010521

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Zvonková, Amonra

    Arrow_down

Pes

  1. Ruli des Lutins du Darigat, Holandský ovčák krátkosrstý

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čebín - Čebínský král 2022, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  2. Neděle Agility L: Diskvalifikován

  3. Neděle Jumping L: Diskvalifikován

  4. Neděle Zkouška L A1: 1/3, 36.94 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  5. Sobota Agility L: 19/32, 44.89 s, 35.0 tr. b., 4.9 m/s

  6. Sobota Jumping L: 9/32, 39.71 s, 20.0 tr. b., 5.11 m/s

  7. Sobota Zkouška L A1: 1/4, 33.44 s, 10.0 tr. b., 5.86 m/s

  8. Čebín - Čebínský Rozjezd 2022, 09. 09. 2022

  9. 1. Zkouška LA1: 4/6, 29.82 s, 5.0 tr. b., 6.2 m/s

  10. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  11. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  12. Frizzante LA1: Diskvalifikován

  13. Spumante LA1: Diskvalifikován

  14. Třebíč - MINI a PARA dvojzkoušky, 29. 07. 2022

  15. Zkouška L1-1.zkouška: Diskvalifikován

  16. Zkouška L1 - 2.zkouška: Diskvalifikován

  17. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 24. 07. 2022

  18. lll. Zkouška LA1: 6/8, 39.57 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  19. ll. Zkouška LA1: 4/8, 34.89 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  20. l. Zkouška LA1: 3/8, 26.79 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  21. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok II., 23. 07. 2022

  22. III. Zkouška LA1: 2/8, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  23. II. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  24. I. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  25. Modrá - Trojzkoušky, 26. 06. 2022

  26. lll. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  27. ll. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  28. l. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  29. Tis u Havlíčkova Brodu - Jarní AgiFestival - Dvojzkoušky, 01. 05. 2022

  30. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  31. 2.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  32. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  33. AGILITY L: Diskvalifikován

  34. JUMPING L: Diskvalifikován

  35. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  36. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 15. 04. 2022

  37. 1. Zkouška LA1: 5/17, 31.76 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  38. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  39. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  40. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  41. Neděle Jumping1 L: Diskvalifikován

  42. Neděle LA1 I: Diskvalifikován

  43. Neděle LA1 II: Diskvalifikován

  44. Sobota Jumping1 L: Diskvalifikován

  45. Sobota LA1 I: Diskvalifikován

  46. Sobota LA1 II: Diskvalifikován

  47. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  48. neděle Jumping1 L: Diskvalifikován

  49. neděle LA1: Diskvalifikován

  50. sobota Jumping1 L: 4/6, 30.29 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  51. sobota LA1 I: Diskvalifikován

  52. sobota LA1 II: Diskvalifikován

  53. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  54. 1. Zkouška LA1: 1/4, 34.01 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  55. 2. Zkouška LA1: 2/4, 33.04 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  56. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  57. Sobota Jumping1 L: 2/11, 27.35 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  58. Sobota LA1 I.: Diskvalifikován

  59. Sobota LA1 II.: Diskvalifikován