Cz En

Agility L

  1. Datum: 10. 02. 2013
  2. Závod: Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3)
  3. Rozhodčí: Plíštilová, Eva (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 154.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 33.26 4.63
2 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 33.95 4.54
3 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 0 0 0.0 0.0 34.95 4.41
4 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 35.17 4.38
5 043011 Petra Hatyláková Ema od Policie České republiky 0 0 0.0 0.0 35.85 4.3
6 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 37.12 4.15
7 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 0 0 0.0 0.0 37.57 4.1
8 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar 0 0 0.0 0.0 38.39 4.01
9 003111 Anežka Bartáková Atacama Queen Elsa 0 0 0.0 0.0 38.69 3.98
10 035011 Andrea Soldánová FLECK FOR FUN Lusika 0 0 0.0 0.0 40.05 3.85
11 002110 Jarmila Halířová Gala 0 0 0.0 0.0 42.65 3.61
12 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 0 0 2.66 2.66 46.66 3.3
13 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 1 0.0 5.0 40.98 3.76
14 012312 Denisa Sommerová Error Katemy 0 1 0.0 5.0 41.53 3.71
15 086512 Nikola Mrvová Sára 0 1 3.08 8.08 47.08 3.27
16 011613 Eliška Drahokoupilová Yenkie Black Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 36.42 4.23
17 021510 Pavla Šerclová Angi 2 0 0.0 10.0 39.1 3.94
18 009012 Markéta Adam Aaron od Dupíků 2 0 0.0 10.0 43.18 3.57
19 005409 Anežka Bartáková A3Ch Týna 1 1 1.36 11.36 45.36 3.4
20 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 2 1 0.0 15.0 40.13 3.84
21 024812 Miroslav Válek Adina z Ginina Mirošovského Podbrdí 1 1 5.77 15.77 49.77 3.09
22 028310 Adéla Řeholová Chiquita Fitmin 2 0 6.33 16.33 50.33 3.06
23 063712 Iveta Soldánová Feel so Happy Flying Ear 0 0 19.35 19.35 63.35 2.43
24 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 4 0 0.0 20.0 38.23 4.03
25 065512 Sabina Göckertová Hedis Dog Arabat 0 2 12.56 22.56 56.56 2.72
26 084411 Alena Jentschová Balů 2 2 7.38 27.38 51.38 3.0
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067212 Klára Stuchlíková Anemone Bellus Nitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086412 Ivana Francová Sendy Prosto Chudo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Russová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009713 Kristina Půdová Calvin of Nazgul Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083912 Alena Winterová Dusty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS