Cz En

PhysioDOG Agility L

  1. Datum: 15. 12. 2019
  2. Závod: Kladno - MyBeast Cup vol. 4
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.31 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 42.74 5.15 V V
2 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 42.95 5.12 V V
3 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 44.78 4.91 V V
4 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 48.08 4.58 V V
5 013214 Petra Vyplelová A3Ch Hugg Astra 0 0 0.0 0.0 49.32 4.46 V V
6 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 1 0 0.0 5.0 42.9 5.13 V V
7 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony 1 0 0.0 5.0 43.49 5.06 V V
8 079416 Petra Listopadová Dallin Ballarat 1 0 0.0 5.0 50.07 4.39 V V
9 004217 Tereza Kropáčová Tessi 0 1 4.04 9.04 55.04 4.0 VD VD
10 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 2 0 0.0 10.0 43.2 5.09 VD VD
11 036016 Pavlína Zitová Arberry von Morseli 2 0 0.0 10.0 48.32 4.55 VD VD
12 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 1 1 2.78 12.78 53.78 4.09 VD VD
DIS 021419 Kristýna Běhounková Jája DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004818 Klára Zavřelová MyZAK Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087316 Nikola Demeterová Gray Fullbuster Anne's Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039619 Markéta Procházková Roger Bluff Springs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011719 Agáta Marková Falco Compatriota di Bonfini DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069414 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079418 Ivan Pospíšil Mystic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051719 Martina Jírová Big Shock Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019111 Anna Rybová Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017518 Adéla Kožnarová Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019414 Markéta Procházková Rafael SHR DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054816 Vladimír Novák Amira PlyshaDog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045516 Markéta Novotná Happy Minnie Mout McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034017 Petra Kolegarová Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO