Cz En

084211

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dana Vojířová, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. Fatty Hop Trop, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  2. Agility veteráni - Small: Diskvalifikován

  3. Jumping veteráni - Small: 3/5, 51.8 s, 5.8 tr. b., 2.7 m/s

  4. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  5. Agility - 1. kolo Small: 12/22, 70.65 s, 23.65 tr. b., 2.83 m/s

  6. Jumping - 2. kolo Small: 7/21, 49.89 s, 6.89 tr. b., 3.41 m/s

  7. Jumping - hra Small: 19/24, 36.84 s, 7.84 tr. b., 3.39 m/s

  8. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  9. 1. jumping: Diskvalifikován

  10. 2.jumping: 12/20, 50.1 s, 18.1 tr. b., 3.33 m/s

  11. 3.jumping: 15/20, 30.85 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  12. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  13. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  14. 2. Zka - SA3: 9/20, 45.7 s, 3.7 tr. b., 3.41 m/s

  15. Jumping - Small: Diskvalifikován

  16. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  17. Agility: Diskvalifikován

  18. Jumping: 12/30, 42.68 s, 7.68 tr. b., 3.14 m/s

  19. Zka - SA3: 7/18, 43.01 s, 0.01 tr. b., 3.84 m/s

  20. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  21. 1.vítězná: 8/13, 53.13 s, 11.13 tr. b., 3.71 m/s

  22. 2.vítězná: Diskvalifikován

  23. Jumping: Diskvalifikován

  24. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  25. Agility - Small: Diskvalifikován

  26. Jumping - Small: Diskvalifikován

  27. ZkA - SA3: Diskvalifikován

  28. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  29. Agility: 7/24, 54.57 s, 8.57 tr. b., 3.3 m/s

  30. Agility: Diskvalifikován

  31. Jumping: 10/25, 45.73 s, 5.73 tr. b., 3.41 m/s

  32. Jumping: Diskvalifikován

  33. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  34. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  35. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  36. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  37. Agility: Diskvalifikován

  38. Jumping: Diskvalifikován

  39. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  40. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  41. Agility: 6/28, 46.82 s, 0.82 tr. b., 3.74 m/s

  42. Jumping: 12/29, 43.2 s, 3.2 tr. b., 3.8 m/s

  43. Zkouška SA3: 6/16, 54.92 s, 10.92 tr. b., 3.28 m/s

  44. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  45. Agility 2. kolo Small: Diskvalifikován

  46. Jumping 1.kolo Small: 14/22, 48.15 s, 13.15 tr. b., 3.12 m/s

  47. Jumping hra Small: Diskvalifikován

  48. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  49. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  50. 1. ZK SA3: 4/12, 41.49 s, 1.49 tr. b., 3.74 m/s

  51. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  52. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  53. Agility: 11/25, 42.97 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  54. Jumping: Diskvalifikován

  55. Zka - SA3: 5/17, 50.59 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  56. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  57. 1. Zkouška SA3: 7/11, 56.06 s, 16.06 tr. b., 2.52 m/s

  58. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  59. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  60. 1. Zka: 5/17, 44.93 s, 4.93 tr. b., 3.56 m/s

  61. 2. Zka: 9/17, 55.31 s, 8.31 tr. b., 3.44 m/s

  62. Jumping: 19/36, 42.42 s, 8.42 tr. b., 3.32 m/s

  63. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  64. 1.zkouška: Diskvalifikován

  65. 2.zkouška: 7/10, 49.13 s, 7.13 tr. b., 3.09 m/s

  66. Jumping Open: 9/11, 48.8 s, 11.8 tr. b., 2.97 m/s

  67. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  68. QA5 Agility: Diskvalifikován

  69. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  70. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  71. Agility: 5/19, 44.89 s, 2.89 tr. b., 3.52 m/s

  72. Jumping: 14/20, 42.35 s, 11.35 tr. b., 3.38 m/s

  73. ZkA: Diskvalifikován

  74. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  75. Agility - Ne: 7/18, 47.0 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  76. Agility - So: 6/20, 46.64 s, 0.64 tr. b., 3.8 m/s

  77. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  78. Jumping - So: Diskvalifikován

  79. ZkA - Ne: 5/7, 55.75 s, 22.75 tr. b., 3.1 m/s

  80. ZkA - So: 6/10, 56.37 s, 11.37 tr. b., 3.55 m/s

  81. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  82. QA1 Agility: Diskvalifikován

