Cz En

058519

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jan Smoček, Tři sestry

    Člen KA

Pes

  1. Schimanski Podman, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Čebín - Čebínský král 2022, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  2. Neděle Agility L: Diskvalifikován

  3. Neděle Jumping L: 4/32, 44.48 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  4. Neděle zkouška L A2: Diskvalifikován

  5. Sobota Agility L: 16/32, 46.91 s, 20.0 tr. b., 4.69 m/s

  6. Sobota Jumping L: 10/32, 35.61 s, 30.0 tr. b., 5.7 m/s

  7. Sobota zkouška L A2: Diskvalifikován

  8. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  9. I. agility L: 7/13, 45.38 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  10. II. agility L: Diskvalifikován

  11. II. zkouška A1 L: 1/8, 31.63 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  12. I. zkouška A1 L: 2/8, 34.11 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  13. JUMPING L: 3/13, 35.55 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  14. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  15. Agility 1 L: 44/84, 44.84 s, 20.0 tr. b., 4.64 m/s

  16. Agility 2 L: 32/84, 44.58 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  17. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  18. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  19. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  20. Agility 1 L: Diskvalifikován

  21. Agility 2 L: Diskvalifikován

  22. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  23. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  24. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  25. 1. Zkouška LA1: 1/9, 28.66 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  26. 2. Zkouška LA1: 1/9, 32.49 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  27. 3. Zkouška LA1: 1/9, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  28. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  29. Agility Open: 8/22, 35.18 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  30. Jumping Light: 9/22, 26.19 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  31. Jumping Open: 2/22, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  32. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  33. 1. Jumping L: 8/23, 28.95 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  34. 2. Jumping L: 9/23, 27.78 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  35. 3. Jumping L: 12/23, 31.71 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  36. 4. Jumping L: 6/23, 26.71 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  37. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  38. I. agility L: Diskvalifikován

  39. II. agility L: 12/21, 47.6 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  40. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  41. I. jumping L: 9/22, 39.03 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  42. I. zkouška A1 L: 2/9, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  43. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  44. Jumping 1 - L: 22/29, 35.76 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  45. Jumping 2 - L: Diskvalifikován

  46. Jumping 3 - L: Diskvalifikován

  47. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  48. III. jumping L: 16/41, 38.7 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  49. II. jumping L: Diskvalifikován

  50. I. jumping L: 18/43, 35.63 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s