32 s, 11.32 tr. b., 3.46 m/s

  84. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  85. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  86. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  87. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  88. A2 II ML: 1/2, 36.39 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  89. A2 I ML: 1/2, 30.75 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  90. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  91. Agility ML: Diskvalifikován

  92. Jumping ML: Diskvalifikován

  93. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  94. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  95. 1. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  96. 2. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  97. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  98. A2 II ML: 1/4, 38.68 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  99. A2 I ML: Diskvalifikován

  100. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  101. Zkouška MLA2 I: 3/3, 38.62 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  102. Zkouška MLA2 II: 2/3, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  103. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  104. Agility ML: 4/14, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  105. Jumping ML: 6/14, 31.19 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  106. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  107. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  108. A2 II ML: 1/2, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  109. A2 I ML: 1/2, 38.06 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  110. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  111. Agility Open L_sobota: Diskvalifikován

  112. Jumping L_neděle: 21/33, 39.58 s, 25.0 tr. b., 4.65 m/s

  113. Jumping L_sobota: Diskvalifikován

  114. LA2_neděle: 5/6, 43.84 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  115. LA2_sobota: 3/8, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  116. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  117. A2 II ML: 2/4, 45.4 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  118. A2 I ML: Diskvalifikován

  119. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  120. MLA2 - I.: 1/2, 38.38 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  121. MLA2 - II.: 1/2, 42.97 s, 30.0 tr. b., 3.84 m/s

  122. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  123. MLA2 I: Diskvalifikován

  124. MLA2 II: 2/5, 38.0 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  125. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  126. Agility ML: Diskvalifikován

  127. Jumping ML: 5/12, 31.62 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  128. Zkouška A2 ML: 1/4, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  129. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  130. 1. Zka - LA2: 5/8, 35.18 s, 25.0 tr. b., 3.72 m/s

  131. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  132. Jumping - Large: 3/32, 23.63 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  133. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  134. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  135. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  136. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  137. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  138. Terezín - Velikonoční hrátky, 22. 04. 2019

  139. Tuneliáda L: 2/13, 28.0 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  140. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  141. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  142. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  143. Jumping2 L: Diskvalifikován

  144. Zkouška LA2: 2/4, 36.45 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  145. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  146. Agility I: Diskvalifikován

  147. Agility II: Diskvalifikován

  148. Jumping I: 92/169, 38.41 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  149. Jumping II: Diskvalifikován

  150. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  151. 1. Zkouška LA2: 3/10, 40.49 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  152. 2. Zkouška LA2: 7/10, 35.38 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  153. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  154. Jumping L: Diskvalifikován

  155. LA2: 2/8, 45.35 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  156. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  157. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  158. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  159. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  160. Agility klubů L: Diskvalifikován

  161. Jumping L: Diskvalifikován

  162. Zkouška LA2: 7/9, 45.13 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  163. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  164. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  165. 2. zkouška LA2: 3/6, 34.24 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  166. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  167. Tuneliada L: Diskvalifikován

  168. Zkouška LA2: 4/7, 51.68 s, 11.68 tr. b., 3.54 m/s

  169. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  170. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  171. 2. zkouška LA2: 3/9, 40.6 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  172. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  173. Jumping L: Diskvalifikován

  174. Zkouška LA2: 6/11, 37.05 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  175. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  176. 1.ZK LA2: Diskvalifikován

  177. 2.ZK LA2: Diskvalifikován

  178. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  179. Agility L: 12/22, 45.62 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  180. Jumping L: 12/22, 46.69 s, 12.69 tr. b., 4.03 m/s

  181. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  182. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  183. Agility L: Diskvalifikován

  184. Jumping L: Diskvalifikován

  185. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  186. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  187. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  188. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  189. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  190. 2. Zk LA2: 3/15, 40.37 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  191. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  192. Speed&Power hra L: Diskvalifikován

  193. Tunelovo-barelový běh L: 6/9, 28.17 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  194. Zkouška LA2: 1/5, 48.75 s, 19.75 tr. b., 3.36 m/s

  195. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  196. 1. Zka - LA2: 5/8, 33.8 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  197. 2. Zka - LA2: 3/8, 29.39 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  198. Jumping - Large: 16/34, 33.78 s, 31.78 tr. b., 4.14 m/s

  199. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  200. Speed&Power hra L: Diskvalifikován

  201. Tunelovo-barelový běh L: Diskvalifikován

  202. Zkouška LA2: 1/5, 39.53 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  203. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  204. AGILITY L: Diskvalifikován

  205. JUMPING L: Diskvalifikován

  206. ZKOUŠKA LA2: Diskvalifikován

  207. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  208. Speed&Power hra L: Diskvalifikován

  209. Tunelovo-barelový běh L: 2/10, 25.55 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  210. Zkouška LA2: 3/4, 35.43 s, 20.0 tr. b., 4.06 m/s

  211. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  212. Agility Trial: 3/8, 39.15 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  213. Jumping Trial: Diskvalifikován

  214. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  215. Agility_: 26/40, 41.41 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  216. Jumping_: Diskvalifikován

  217. Zkouška - LA2: 11/20, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  218. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  219. Agility L: 13/25, 35.34 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  220. Jumping L: 14/25, 41.37 s, 35.37 tr. b., 4.06 m/s