  83. QJ1 Jumping: 57/116, 50.18 s, 10.18 tr. b., 3.41 m/s

  84. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  85. Agility: 6/35, 44.7 s, 2.7 tr. b., 3.62 m/s

  86. Jumping: Diskvalifikován

  87. ZkA: 4/15, 47.41 s, 12.41 tr. b., 3.37 m/s

  88. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  89. agility: 8/34, 44.9 s, 2.9 tr. b., 3.85 m/s

  90. jumping: 14/34, 45.12 s, 11.12 tr. b., 3.7 m/s

  91. zkouška: 14/19, 61.21 s, 24.21 tr. b., 3.02 m/s

  92. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  93. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  94. 2. ZK SA3: 7/20, 56.62 s, 16.62 tr. b., 3.46 m/s

  95. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  96. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  97. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  98. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  99. Jumping SA3: Diskvalifikován

  100. Zkouška A3 - 1 SA3: 2/12, 47.39 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  101. Zkouška A3 - 2 SA3: 1/12, 46.2 s, 2.2 tr. b., 3.7 m/s

  102. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  103. Agility Ne: Diskvalifikován

  104. Agility So: 19/35, 42.34 s, 7.34 tr. b., 3.31 m/s

  105. Jumping Ne: Diskvalifikován

  106. Jumping So: Diskvalifikován

  107. ZkA Ne: 7/19, 48.15 s, 3.15 tr. b., 3.49 m/s

  108. ZkA So: 7/19, 58.19 s, 21.19 tr. b., 2.85 m/s

  109. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  110. 1. Zka: 8/19, 41.62 s, 2.62 tr. b., 3.48 m/s

  111. 2. Zka: 10/18, 41.25 s, 7.25 tr. b., 3.49 m/s

  112. Jumping: 13/31, 43.53 s, 1.53 tr. b., 3.95 m/s

  113. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  114. Agility: Diskvalifikován

  115. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  116. Agility S: 5/34, 55.27 s, 2.27 tr. b., 3.49 m/s

  117. Finále seniorů S: Diskvalifikován

  118. Finále - Top Cup S: 3/13, 35.59 s, 2.59 tr. b., 3.68 m/s

  119. Zkouška SA3: 6/16, 36.79 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  120. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  121. Agility: 9/29, 39.75 s, 1.75 tr. b., 3.57 m/s

  122. Jumping: 11/30, 35.33 s, 2.33 tr. b., 3.76 m/s

  123. Zka: Diskvalifikován

  124. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  125. Jumping SA3: Diskvalifikován

  126. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  127. Zkouška 2 SA3: 4/4, 52.16 s, 12.16 tr. b., 3.13 m/s

  128. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  129. 1. ZK SA3: 11/18, 46.42 s, 24.42 tr. b., 3.12 m/s

  130. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  131. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  132. Agility: 11/31, 50.28 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  133. Agility: 14/30, 51.22 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  134. Jumping: 23/31, 45.49 s, 6.49 tr. b., 3.08 m/s

  135. Jumping: Diskvalifikován

  136. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  137. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  138. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  139. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  140. Agility: 22/34, 45.16 s, 8.16 tr. b., 3.21 m/s

  141. Jumping: Diskvalifikován

  142. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  143. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  144. 1.ZK SA3: Diskvalifikován

  145. 2.ZK SA3: Diskvalifikován

  146. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  147. Agility: 13/33, 49.66 s, 12.66 tr. b., 3.38 m/s

  148. Jumping: Diskvalifikován

  149. Zkouška SA3: 11/15, 57.46 s, 21.46 tr. b., 3.13 m/s

  150. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  151. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  152. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  153. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  154. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  155. 2. zkouška SA3: 3/16, 51.66 s, 6.66 tr. b., 3.39 m/s

  156. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  157. SA3 -1. zk SA3: Diskvalifikován

  158. SA3 - 2. zk SA3: 12/16, 53.38 s, 5.38 tr. b., 3.18 m/s

  159. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 27. 09. 2014

  160. "Agility ""O pohár města Děčína"" S": Diskvalifikován

  161. Jumping S: Diskvalifikován

  162. Zkouška II. SA3: 5/7, 44.24 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  163. Zkouška I. SA3: Diskvalifikován

