Cz En

Zkoušky LA3 sobota

  1. Datum: 16. 02. 2019
  2. Závod: Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 107.0 s
  7. Délka: 213.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 22
  11. Postupová rychlost: 4.18 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Gołąb Iwona Applause 0 0 0.0 0.0 39.46 5.4 V V
2 Rylska Monika Chica-Shakti Se FreeX Chiquita Banana 0 0 0.0 0.0 39.71 5.36 V V
3 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 41.51 5.13 V V
4 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 43.92 4.85 V V
5 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 44.83 4.75 V V
6 032815 Kristýna Běhounková Viki 0 0 0.68 0.68 51.68 4.12 V V
7 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 1 0 0.0 5.0 39.89 5.34 V V
8 Rylska Monika Koza Nostra-Becks Hill Mafia Princess 1 0 0.0 5.0 40.22 5.3 V V
9 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 1 0 0.0 5.0 42.95 4.96 V V
10 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 1 0 0.0 5.0 45.93 4.64 V V
11 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant 0 1 0.65 5.65 51.65 4.12 V V
12 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 0 1 2.65 7.65 53.65 3.97 VD VD
13 069415 Markéta Benediktová Rony 2 0 0.0 10.0 42.92 4.96 VD VD
14 077517 Natálie Šišovská Bono z Kraje Thurn Taxisů 0 2 4.96 14.96 55.96 3.81 VD VD
15 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 0 2 11.59 21.59 62.59 3.4 D D
DIS 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Mati-Hetton Grant Bohemia Alke DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Winiecka-Kin Agnieszka Aura-Aura vom Haus Seiffert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079815 Petra Kolegarová Tara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kempińska Irena OZ-Onyx Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Grunder Sascha Orio My Racy Fellow Vom Beutenhof DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS