Cz En

060813

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Rulfová, AK Pohoda

    Člen KA

Pes

  1. Lili, Yorkšírský terier

Výsledky

  1. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  2. 1. Zkouška XSA2: 2/2, 63.78 s, 14.78 tr. b., 2.88 m/s

  3. 2. Zkouška XSA2: 2/2, 73.78 s, 27.78 tr. b., 2.6 m/s

  4. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  5. 1. Jumping XS: 7/9, 53.85 s, 21.85 tr. b., 2.8 m/s

  6. 2. Jumping XS: 7/9, 57.05 s, 30.05 tr. b., 2.65 m/s

  7. 3. Jumping XS: 6/9, 53.22 s, 16.22 tr. b., 2.84 m/s

  8. 4. Jumping XS: 7/9, 52.95 s, 17.95 tr. b., 2.7 m/s

  9. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  10. Agility XS: Diskvalifikován

  11. Jumping XS: 1/3, 45.25 s, 15.25 tr. b., 2.72 m/s

  12. Zkouška XSA2: 1/1, 55.91 s, 18.91 tr. b., 2.9 m/s

  13. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  14. Agility - SA: Diskvalifikován

  15. Jumping - SA: Diskvalifikován

  16. ZkA - SA2: 2/9, 47.96 s, 9.96 tr. b., 3.19 m/s

  17. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  18. 1.ZK SA2: Diskvalifikován

  19. 2.ZK SA2: 4/15, 51.66 s, 14.66 tr. b., 3.1 m/s

  20. Junioři S: 1/6, 53.78 s, 1.78 tr. b., 3.29 m/s

  21. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  22. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  23. 2. Zka - SA2: 3/9, 38.67 s, 2.67 tr. b., 3.57 m/s

  24. Jumping - Small: Diskvalifikován

  25. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  26. Agility - SA: 8/15, 41.2 s, 16.2 tr. b., 3.4 m/s

  27. Jumping SA: 12/15, 31.93 s, 1.93 tr. b., 3.79 m/s

  28. ZkA - SA2: Diskvalifikován

  29. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  30. Agility S: 12/23, 51.3 s, 6.3 tr. b., 3.35 m/s

  31. Jumping S: 6/23, 44.25 s, 2.25 tr. b., 3.8 m/s

  32. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  33. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  34. Agility: 13/27, 47.53 s, 8.53 tr. b., 3.26 m/s

  35. Jumping: Diskvalifikován

  36. Zka - SA1: 2/5, 33.88 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  37. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  38. 1.Zka - SA1: 5/10, 29.28 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  39. 2. Zka - SA1: 5/10, 40.7 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  40. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  41. 1. ZK SA1: 2/9, 44.45 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  42. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  43. Junioři S: Diskvalifikován

  44. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  45. Zkouška pro Kenzi SA1: Diskvalifikován

  46. Zkouška pro Kenzi SA1: Diskvalifikován

  47. Zkouška pro Lili SA1: 1/10, 35.89 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  48. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  49. 1. ZK SA1: 6/10, 46.76 s, 15.0 tr. b., 3.27 m/s

  50. 2. ZK SA1: 4/10, 42.88 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  51. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  52. Agility - So: Diskvalifikován

  53. Jumping - So: Diskvalifikován

  54. ZkA - So: 1/8, 48.37 s, 3.37 tr. b., 2.79 m/s

  55. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  56. Zka 1: 6/10, 47.25 s, 10.0 tr. b., 2.94 m/s

  57. Zka 2: Diskvalifikován

  58. Zka 3: 7/9, 64.0 s, 25.0 tr. b., 2.08 m/s

  59. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  60. Agility: Diskvalifikován

  61. Jumping: 6/20, 37.31 s, 1.31 tr. b., 3.83 m/s

  62. ZkA: Diskvalifikován

  63. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  64. 1. ZK SA1: 6/12, 51.76 s, 6.76 tr. b., 2.96 m/s

  65. 2. ZK SA1: 8/12, 47.17 s, 19.17 tr. b., 2.37 m/s

  66. JUNIOŘI S: 6/9, 56.73 s, 6.73 tr. b., 2.8 m/s

  67. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  68. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  69. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  70. Junioři S: Diskvalifikován

  71. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  72. Agility Ne: 11/34, 75.49 s, 27.49 tr. b., 2.23 m/s

  73. Agility So: Diskvalifikován

  74. Jumping Ne: 22/35, 40.97 s, 5.97 tr. b., 3.0 m/s

  75. Jumping So: 8/36, 43.66 s, 6.66 tr. b., 3.05 m/s

  76. ZkA Ne: 1/6, 40.83 s, 1.83 tr. b., 3.23 m/s

  77. ZkA So: 4/7, 39.82 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  78. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  79. Agility S: Diskvalifikován

  80. Jumping S: 18/27, 75.09 s, 33.09 tr. b., 2.16 m/s

  81. Zkouška SA1: 2/2, 62.83 s, 21.83 tr. b., 2.47 m/s

  82. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  83. Agility Ne: Diskvalifikován

  84. Agility So: Diskvalifikován

  85. Jumping Ne: Diskvalifikován

  86. Jumping So: Diskvalifikován

  87. Zka Ne: 4/8, 60.06 s, 20.06 tr. b., 2.55 m/s

  88. Zka So: Diskvalifikován

  89. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  90. Agility S: Diskvalifikován

  91. Zkouška SA1: 6/9, 46.25 s, 8.25 tr. b., 2.62 m/s

  92. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  93. Agility: Diskvalifikován

  94. Jumping: 19/30, 46.02 s, 13.02 tr. b., 2.89 m/s

  95. Zka: 6/10, 43.65 s, 12.65 tr. b., 2.84 m/s

  96. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  97. 1. Zka: 2/5, 39.61 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  98. 2. Zka: Diskvalifikován

  99. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  100. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  101. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  102. Junioři S: Diskvalifikován

  103. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  104. 1. ZK SA1: 6/11, 54.13 s, 27.13 tr. b., 2.27 m/s

  105. 2.ZK SA1: 9/11, 61.87 s, 24.87 tr. b., 1.99 m/s

  106. Juniorský běh - 4. kolo S: Diskvalifikován

  107. Louny - O sněhovou vločku, 04. 01. 2015

  108. Agility: Diskvalifikován

  109. Jumping: Diskvalifikován

  110. Zka SA1: Diskvalifikován

  111. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  112. 1. zkouška SA1: 4/9, 31.69 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  113. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  114. 3. kolo JUNIOŘI S: Diskvalifikován

  115. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  116. Agility: Diskvalifikován

  117. Jumping: Diskvalifikován

  118. ZkA: 3/5, 35.78 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  119. Píšťany - Profine Be Happy Cup :-) + IV. Šampionát Australských kelpií a welsh corgi 2014, 13. 09. 2014

  120. Agility: Diskvalifikován

  121. Jumping: Diskvalifikován

  122. ZkA: Diskvalifikován

  123. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  124. Agility jednotlivci: 4/13, 46.47 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  125. Družstva - Agility: 20/44, 52.7 s, 5.7 tr. b., 3.23 m/s

  126. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  127. Jumping jednotlivci: 10/14, 64.11 s, 16.11 tr. b., 2.82 m/s

  128. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  129. Agility - So: Diskvalifikován

  130. Jumping - So: Diskvalifikován

  131. ZkA 1: Diskvalifikován

  132. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  133. Agility: Diskvalifikován

  134. ZkA: Diskvalifikován

  135. Louny - O sněhovou vločku, 12. 01. 2014

  136. Agility: Diskvalifikován

  137. Jumping: Diskvalifikován

  138. Zka: 5/11, 41.69 s, 6.69 tr. b., 2.66 m/s

  139. Rašovice (u Klášterce nad Ohří) - Dvojzkoušky + jumping, 13. 10. 2013

  140. Jumping S: 9/22, 52.49 s, 20.49 tr. b., 3.01 m/s

  141. ZkA 1: 7/10, 33.85 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  142. ZkA 2: 9/10, 43.25 s, 18.25 tr. b., 2.89 m/s

  143. Louny - O podzimní kvítek, 05. 10. 2013

  144. Agility: Diskvalifikován

  145. Jumping: Diskvalifikován

  146. ZkA: Diskvalifikován

  147. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 15. 09. 2013

  148. Agility Small: Diskvalifikován

  149. Jumping Small: Diskvalifikován

  150. SA1: Diskvalifikován