Cz En

037015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Fuksová

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Beimi Blue Kuky Borderhaste, Border kolie

Výsledky

  1. Dolní Rychnov - Rychnovské dvojzkoušky, 03. 10. 2020

  2. 1. zkouška MLA3: 1/4, 44.47 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  3. 2. zkouška MLA3: 1/4, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  4. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  5. 1. zkouška: 2/3, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  6. 2. zkouška: Diskvalifikován

  7. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  8. II. zkouška A3 ML: 1/1, 50.05 s, 10.05 tr. b., 3.82 m/s

  9. I. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  10. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  11. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  12. První zkouška: Diskvalifikován

  13. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  14. dr.A3: Diskvalifikován

  15. pr.A3: Diskvalifikován

  16. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  17. Druhá MLA3: 1/2, 49.82 s, 6.82 tr. b., 3.95 m/s

  18. První MLA3: Diskvalifikován

  19. Třetí MLA3: 1/2, 42.47 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  20. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  21. 1. Zkouška MLA3: 3/7, 68.08 s, 41.08 tr. b., 3.03 m/s

  22. 2. Zkouška MLA3: 2/7, 53.85 s, 5.85 tr. b., 3.6 m/s

  23. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  24. MLA3 - I.: 5/6, 52.2 s, 13.2 tr. b., 4.06 m/s

  25. MLA3 - II.: Diskvalifikován

  26. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  27. MLA3 - I.: 1/1, 53.53 s, 9.53 tr. b., 3.62 m/s

  28. MLA3 - II.: 1/1, 53.94 s, 15.94 tr. b., 3.56 m/s

  29. MLA3 - III.: Diskvalifikován

  30. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  31. MLA3 - I.: Diskvalifikován

  32. MLA3 - II.: 1/2, 42.18 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  33. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  34. II. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  35. I. zkouška MLA3: 2/4, 51.41 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  36. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  37. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  38. První zkouška: Diskvalifikován

  39. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  40. A3 II ML: 2/10, 47.97 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  41. A3 I ML: 5/10, 46.27 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  42. Senioři I ML: 2/7, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  43. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  44. Zkouška1 MLA3: Diskvalifikován

  45. Zkouška2 MLA3: 2/2, 47.91 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  46. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  47. MLA3 I: Diskvalifikován

  48. MLA3 II: 3/6, 49.09 s, 13.09 tr. b., 3.75 m/s

  49. Senioři L: Diskvalifikován

  50. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  51. Druhá zkouška MLA3: 2/5, 41.78 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  52. První zkouška MLA3: 4/5, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  53. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  54. Druhá zkouška MLA3: 3/3, 41.59 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  55. První zkouška MLA3: 2/3, 49.92 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  56. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  57. ZK1: 2/6, 45.18 s, 0.68 tr. b., 3.94 m/s

  58. Zkouška2: 4/6, 39.06 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  59. Aš - Kopaninský hop - Konec prázdnin, 24. 08. 2019

  60. MLA3_1: Diskvalifikován

  61. MLA3_2: 1/3, 57.11 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  62. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  63. MLA3 - I.: Diskvalifikován

  64. MLA3 - II.: Diskvalifikován

  65. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  66. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  67. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  68. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  69. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  70. První zkouška LA3: 1/5, 42.04 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  71. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  72. A3L sobota: Diskvalifikován

  73. Agility sobota: 11/22, 40.11 s, 20.0 tr. b., 4.09 m/s

  74. Jumping sobota: 10/21, 40.29 s, 25.0 tr. b., 3.95 m/s

  75. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  76. Zkouška LA3 I: 4/9, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  77. Zkouška LA3 II: 3/9, 46.04 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  78. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  79. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  80. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  81. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  82. Zkouska LA3 1: 8/14, 45.43 s, 20.0 tr. b., 4.14 m/s

  83. Zkouska LA3 2: 3/14, 46.26 s, 3.26 tr. b., 3.91 m/s

  84. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  85. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  86. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  87. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  88. Zkouška LA3 I: 3/9, 50.68 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  89. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  90. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  91. LA3 1. LA3: Diskvalifikován

  92. LA3 2. LA3: Diskvalifikován

  93. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  94. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  95. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  96. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  97. Agility L: 13/42, 35.88 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  98. Agility neděle L: 18/45, 41.12 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  99. Jumping L: Diskvalifikován

  100. Jumping neděle L: 23/42, 35.55 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  101. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  102. Zkouška neděle LA3: Diskvalifikován

  103. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  104. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  105. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  106. Tunelovo-barelový běh L: 6/10, 28.44 s, 0.44 tr. b., 4.57 m/s

  107. Zkouška LA3: 1/2, 39.88 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  108. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  109. LA3-Zk1 LA3: Diskvalifikován

  110. LA3-Zk2 LA3: Diskvalifikován

  111. LA3-Zk3 LA3: 3/8, 40.6 s, 5.6 tr. b., 3.97 m/s

  112. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  113. LA I: 1/5, 51.47 s, 1.47 tr. b., 3.57 m/s

  114. LA II: 2/5, 61.03 s, 29.03 tr. b., 3.16 m/s

  115. LA III: Diskvalifikován

  116. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  117. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  118. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  119. 3. běh LA3: 6/13, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  120. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  121. II. zkouška LA3: 3/24, 43.66 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  122. I. zkouška LA3: 4/24, 43.98 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  123. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  124. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  125. Heroutice, 2. běh: 3/14, 47.32 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  126. Heroutice, 3. běh: 3/13, 44.55 s, 2.55 tr. b., 3.48 m/s

  127. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  128. Agility - 1. kolo Large: Diskvalifikován