  164. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR Teriérů, 14. 09. 2014

  165. Agility S: 9/37, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  166. Jumping S: 17/39, 40.15 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  167. SA3: 4/16, 49.54 s, 1.54 tr. b., 3.53 m/s

  168. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  169. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  170. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  171. Zkouška 3 SA3: 5/20, 49.3 s, 2.3 tr. b., 3.75 m/s

  172. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  173. II. Zka SA2: 9/11, 59.37 s, 27.37 tr. b., 2.69 m/s

  174. I. Zka SA2: 4/11, 53.12 s, 13.12 tr. b., 3.11 m/s

  175. Jumping - S: Diskvalifikován

  176. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  177. (1) Kubíkův běh: 1/9, 45.16 s, 6.16 tr. b., 3.3 m/s

  178. (2) Ferpíkův běh: Diskvalifikován

  179. Praha Kyje - Cesta na sever..., 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  180. Zkouška A2 III. SA2: 4/8, 54.19 s, 7.19 tr. b., 3.03 m/s

  181. Zkouška A2 II. SA2: 4/9, 66.92 s, 32.92 tr. b., 2.3 m/s

  182. Zkouška A2 I. SA2: Diskvalifikován

  183. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  184. ZkA 1: 2/5, 43.24 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  185. ZkA 2: 2/5, 51.68 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  186. ZkA 3: 2/6, 56.87 s, 13.87 tr. b., 2.94 m/s

  187. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  188. Agility - So: 17/34, 62.91 s, 12.91 tr. b., 3.18 m/s

  189. Finále Agility - Small: Diskvalifikován

  190. Jumping - Ne: 6/22, 38.11 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  191. Jumping - So: 16/34, 57.41 s, 22.41 tr. b., 2.79 m/s

  192. ZkA 1: 5/12, 63.41 s, 20.41 tr. b., 2.92 m/s

  193. ZkA 2: Diskvalifikován

  194. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  195. Agility S: Diskvalifikován

  196. Jumping S: 24/31, 60.05 s, 28.05 tr. b., 2.78 m/s

  197. SA2: Diskvalifikován

  198. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  199. Agility 1: 48/71, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  200. Jumping 1: Diskvalifikován

  201. Zkouška: Diskvalifikován

  202. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  203. Agility: Diskvalifikován

  204. Jumping: Diskvalifikován

  205. ZkA: Diskvalifikován

  206. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  207. Agility: Diskvalifikován

  208. Jumping: Diskvalifikován

  209. Zkouška: 3/4, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  210. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  211. Zkouška 1 SA2: 5/11, 36.38 s, 2.38 tr. b., 3.49 m/s

  212. Zkouška 2 SA2: 3/11, 45.88 s, 3.88 tr. b., 3.01 m/s

  213. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4, 01. 02. 2014

  214. JUMPING 1: Diskvalifikován

  215. JUMPING 2: 13/22, 36.88 s, 3.88 tr. b., 3.74 m/s

  216. SA2: 2/6, 44.33 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  217. Louny - O sněhovou vločku, 12. 01. 2014

  218. Agility: 18/45, 66.81 s, 22.81 tr. b., 2.8 m/s

  219. Jumping: 13/45, 55.73 s, 10.73 tr. b., 3.09 m/s

  220. Zka: 7/13, 61.83 s, 24.83 tr. b., 2.15 m/s

  221. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  222. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  223. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  224. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2013

  225. SA2 - 1 SA2: Diskvalifikován

  226. SA2 - 2 SA2: 7/17, 60.72 s, 19.72 tr. b., 2.77 m/s

  227. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  228. Agility S: 19/33, 53.97 s, 12.97 tr. b., 3.28 m/s

  229. Jumping S: 10/33, 43.0 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  230. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  231. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  232. Zka so1: 4/11, 53.57 s, 19.57 tr. b., 2.67 m/s

  233. Zka so2: Diskvalifikován

  234. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 15. 09. 2013

  235. Agility Small: 26/38, 54.99 s, 11.99 tr. b., 2.95 m/s

  236. Jumping Small: 20/38, 47.8 s, 14.8 tr. b., 3.05 m/s

  237. SA2: 5/13, 49.49 s, 6.49 tr. b., 3.46 m/s

  238. Horní Počernice - Trojzkoušky „Sbohem prázdniny“, 31. 08. 2013

  239. 1. zkouška SA2: 5/13, 51.79 s, 12.79 tr. b., 2.95 m/s

  240. 2. zkouška SA2: 5/13, 48.75 s, 1.75 tr. b., 3.36 m/s

  241. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  242. Trmice - Ústecký gaučák 2013, 04. 08. 2013

