Cz En

047015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Šárka Čapková, GODA

    Člen KA

Pes

  1. Agatha Christie Schay County, Border kolie

Výsledky

  1. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  2. MLA2 - I.: 1/2, 38.38 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  3. MLA2 - II.: 1/2, 42.97 s, 30.0 tr. b., 3.84 m/s

  4. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  5. MLA2 I: Diskvalifikován

  6. MLA2 II: 2/5, 38.0 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  7. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  8. Agility ML: Diskvalifikován

  9. Jumping ML: 5/12, 31.62 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  10. Zkouška A2 ML: 1/4, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  11. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  12. 1. Zka - LA2: 5/8, 35.18 s, 25.0 tr. b., 3.72 m/s

  13. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  14. Jumping - Large: 3/32, 23.63 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  15. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  16. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  17. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  18. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  19. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  20. Terezín - Velikonoční hrátky, 22. 04. 2019

  21. Tuneliáda L: 2/13, 28.0 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  22. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  23. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  24. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  25. Jumping2 L: Diskvalifikován

  26. Zkouška LA2: 2/4, 36.45 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  27. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  28. Agility I: Diskvalifikován

  29. Agility II: Diskvalifikován

  30. Jumping I: 92/169, 38.41 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  31. Jumping II: Diskvalifikován

  32. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  33. 1. Zkouška LA2: 3/10, 40.49 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  34. 2. Zkouška LA2: 7/10, 35.38 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  35. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  36. Jumping L: Diskvalifikován

  37. LA2: 2/8, 45.35 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  38. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  39. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  41. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  42. Agility klubů L: Diskvalifikován

  43. Jumping L: Diskvalifikován

  44. Zkouška LA2: 7/9, 45.13 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  45. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  46. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  47. 2. zkouška LA2: 3/6, 34.24 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  48. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  49. Tuneliada L: Diskvalifikován

  50. Zkouška LA2: 4/7, 51.68 s, 11.68 tr. b., 3.54 m/s

  51. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  52. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  53. 2. zkouška LA2: 3/9, 40.6 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  54. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  55. Jumping L: Diskvalifikován

  56. Zkouška LA2: 6/11, 37.05 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  57. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  58. 1.ZK LA2: Diskvalifikován

  59. 2.ZK LA2: Diskvalifikován

  60. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  61. Agility L: 12/22, 45.62 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  62. Jumping L: 12/22, 46.69 s, 12.69 tr. b., 4.03 m/s

  63. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  64. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  65. Agility L: Diskvalifikován

  66. Jumping L: Diskvalifikován

  67. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  68. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  69. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  70. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  71. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  72. 2. Zk LA2: 3/15, 40.37 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  73. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  74. Speed&Power hra L: Diskvalifikován

  75. Tunelovo-barelový běh L: 6/9, 28.17 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  76. Zkouška LA2: 1/5, 48.75 s, 19.75 tr. b., 3.36 m/s

  77. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  78. 1. Zka - LA2: 5/8, 33.8 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  79. 2. Zka - LA2: 3/8, 29.39 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  80. Jumping - Large: 16/34, 33.78 s, 31.78 tr. b., 4.14 m/s

  81. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  82. Speed&Power hra L: Diskvalifikován

  83. Tunelovo-barelový běh L: Diskvalifikován

  84. Zkouška LA2: 1/5, 39.53 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  85. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  86. AGILITY L: Diskvalifikován

  87. JUMPING L: Diskvalifikován

  88. ZKOUŠKA LA2: Diskvalifikován

  89. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  90. Speed&Power hra L: Diskvalifikován

  91. Tunelovo-barelový běh L: 2/10, 25.55 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  92. Zkouška LA2: 3/4, 35.43 s, 20.0 tr. b., 4.06 m/s

  93. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  94. Agility Trial: 3/8, 39.15 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  95. Jumping Trial: Diskvalifikován

  96. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  97. Agility_: 26/40, 41.41 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  98. Jumping_: Diskvalifikován

  99. Zkouška - LA2: 11/20, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  100. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  101. Agility L: 13/25, 35.34 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  102. Jumping L: 14/25, 41.37 s, 35.37 tr. b., 4.06 m/s

  103. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  104. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  105. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  106. 2. zkouška LA2: 9/21, 37.73 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  107. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  108. 1. zkouška LA2: 7/15, 38.55 s, 15.0 tr. b., 5.19 m/s

  109. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  111. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  112. 2. zkouška LA2: 6/17, 45.38 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  113. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  114. Barelový a tunelový běh L: 27/35, 40.7 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  115. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  116. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  117. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  118. 2. zkouška LA2: 8/18, 39.97 s, 20.0 tr. b., 3.95 m/s

  119. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  120. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  121. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  122. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  123. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  124. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  125. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  126. Agility L: Diskvalifikován

  127. Jumping L: Diskvalifikován

  128. Zkouška - LA2: Diskvalifikován

  129. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  130. Agility Ne - LA: Diskvalifikován

  131. Agility So - LA: 14/50, 28.97 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  132. Jumping Ne - LA: 28/51, 30.94 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  133. Jumping So - LA: Diskvalifikován

  134. Zka Ne - LA2: Diskvalifikován

  135. Zka So - LA2: Diskvalifikován

  136. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  137. Agility L: Diskvalifikován

  138. Hra L: 2/18, 15.51 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  139. Jumping L: 8/15, 28.25 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  140. Zkouška LA2: 3/10, 32.18 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  141. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  142. Agility L: Diskvalifikován

  143. Hra L: 3/8, 16.16 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  144. Jumping L: Diskvalifikován

  145. Zkouška LA2: 1/4, 23.5 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  146. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  147. Agility L: Diskvalifikován

  148. Hra L: 1/17, 18.47 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  149. Jumping L: Diskvalifikován

  150. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  151. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  152. Agility - Large: Diskvalifikován

  153. Jumping - Large: 25/42, 38.58 s, 13.58 tr. b., 3.84 m/s

  154. ZkA - LA2: Diskvalifikován

  155. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  156. Agility L: Diskvalifikován

  157. Hra L: 7/18, 20.06 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  158. Jumping L: Diskvalifikován

  159. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  160. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  161. AGI Kategorie A2+A3 L: 2/9, 31.84 s, 20.0 tr. b., 4.77 m/s

  162. AGI Kategorie A2+A3 L: Diskvalifikován

  163. JUMP Kategorie A2+A3 L: 3/9, 28.18 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  164. JUMP Kategorie A2+A3 L: Diskvalifikován

  165. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  166. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  167. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  168. Agility - Large: Diskvalifikován

  169. Jumping - Large: Diskvalifikován

  170. ZkA - LA2: Diskvalifikován

  171. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  172. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  173. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  174. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  175. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  176. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  177. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  178. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  179. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  180. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  181. 1. zkouška LA2: 17/28, 38.77 s, 25.0 tr. b., 4.13 m/s

  182. 2. zkouška LA2: 15/28, 41.02 s, 20.02 tr. b., 3.9 m/s

  183. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  184. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  185. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  186. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  187. 1. zkouška LA1: 2/13, 31.94 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  188. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  189. 3. zkouška LA1: 8/13, 31.18 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  190. Agility L: Diskvalifikován

  191. Jumping L: Diskvalifikován

  192. Ne-zkouška LA1: 2/9, 30.18 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  193. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  194. 1. ZK LA1: 4/15, 29.17 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  195. 2. ZK LA1: 6/15, 38.72 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  196. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  197. 1. ZK LA1: 6/13, 38.47 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  198. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  199. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  200. 1. Zkouška LA1: 3/4, 29.0 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  201. 2. Zkouška LA1: 3/4, 27.36 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  202. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  203. Agility L: Diskvalifikován

  204. Jumping L: Diskvalifikován

  205. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  206. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  207. 1.běh Zka LA1: Diskvalifikován

  208. 2.běh Zka LA1: 6/13, 27.11 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  209. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  210. Agility: 20/40, 46.34 s, 20.0 tr. b., 3.99 m/s

  211. Jumping: 21/37, 49.5 s, 20.5 tr. b., 3.56 m/s

  212. ZkA: Diskvalifikován

  213. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  214. Agility: Diskvalifikován

  215. Jumping: Diskvalifikován

  216. ZkA: 4/9, 37.07 s, 15.0 tr. b., 3.59 m/s

  217. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  218. Tunelový běh L: 6/25, 23.32 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  219. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  220. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  221. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  222. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  223. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  224. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  225. 2. ZK LA1: 8/26, 41.29 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  226. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  227. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  228. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  229. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  230. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  231. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  232. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  233. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  234. 2. ZK LA1: 3/21, 36.31 s, 11.31 tr. b., 3.66 m/s

  235. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  236. Tunelový běh L: Diskvalifikován

  237. ZK LA1: Diskvalifikován

  238. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  239. 1. ZK LA1: 4/15, 30.77 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  240. 2. ZK LA1: 3/15, 36.23 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  241. Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky, 28. 06. 2015

  242. Jump L: Diskvalifikován

  243. Open Agility L: 5/34, 37.97 s, 0.97 tr. b., 3.37 m/s

  244. Zkouška LA1: 4/12, 36.9 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  245. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  246. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  247. 2.ZK LA1: 5/9, 41.09 s, 15.0 tr. b., 2.92 m/s