Cz En

Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 19. 05. 2018 v 20:03.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 18116
  2. Datum: 26. 05. 2018
  3. Terén: tráva
  4. Uvnitř: Ne
  5. Třídy: Agility, Jumping, Zkoušky agility
  6. Rozhodčí: Hausnerová, Vendula (SK)
  7. Propozice: https://docs.google.com/document/d/1l2wVSygH-ltRuvtFMcDDE6fZaROYcG5o-cTPCuevopQ/edit#heading=h.jc89t78arb6e
  8. Zodpovědná osoba: Petra Lehovcová
  9. Upřesnění místa: Superpes, Ulice Ke Karlovu, Lysá nad Labem
  10. GPS: 50.2014324, 14.8328189

Kontakt

Petra Lehovcová, 605 888 136, pitris.zed@seznam.cz

Statistika přihlášených

26. 05. 2018
A1 A2 A3 V Celkem
S 0 0 0 0 0
M 0 0 0 0 0
L 0 0 0 0 0
Celkem 0 0 0 0 0
90 volných míst

Nepotvrzené přihlášky (31)

Člen KA
060617 LA1 Eliška Beránková A Midnight Rider Verline
Člen KA
049517 LA1 Alena Köhlerová AM I Lischka Yassalen
Člen KA
090715 LA2 Hana Kašpárková Phoebe
Člen KA
034415 LA2 Kristýna Kodetová Africana z Ostrovského kláštera
Člen KA
030117 LA2 Markéta Šafránková C´est La Vie z Konické skály
Člen KA
057316 LA3 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox
Člen KA
032016 LA3 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů
Člen KA
048514 LA3 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter
Člen KA
022014 LA3 Hana Světelská Bat Colors of the Wind
Člen KA
003313 LA3 Iva Říhová Albert ze Strakatého dvorku
Člen KA
008112 LA3 Jitka Šámalová Mazlik
Člen KA
016417 MA1 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia
Člen KA
023617 MA1 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan
Člen KA
089615 MA2 Lenka Jehličková Ares Paganiniho symfonie
Člen KA
001416 MA2 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka
Člen KA
030216 MA3 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti
Člen KA
074014 MA3 Lucie Růžičková Cetan z Nového Sedliště
Člen KA
084612 MA3 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki
Člen KA
055117 SA1 Anastázie Pejchalová Pigi Tea Griffon land FCI
Člen KA
090916 SA1 Veronika Stejskalová Simír
Člen KA
058315 SA1 Kristýna Vlachová Afrodite Breeding Fox Angel
005018 SA1 Helena Vocetková Matýsek
Člen KA
100815 SA2 Jana Binderová Medunka
Člen KA
004514 SA2 Gabriela Chalušová Maggie
Člen KA
070416 SA2 Anastázie Pejchalová Bezinka z Kamenické tvrze
Člen KA
072415 SA3 Pavla Marková Eliška - Arella Jikalu
Člen KA
035814 SA3 Petra Pivcová Idefix Cidabro
Člen KA
032511 SA3 Martina Slabová A3Ch Jackie
Člen KA
078213 SA3 Martina Slabová Kalliope Daruspex Paleur
Člen KA
004811 SA3 Květa Sálusová Amy Sobasan
Člen KA
059513 SA3 Jana Ulrichová (Doušová) Una Mia Poslední skaut