  243. Kvalifikace S: 11/17, 36.88 s, 7.88 tr. b., 3.25 m/s

  244. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  245. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  246. Zkouška 2 SA2: 4/11, 50.72 s, 4.72 tr. b., 2.88 m/s

  247. Zkouška 3 SA2: 4/10, 44.27 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  248. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2013

  249. Agility: 12/24, 45.12 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  250. Jumping: 9/24, 39.24 s, 0.24 tr. b., 3.57 m/s

  251. ZkA: 3/6, 40.02 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  252. Huntířov (okr. Děčín) - Závody agility a Soutěž klubů, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  253. Agility Open NE S: Diskvalifikován

  254. Agility Open SO S: 9/18, 62.32 s, 11.32 tr. b., 3.13 m/s

  255. Jumping Open NE S: 7/19, 46.54 s, 12.54 tr. b., 3.29 m/s

  256. Zkouška Agility NE SA2: 3/9, 58.11 s, 3.11 tr. b., 3.2 m/s

  257. Zkouška Agility SO SA2: Diskvalifikován

  258. Zkouškový Jumping SA2: 3/9, 49.02 s, 6.02 tr. b., 3.71 m/s

  259. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  260. Agility- So: Diskvalifikován

  261. Jumping - Ne: 13/34, 52.59 s, 10.59 tr. b., 3.18 m/s

  262. Jumping - So: 15/29, 52.63 s, 12.63 tr. b., 2.66 m/s

  263. Zka1: 7/14, 56.11 s, 13.11 tr. b., 3.08 m/s

  264. Zka2: Diskvalifikován

  265. Most - MOSTECKÝ HOPÍK, 12. 05. 2013

  266. jumping I: Diskvalifikován

  267. jumping II: 16/25, 49.15 s, 14.15 tr. b., 2.99 m/s

  268. zkouška: 4/11, 68.89 s, 24.89 tr. b., 2.37 m/s

  269. ČESKÁ LÍPA - DUBICE - 9. ČESKOLIPSKÉ PACIČKOVÁNÍ, 04. 05. 2013

  270. Agility S: 3/19, 50.93 s, 2.93 tr. b., 3.22 m/s

  271. Jumping S: 3/19, 46.81 s, 1.81 tr. b., 3.61 m/s

  272. Zkouška SA2: 4/7, 47.23 s, 1.23 tr. b., 3.28 m/s

  273. Praha - Horní Počernice - 27. Dvojzkoušky, 20. 04. 2013

  274. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1: 4/13, 69.32 s, 29.32 tr. b., 2.42 m/s

  275. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2: 6/13, 66.5 s, 23.5 tr. b., 2.47 m/s

  276. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  277. Agility: 10/27, 50.01 s, 9.01 tr. b., 3.16 m/s

  278. Jumping: Diskvalifikován

  279. ZkA: 3/10, 47.21 s, 1.21 tr. b., 3.18 m/s

  280. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  281. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  282. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  283. Zkouška 3 SA2: Diskvalifikován

  284. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  285. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: Diskvalifikován

  286. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: Diskvalifikován

  287. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  288. Agility - neděle S: Diskvalifikován

  289. Agility - sobota S: Diskvalifikován

  290. Jumping - neděle S: Diskvalifikován

  291. Jumping - sobota S: Diskvalifikován

  292. Zkouška So SA2: 5/7, 49.91 s, 13.91 tr. b., 2.87 m/s

  293. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  294. Agility S: Diskvalifikován

  295. Jumping S: Diskvalifikován

  296. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  297. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  298. Agility S: 6/17, 50.68 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  299. Jumping S: Diskvalifikován

  300. SVOJETICE - 24. Dvojzkoušky, 17. 11. 2012

  301. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: Diskvalifikován

  302. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: 2/15, 47.75 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  303. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  304. Zkouška SA2 - II SA2: 7/19, 66.31 s, 19.31 tr. b., 2.5 m/s

  305. Zkouška SA2 - I SA2: Diskvalifikován

  306. Horní Počernice - 23. Dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  307. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1: Diskvalifikován

  308. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2: 7/21, 81.5 s, 52.5 tr. b., 2.01 m/s