  221. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  222. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  223. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  224. 2. zkouška LA2: 9/21, 37.73 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  225. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  226. 1. zkouška LA2: 7/15, 38.55 s, 15.0 tr. b., 5.19 m/s

  227. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  228. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  229. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  230. 2. zkouška LA2: 6/17, 45.38 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  231. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  232. Barelový a tunelový běh L: 27/35, 40.7 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  233. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  234. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  235. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  236. 2. zkouška LA2: 8/18, 39.97 s, 20.0 tr. b., 3.95 m/s

  237. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  238. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  239. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  240. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  241. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  242. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  243. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  244. Agility L: Diskvalifikován

  245. Jumping L: Diskvalifikován

  246. Zkouška - LA2: Diskvalifikován

  247. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  248. Agility Ne - LA: Diskvalifikován

  249. Agility So - LA: 14/50, 28.97 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  250. Jumping Ne - LA: 28/51, 30.94 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  251. Jumping So - LA: Diskvalifikován

  252. Zka Ne - LA2: Diskvalifikován

  253. Zka So - LA2: Diskvalifikován

  254. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  255. Agility L: Diskvalifikován

  256. Hra L: 2/18, 15.51 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  257. Jumping L: 8/15, 28.25 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  258. Zkouška LA2: 3/10, 32.18 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  259. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  260. Agility L: Diskvalifikován

  261. Hra L: 3/8, 16.16 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  262. Jumping L: Diskvalifikován

  263. Zkouška LA2: 1/4, 23.5 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  264. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  265. Agility L: Diskvalifikován

  266. Hra L: 1/17, 18.47 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  267. Jumping L: Diskvalifikován

  268. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  269. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  270. Agility - Large: Diskvalifikován

  271. Jumping - Large: 25/42, 38.58 s, 13.58 tr. b., 3.84 m/s

  272. ZkA - LA2: Diskvalifikován

  273. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  274. Agility L: Diskvalifikován

  275. Hra L: 7/18, 20.06 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  276. Jumping L: Diskvalifikován

  277. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  278. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  279. AGI Kategorie A2+A3 L: 2/9, 31.84 s, 20.0 tr. b., 4.77 m/s

  280. AGI Kategorie A2+A3 L: Diskvalifikován

  281. JUMP Kategorie A2+A3 L: 3/9, 28.18 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  282. JUMP Kategorie A2+A3 L: Diskvalifikován

  283. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  284. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  285. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  286. Agility - Large: Diskvalifikován

  287. Jumping - Large: Diskvalifikován

  288. ZkA - LA2: Diskvalifikován

  289. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  290. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  291. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  292. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  293. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  294. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  295. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  296. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  297. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  298. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  299. 1. zkouška LA2: 17/28, 38.77 s, 25.0 tr. b., 4.13 m/s

  300. 2. zkouška LA2: 15/28, 41.02 s, 20.02 tr. b., 3.9 m/s

  301. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  302. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  303. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  304. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  305. 1. zkouška LA1: 2/13, 31.94 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  306. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  307. 3. zkouška LA1: 8/13, 31.18 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  308. Agility L: Diskvalifikován

  309. Jumping L: Diskvalifikován

  310. Ne-zkouška LA1: 2/9, 30.18 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  311. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  312. 1. ZK LA1: 4/15, 29.17 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  313. 2. ZK LA1: 6/15, 38.72 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  314. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  315. 1. ZK LA1: 6/13, 38.47 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  316. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  317. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  318. 1. Zkouška LA1: 3/4, 29.0 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  319. 2. Zkouška LA1: 3/4, 27.36 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  320. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  321. Agility L: Diskvalifikován

  322. Jumping L: Diskvalifikován

  323. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  324. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  325. 1.běh Zka LA1: Diskvalifikován

  326. 2.běh Zka LA1: 6/13, 27.11 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  327. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  328. Agility: 20/40, 46.34 s, 20.0 tr. b., 3.99 m/s

  329. Jumping: 21/37, 49.5 s, 20.5 tr. b., 3.56 m/s

  330. ZkA: Diskvalifikován

  331. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  332. Agility: Diskvalifikován

  333. Jumping: Diskvalifikován

  334. ZkA: 4/9, 37.07 s, 15.0 tr. b., 3.59 m/s

  335. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  336. Tunelový běh L: 6/25, 23.32 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  337. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  338. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  339. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  340. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  341. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  342. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  343. 2. ZK LA1: 8/26, 41.29 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  344. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  345. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  346. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  347. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  348. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  349. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  350. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  351. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  352. 2. ZK LA1: 3/21, 36.31 s, 11.31 tr. b., 3.66 m/s

  353. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  354. Tunelový běh L: Diskvalifikován

  355. ZK LA1: Diskvalifikován

  356. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  357. 1. ZK LA1: 4/15, 30.77 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  358. 2. ZK LA1: 3/15, 36.23 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  359. Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky, 28. 06. 2015

  360. Jump L: Diskvalifikován

  361. Open Agility L: 5/34, 37.97 s, 0.97 tr. b., 3.37 m/s

  362. Zkouška LA1: 4/12, 36.9 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  363. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  364. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  365. 2.ZK LA1: 5/9, 41.09 s, 15.0 tr. b., 2.92 m/s