  129. Jumping - hra Large: 16/35, 28.31 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  130. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  131. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  132. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  133. 2. zkouška LA2: 3/24, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  134. Karlovy Vary - Karlovarské dvojzkoušky při krajské výstavě - KZPKV 2017, 16. 09. 2017

  135. 1. zkouška LA2 LA2: 6/15, 39.71 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  136. 2.zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  137. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  138. Horní Počernice, 1. běh: 5/28, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  139. Horní Počernice, 2. běh: 3/28, 39.8 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  140. Horní Počernice, 3. běh: 8/28, 41.09 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  141. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  142. Agility SL L: 6/7, 37.46 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  143. Hra L: 9/18, 16.85 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  144. Jumping SL L: Diskvalifikován

  145. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  146. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  147. 1. Zka - LA2: 7/20, 37.32 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  148. 2. Zka - LA2: 2/20, 44.31 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  149. 3. Zka - LA2: Diskvalifikován

  150. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  151. 1. Zka - LA2: 6/18, 37.17 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  152. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  153. Jumping - Large: 22/36, 29.21 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  154. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  155. 1. Zka - LA2: 6/19, 34.98 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  156. 2. Zka - LA2: 7/18, 30.87 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  157. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  158. AGILITY: 3/20, 46.18 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  159. AGILITY: 9/22, 41.71 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  160. JUMPING: 3/20, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  161. JUMPING: 4/22, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  162. LA2: 1/7, 51.11 s, 9.11 tr. b., 3.66 m/s

  163. LA2: 2/7, 51.65 s, 19.65 tr. b., 3.64 m/s

  164. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  165. Agility: 11/38, 35.99 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  166. Jumping: 12/38, 31.66 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  167. Zka - LA2: 12/18, 41.12 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  168. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  169. 1. Zka - LA2: 12/17, 36.45 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  170. 2. Zka - LA2: 6/17, 41.45 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  171. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  172. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  173. II. zkouška LA2: 9/25, 41.27 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  174. IV. zkouška LA2: 1/24, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  175. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  176. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  177. III. zkouška LA2: 7/23, 33.56 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  178. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  179. I. zkouška LA2: 3/23, 38.93 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  180. Mariánské Lázně - Velikonoční dvojzkoušky na Lidu, 16. 04. 2017

  181. Zkoušk 1 LA2: 5/16, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  182. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  183. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  184. 1. ZK LA2: 2/29, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  185. 2. ZK LA2: 8/28, 40.45 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  186. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  187. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  188. Zkouška 2 LA2: 10/39, 38.15 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  189. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  190. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  191. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  192. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  193. 1. ZK LA2: 8/31, 41.46 s, 10.46 tr. b., 3.81 m/s

  194. 2. ZK LA2: 8/31, 42.11 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  195. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  196. 1. zkouška LA2: 5/28, 39.83 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  197. 2. zkouška LA2: 3/28, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  198. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  199. Agility 2.kolo Large: 4/30, 47.33 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  200. Jumping 1.kolo Large: Diskvalifikován

  201. Jumping hra Large: Diskvalifikován

  202. Zkouška LA2: 4/14, 40.5 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  203. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  204. 1. ZK LA2: 9/31, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  205. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  206. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  207. 1. ZK LA2: 4/23, 42.46 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  208. 2. ZK LA2: 7/23, 44.92 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  209. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  210. Agility L: Diskvalifikován

  211. Jumping L: 7/36, 32.6 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  212. Zkoušky LA2: 3/14, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  213. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  214. Agility - So: Diskvalifikován

  215. Jumping - So: Diskvalifikován

  216. ZkA - So: 5/37, 41.54 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  217. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  218. Agility L: 21/50, 38.2 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  219. Jumping L: 19/49, 34.09 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  220. Zkoušky LA2: 11/30, 40.5 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  221. Třešť - Poslední prázdninový skok, 27. 08. 2016

  222. Agility : 7/30, 54.42 s, 14.42 tr. b., 3.55 m/s

  223. Jumping : 7/30, 35.28 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  224. Zkouška LA2: 3/8, 50.48 s, 12.48 tr. b., 3.76 m/s

  225. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  226. 1. Zkouška LA2: 7/10, 35.15 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  227. 2. Zkouška LA2: 4/10, 34.58 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  228. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  229. Tunelový běh L: 19/25, 30.51 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  230. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  231. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  232. 1. ZK LA1: 6/18, 40.01 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  233. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  234. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  235. Agility: 47/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  236. Agility 2: 20/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  237. Jumping: 11/50, 42.65 s, 5.65 tr. b., 4.22 m/s

  238. Jumping 2: 39/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  239. Zkouška: 2/16, 31.89 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  240. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  241. 1. ZK LA1: 3/26, 43.44 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  242. 2. ZK LA1: 2/26, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  243. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  244. Agility - 2. kolo Large: 11/25, 44.93 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  245. Jumping - 1.kolo Large: Diskvalifikován

  246. Zkouška LA1: 1/2, 30.18 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  247. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  248. 1. ZK LA1: 1/21, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  249. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  250. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  251. Agility: Diskvalifikován

  252. Jumping: Diskvalifikován

  253. ZkA: Diskvalifikován

  254. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  255. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L": Diskvalifikován

  256. Jumping L: 11/54, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  257. Zkouška Agility LA1: 6/18, 34.51 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  258. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  259. Agility L: Diskvalifikován

  260. Jumping L: 16/44, 45.87 s, 8.87 tr. b., 3.53 m/s

  261. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  262. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  263. Agility: Diskvalifikován

  264. Jumping: Diskvalifikován

  265. Zka: 1/9, 41.3 s, 16.3 tr. b., 3.34 m/s