  309. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2012, 14. 10. 2012

  310. Zka1: 4/9, 50.86 s, 10.86 tr. b., 3.24 m/s

  311. Zka2: 4/9, 51.3 s, 7.3 tr. b., 3.16 m/s

  312. Ústí nad Labem - Trmice - II. Trmické dvojzkoušky agility a II. kolo soutěže klubů, 13. 10. 2012

  313. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  314. Zkouška I. SA2: 4/11, 49.99 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  315. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  316. Agility S: 18/33, 62.94 s, 21.94 tr. b., 2.48 m/s

  317. Jumping S: Diskvalifikován

  318. Zkouška SA2: 3/9, 45.99 s, 0.0 tr. b., 3.28 m/s

  319. Píšťany - Dvojzkoušky – Porta Bohemica, 28. 09. 2012

  320. Zka1: 3/14, 46.98 s, 2.98 tr. b., 3.41 m/s

  321. Zka2: 7/14, 65.55 s, 27.55 tr. b., 2.68 m/s

  322. Most - II. ročník Poháru Rastavy, 22. 09. 2012 - 23. 09. 2012

  323. Agility S: 17/25, 50.5 s, 19.5 tr. b., 3.13 m/s

  324. Agility S: Diskvalifikován

  325. Jumping S: 11/25, 47.07 s, 15.07 tr. b., 2.95 m/s

  326. Jumping S: Diskvalifikován

  327. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  328. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  329. Chýnov u Tábora - 4. ročník „Táborský hopík“ - 2x DVOJZKOUŠKY, 11. 08. 2012 - 12. 08. 2012

  330. 1.běh: Diskvalifikován

  331. 2.běh: Diskvalifikován

  332. Louny - Závody agility Horké léto a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých kolií, 05. 07. 2012

  333. Agility: Diskvalifikován

  334. Jumping: 10/17, 51.44 s, 10.44 tr. b., 3.19 m/s

  335. ZkA: 3/5, 33.3 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  336. Louny - Hurá na prázdniny, 30. 06. 2012

  337. Agility S: 15/28, 61.59 s, 11.59 tr. b., 3.0 m/s

  338. Jumping S: Diskvalifikován

  339. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  340. Oldřichov - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství KCHN čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 09. 06. 2012

  341. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  342. 2. Zkouška: 3/4, 42.43 s, 10.0 tr. b., 3.18 m/s

  343. Litoměřice - Porta Bohemica Cup III. a II. Šampionát Australských kelpií + MR AKE 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  344. Agility: Diskvalifikován

  345. Jumping: 9/24, 41.53 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  346. Jumping: Diskvalifikován

  347. Zkouška neděle: 4/9, 43.94 s, 5.0 tr. b., 3.03 m/s

  348. Zkouška sobota: 2/8, 41.67 s, 0.0 tr. b., 3.29 m/s

  349. Most - Prvomájové dvojzkoušky, 01. 05. 2012

  350. 1.zkouška SA1: 7/9, 60.25 s, 11.25 tr. b., 2.44 m/s

  351. 2.zkouška SA1: 6/9, 61.97 s, 19.97 tr. b., 2.29 m/s

  352. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  353. Zkouška II. SA1: 5/10, 36.5 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  354. Zkouška I. SA1: 2/10, 34.57 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  355. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 14. 04. 2012

  356. Agility: 7/30, 67.7 s, 25.7 tr. b., 2.5 m/s

  357. Jumping: 14/30, 48.79 s, 18.79 tr. b., 2.95 m/s

  358. Zkouška SA1: 3/10, 40.47 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  359. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  360. Agility S: Diskvalifikován

  361. Jumping S: Diskvalifikován

  362. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  363. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  364. Agility Ne: 12/26, 63.98 s, 22.98 tr. b., 2.34 m/s

  365. Agility So: 6/29, 53.65 s, 5.65 tr. b., 2.96 m/s

  366. Jumping Ne: Diskvalifikován

  367. Jumping So: 15/29, 47.12 s, 12.12 tr. b., 3.25 m/s

  368. Zk Ne: Diskvalifikován

  369. Zk So: Diskvalifikován

  370. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  371. Zk1: 7/8, 47.46 s, 10.46 tr. b., 2.8 m/s

  372. Zk2: 4/8, 47.74 s, 10.0 tr. b., 3.04 m/s

  373. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  374. Zk 1: Diskvalifikován

  375. Zk 2: Diskvalifikován