Cz En

ZkA - So

  1. Datum: 17. 09. 2016
  2. Závod: Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-)
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 20
  11. Postupová rychlost: 3.51 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 37.31 4.42 V V
2 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků 0 0 0.0 0.0 39.94 4.13 V V
3 020613 Zdeněk Straka Aneggy Moravia Megannet 0 0 0.0 0.0 42.31 3.9 V V
4 044014 Ivana Francová Alla Marcía z Údolí květin 1 0 0.0 5.0 36.43 4.53 V V
5 037015 Ivana Fuksová Beimi Blue Kuky Borderhaste 1 0 0.0 5.0 41.54 3.97 V V
6 007814 Pavel Henzl A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 0 1 0.0 5.0 42.1 3.92 V V
7 029312 Kateřina Provazníková Flo z Chotyně 1 0 0.0 5.0 46.28 3.57 V V
8 074711 Martina Hodková Bred By Diandra 0 1 3.67 8.67 50.67 3.26 VD VD
9 014215 Andrea Kobzová Bennet Temný onyx 0 0 9.81 9.81 56.81 2.9 VD VD
10 036013 Veronika Kučerová Maggie z Ostrova naděje 0 2 3.18 13.18 50.18 3.29 VD VD
11 066015 Lucie Czervoniaková Ambitious Allegro Lucky Aussies 1 1 3.84 13.84 50.84 3.25 VD VD
12 061414 Petra Jindrová Come Back Koryfej 1 2 0.0 15.0 44.7 3.69 VD VD
13 096414 Barbora Loutocká Alter Ego Breembark 3 1 0.0 20.0 40.26 4.1 D D
14 081715 Petr Kalda Arthur 2 1 5.55 20.55 52.55 3.14 D D
15 091115 Adéla Kobzová Dermont Jack Temný onyx 0 2 13.44 23.44 60.44 2.73 D D
16 056013 Petr Müller Iggy z Bengasu 5 0 0.0 25.0 42.31 3.9 D D
DIS 038715 Veronika Kyselová Mája DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088312 Hana Ouhrabková Kiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074611 Martina Hodková Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079311 Kateřina Hudečková Beyond Belief Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019912 Ilona Liebichová Eks DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086512 Nikola Mrvová Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069111 Kristýna Faustová Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082515 Eva Linková Ado by Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090514 Martina Sigmundová Hacker Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071515 Dominika Kohoutová According To Wish Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037415 Jana Bauerová Elijah The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001213 Lucie Bulíková Sofie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012412 Eva Hrušková Enny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024816 Petr Kalda Yondu Udonta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060915 Josef Honner Tula DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS