Cz En

005020

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Erik Dančišák, Tachyon Sport Arena

    Člen KA

Pes

  1. Mawlch Loos, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  2. Agility: 2/100, 39.21 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  3. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  4. Jumping: 1/101, 38.93 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  5. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 9/102, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  6. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  7. Agility 1 L: 3/84, 35.49 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  8. Jumping 1 L: 3/87, 37.55 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  9. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  10. QA4 Agility: 5/73, 41.8 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  11. QA5 Agility: 24/70, 37.03 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  12. QA6 Agility: Diskvalifikován

  13. QJ4 Jumping: 16/73, 36.23 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  14. QJ5 Jumping: 27/72, 43.22 s, 6.35 tr. b., 5.02 m/s

  15. QJ6 Jumping: 5/69, 35.24 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  16. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  17. Agility 1 L: 11/92, 40.97 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  18. Agility 2 L: Diskvalifikován

  19. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  20. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  21. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  22. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: 2/65, 42.16 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  23. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  24. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  25. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  26. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: 24/101, 36.81 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  27. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: 17/76, 37.05 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  28. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 5/106, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  29. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  30. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  32. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  33. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  34. QA1 Agility: Diskvalifikován

  35. QA2 Agility: 34/107, 38.22 s, 10.0 tr. b., 5.73 m/s

  36. QA3 Agility: 27/66, 42.02 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  37. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  38. QJ2 Jumping: 2/108, 37.41 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  39. QJ3 Jumping: 27/104, 41.06 s, 7.48 tr. b., 4.97 m/s

  40. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  41. 1.zkouška: Diskvalifikován

  42. 2.zkouška: Diskvalifikován

  43. 3.zkouška: 1/10, 37.72 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  44. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  45. Sobota Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  46. sobota LA2 I: 1/7, 44.97 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  47. sobota LA2 II: 1/7, 36.37 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  48. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  49. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  50. 2. Zkouška LA2: 1/16, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  51. 3. Zkouška LA2: 1/16, 37.21 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  52. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  53. Jumping I 600: Diskvalifikován

  54. Jumping II 600: 23/37, 41.59 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  55. Jumping III 600: 2/33, 39.09 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  56. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  57. Czech Imp Jump Large: 12/46, 20.11 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  58. Jumping 1 - Large: 8/48, 35.61 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  59. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  60. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  61. III. jumping L: 1/14, 31.03 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  62. II. jumping L: 2/14, 29.64 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  63. I. jumping L: 5/14, 22.71 s, 5.0 tr. b., 6.56 m/s

  64. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  65. Agility L: Diskvalifikován

  66. Agility Large: Diskvalifikován

  67. Jumping L: 9/24, 33.47 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  68. Jumping Large: 1/24, 31.46 s, 0.0 tr. b., 6.99 m/s

  69. Zkouška LA2: 2/6, 30.3 s, 0.0 tr. b., 6.47 m/s

  70. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  71. Agility Individual: 23/85, 42.33 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  72. Agility Squads as Individual: 39/94, 41.36 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  73. Jumping Individual: Diskvalifikován

  74. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  75. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  76. 1. zkouška: 1/7, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  77. 2. zkouška: 1/7, 28.75 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  78. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  79. 1. Agility - L - Z l e t i l í: Diskvalifikován

  80. 2. Agility - L - Zletilí: 1/25, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  81. 3. Jumping - L - Zletilí: 4/25, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  82. Čerčany - Juta Cup, 27. 06. 2021

  83. AGILITY II L: Diskvalifikován

  84. FNINÁLE - jumping L: 2/8, 33.35 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  85. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  86. Čerčany - Pytloun Cup, 26. 06. 2021

  87. AGILITY II L: 4/16, 44.06 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  88. AGILITY I L: Diskvalifikován

  89. FINÁLE - jumping L: Diskvalifikován

  90. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  91. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  92. Agility 1 L: Diskvalifikován

  93. Agility 2 L: Diskvalifikován

  94. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  95. Jumping 2 L: 2/82, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  96. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  97. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  98. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  99. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  100. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  101. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  102. 1. Agility L: Diskvalifikován

  103. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  104. 2. Agility L: Diskvalifikován

  105. 2. Jumping L: 2/33, 19.88 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s