Cz En

Agility Spokojeného psa L

  1. Datum: 15. 12. 2019
  2. Závod: Kladno - MyBeast Cup vol. 4
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 156.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 16
  10. Postupová rychlost: 4.46 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004818 Klára Zavřelová MyZAK Ferenčík 0 0 0.0 0.0 25.17 6.2 V V
2 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat 0 0 0.0 0.0 25.34 6.16 V V
3 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 25.35 6.15 V V
4 045516 Markéta Novotná Happy Minnie Mout McKinkey 0 0 0.0 0.0 25.76 6.06 V V
5 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 26.14 5.97 V V
6 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 26.43 5.9 V V
7 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 26.78 5.83 V V
8 034017 Petra Kolegarová Buddy 0 0 0.0 0.0 27.22 5.73 V V
9 039619 Markéta Procházková Roger Bluff Springs 0 0 0.0 0.0 27.87 5.6 V V
10 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 0 0 0.0 0.0 28.43 5.49 V V
11 013214 Petra Vyplelová A3Ch Hugg Astra 0 0 0.0 0.0 28.8 5.42 V V
12 036016 Pavlína Zitová Arberry von Morseli 0 0 0.0 0.0 29.94 5.21 V V
13 017518 Adéla Kožnarová Maggie 0 0 0.0 0.0 30.01 5.2 V V
14 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých 0 0 0.0 0.0 30.09 5.18 V V
15 004217 Tereza Kropáčová Tessi 0 0 0.0 0.0 32.64 4.78 V V
16 079418 Ivan Pospíšil Mystic 0 0 0.0 0.0 32.71 4.77 V V
17 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony 1 0 0.0 5.0 25.78 6.05 V V
18 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 26.53 5.88 V V
19 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 28.24 5.52 V V
20 079416 Petra Listopadová Dallin Ballarat 1 0 0.0 5.0 28.38 5.5 V V
21 019414 Markéta Procházková Rafael SHR 1 0 0.0 5.0 28.68 5.44 V V
22 019111 Anna Rybová Amy 1 0 0.0 5.0 32.4 4.81 V V
23 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 2 0 0.0 10.0 23.85 6.54 VD VD
24 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 2 0 0.0 10.0 25.29 6.17 VD VD
25 054816 Vladimír Novák Amira PlyshaDog 2 0 0.0 10.0 25.59 6.1 VD VD
26 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 28.21 5.53 VD VD
27 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých 3 1 0.0 20.0 34.03 4.58 D D
28 011719 Agáta Marková Falco Compatriota di Bonfini 3 1 4.2 24.2 39.2 3.98 D D
DIS 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051719 Martina Jírová Big Shock Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087316 Nikola Demeterová Gray Fullbuster Anne's Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021419 Kristýna Běhounková Jája DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069414 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO