Neděle Jumping L

  1. Datum: 11. 09. 2022
  2. Závod: Čebín - Čebínský král 2022
  3. Rozhodčí: Ritter, Martin (DE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 0 0 0.0 0.0 40.97 5.37 V
2 083217 Veronika Palová A3Ch Ruby Deabei 0 0 0.0 0.0 49.09 4.48 V
3 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 1 0 0.0 5.0 42.33 5.2 V
4 058519 Jan Smoček Schimanski Podman 1 0 0.0 5.0 44.48 4.95 V
5 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox 0 1 0.0 5.0 44.57 4.94 V
6 009222 Nikola Banotová A Chocolate Müsli from Malibo Land 0 1 0.0 5.0 47.45 4.64 V
7 059719 Kateřina Benešová Sophie 1 0 0.01 5.01 55.01 4.0 V
8 045618 Nikola Králová Cider Ninuland 2 0 0.0 10.0 41.35 5.32 VD
9 010619 Jana Stibůrková Baddy Renarde Rouse 2 0 0.0 10.0 51.07 4.31 VD
10 Martina Gajdošová Giaquira Bohemia Col-Bri 2 0 0.0 10.0 51.12 4.3 VD
11 088519 Kristýna ​Bucharová Bria od Morového sloupu 0 2 4.64 14.64 59.64 3.69 VD
12 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies 2 1 0.0 15.0 48.63 4.52 VD
DIS 008222 Nikola Banotová A Lime Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060720 Kateřina Burdová Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017821 Aneta Kárníková Amy Strážce palisád DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Martina Gajdošová Crazy od Morového sloupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014021 Nikola Králová Blondie Brixx Bellis Hope DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011222 Jana Pařízková A Raspberry Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006821 Marcela Čápková Amidala Padme Ginger Jump DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023122 Lucie Marková Bizzi Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035320 Zuzana Batlová Walla von Pedor-Stok DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003321 Anna Kárová A Strawberry Müsli from Malibo land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072517 Kateřina Neumanová Aristokracie Vilerrah DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051219 Martina Pospíšilová PB BARONS MATO DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060119 Vendula Jarošová Estralita Jaquelita Kawai Kaito DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015518 Aneta Kárníková Bastille Strážce palisád DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014220 Alice Jirásková Bohemian Rhapsody "Gaia" Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083020 Lenka Blachová Rasza Talon Azuricoyotes DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051116 Marcel Funiok A3Ch Boumba Bek Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010521 Jana Zvonková Ruli des Lutins du Darigat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO