Cz En

Finále LA neděle

  1. Datum: 17. 02. 2019
  2. Závod: Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY
  3. Rozhodčí: Grunder, Sascha (CH)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 58.0 s
  6. Maximální čas: 109.0 s
  7. Délka: 218.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.76 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 0 0 0.0 0.0 40.46 5.39 V V
2 Rylska Monika Chica-Shakti Se FreeX Chiquita Banana 0 0 0.0 0.0 40.6 5.37 V V
3 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 40.96 5.32 V V
4 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 0 0 0.0 0.0 42.44 5.14 V V
5 069415 Markéta Benediktová Rony 0 0 0.0 0.0 43.07 5.06 V V
6 Maruszczak Roman Brego Extremebraveheart 0 0 0.0 0.0 43.11 5.06 V V
7 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 44.67 4.88 V V
8 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 1 0 0.0 5.0 41.13 5.3 V V
9 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants 0 1 0.0 5.0 41.79 5.22 V V
10 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 1 0.0 5.0 47.33 4.61 V V
11 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs 0 1 0.0 5.0 48.85 4.46 V V
12 087618 Aneta Grygarová Absolute Agreement Crazy Pack 0 1 0.0 5.0 49.17 4.43 V V
13 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 2 0 0.0 10.0 45.35 4.81 VD VD
14 068317 Natálie Šišovská Alla Marcía z Údolí květin 1 2 0.0 15.0 49.23 4.43 VD VD
DIS Gołąb Iwona Applause DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Mati-Hetton Grant Bohemia Alke DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064218 Erik Dančišák Baddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Winiecka-Kin Agnieszka Aura-Aura vom Haus Seiffert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Rylska Monika Koza Nostra-Becks Hill Mafia Princess DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042718 Jitka Liznová Arwen Ginger Jump DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079815 Petra Kolegarová Tara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065317 Andrea Hanousková Alou Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Gołąb Iwona SeeYa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS