Cz En

011719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Agáta Marková

    Člen KA

Pes

  1. Falco Compatriota di Bonfini, Italský ohař

Výsledky

  1. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 25. 09. 2021

  2. 1. zkouška A2 L: 2/5, 46.63 s, 20.0 tr. b., 3.86 m/s

  3. 2. zkouška A2 L: 2/5, 43.95 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  4. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/21, 24. 09. 2021

  5. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška LA2: 3/5, 46.42 s, 7.42 tr. b., 3.79 m/s

  7. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  8. 1. Zkouška LA2: 9/17, 43.83 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  9. 2. Zkouška LA2: 8/17, 53.23 s, 5.23 tr. b., 3.85 m/s

  10. 3. Zkouška LA2: 6/16, 44.29 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  11. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  12. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška LA2: 2/3, 48.11 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  14. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  15. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  16. 2.zkouška LA2: 4/8, 57.63 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  17. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  18. Zkouška LA2 I.: 1/3, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  19. Zkouška LA2 II.: 1/3, 50.04 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  20. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  21. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška LA2: 3/6, 57.37 s, 5.37 tr. b., 3.52 m/s

  23. 3. Zkouška LA2: 3/6, 50.07 s, 12.07 tr. b., 3.46 m/s

  24. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  25. II. Zk LA2: 2/4, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  26. I. Zk LA2: 1/4, 47.85 s, 7.85 tr. b., 3.64 m/s

  27. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  28. Zkouška LA2 I.: 4/8, 64.16 s, 33.16 tr. b., 2.71 m/s

  29. Zkouška LA2 II.: 3/8, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  30. Zkouška LA2 III.: 4/8, 57.77 s, 24.77 tr. b., 3.19 m/s

  31. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  32. 1. Jumping L: 7/18, 46.08 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  33. 2. Jumping L: 4/18, 54.52 s, 21.52 tr. b., 3.56 m/s

  34. 3. Jumping L: 8/17, 36.83 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  35. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  36. 1.zkouška LA1: 5/16, 40.92 s, 5.92 tr. b., 3.62 m/s

  37. 2.zkouška LA1: 8/16, 45.78 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  38. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  39. II. Zk LA1: 1/3, 44.13 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  40. I. Zk LA1: 2/3, 42.93 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  41. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  42. 1. Zkouška LA1: 6/16, 42.04 s, 7.04 tr. b., 3.33 m/s

  43. 2. Zkouška LA1: 6/16, 43.15 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  44. 3. Zkouška LA1: 12/16, 42.83 s, 20.0 tr. b., 3.67 m/s

  45. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  46. 1. Zkouška LA1: 5/15, 35.46 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  47. 2. Zkouška LA1: 8/15, 40.43 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  48. 3. Zkouška LA1: 8/15, 40.77 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  49. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  50. Agility L: 9/24, 58.15 s, 21.15 tr. b., 3.53 m/s

  51. Jumping L: 5/25, 45.47 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  52. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  53. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  54. 1. běh LA1: 5/10, 37.17 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  55. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  56. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  57. II. Zk LA1: 3/6, 45.0 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  58. I. Zk LA1: 3/6, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  59. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  60. II. zkouška L1: 3/18, 39.31 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  61. I. zkouška L1: 7/18, 41.09 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  62. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  63. L A1 I.: 1/11, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  64. L A1 II.: 3/11, 46.1 s, 15.0 tr. b., 3.43 m/s

  65. L A1 III.: 4/11, 38.3 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  66. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  67. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  68. První zkouška: Diskvalifikován

  69. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  70. Agility Spokojeného psa L: 28/34, 39.2 s, 24.2 tr. b., 3.98 m/s

  71. Jacob & Joseph Jumping L: 18/33, 28.3 s, 6.3 tr. b., 4.35 m/s

  72. Jelenův Jumping L: 15/34, 40.77 s, 7.77 tr. b., 4.17 m/s

  73. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  74. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  75. 1. Zkouška LA1: 2/12, 34.5 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  76. 2. zkouška LA1: 1/12, 29.61 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  77. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  78. Agility Open L_sobota: Diskvalifikován

  79. Jumping L_neděle: Diskvalifikován

  80. Jumping L_sobota: 12/37, 48.22 s, 20.22 tr. b., 3.61 m/s

  81. LA1_neděle: 3/6, 44.03 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  82. LA1_sobota: 4/7, 53.86 s, 22.86 tr. b., 2.99 m/s

  83. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  84. Zkouška LA1 1: 5/5, 36.71 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  85. Zkouška LA1 2: 1/5, 38.9 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  86. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  87. Zk LA1 I.: 3/6, 37.45 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  88. Zk LA1 II.: 3/6, 37.92 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s