Cz En

092019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Timčenková

    Člen KA

Pes

  1. Zara, Border kolie

Výsledky

  1. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  2. Agility I: 29/57, 47.1 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  3. Agility II: Diskvalifikován

  4. Jumping I: Diskvalifikován

  5. Jumping II: 29/57, 47.97 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  6. Kroměříž - Májové dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  7. zkouška MLA2 1: Diskvalifikován

  8. zkouška MLA2 2: Diskvalifikován

  9. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  10. zkouška MLA2 1: Diskvalifikován

  11. zkouška MLA2 2: Diskvalifikován

  12. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  13. 1. Zkouška MLA2: 1/4, 38.73 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  14. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  15. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  16. Zkouška I.: 3/4, 38.62 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  17. Zkouška II.: Diskvalifikován

  18. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  19. 1. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  21. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  22. Zkouška I.: 2/6, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  23. Zkouška II.: 2/6, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  24. Zkouška III.: 3/6, 36.29 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  25. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  26. TRIAL I.: 1/6, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  27. TRIAL II.: 1/6, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  28. TRIAL III.: 3/6, 33.24 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  29. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  30. Agility Trial I: 6/8, 35.82 s, 20.0 tr. b., 4.66 m/s

  31. Agility Trial II: Diskvalifikován

  32. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  33. 1 zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  34. 2. zkouška A1 ML: 1/6, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  35. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  36. zkouška MLA1 1: 2/8, 33.53 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  37. zkouška MLA1 2: Diskvalifikován

  38. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  39. Jumping ML: Diskvalifikován

  40. Šumperk - Havliczech 033, 09. 07. 2021

  41. TRIAL II. : 2/8, 31.0 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  42. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  43. zkouška MLA1 1: Diskvalifikován

  44. zkouška MLA1 2: 2/10, 29.36 s, 15.0 tr. b., 5.01 m/s

  45. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  46. Agility Trial I: 3/15, 27.65 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  47. Agility Trial II: 3/15, 34.16 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  48. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  49. Agility Trial: 3/6, 31.72 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  50. Earth dog's labyrinth: 6/10, 37.33 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  51. Frog's course: Diskvalifikován

  52. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  53. 1. Zkouška A1 ML: 4/8, 35.24 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  54. 2. Zkouška A1 ML: 2/8, 33.87 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  55. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  56. Agility Trial I: Diskvalifikován

  57. Agility Trial II: 3/12, 45.83 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  58. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  59. JUMPING ORIGINAL II ML: Diskvalifikován

  60. JUMPING ORIGINAL I ML: 9/13, 39.45 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  61. ZKOUŠKA ML A1: 1/6, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  62. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  63. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška MLA1: 3/7, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  65. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  66. II. Zkouška A1 ML: 2/5, 30.9 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  67. I. Zkouška A1 ML: 2/5, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  68. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  69. TRIAL I.: 3/8, 39.16 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  70. TRIAL II. : 1/8, 41.61 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  71. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  72. zkouška MLA1 1: 2/7, 36.94 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  73. zkouška MLA1 2: 1/7, 37.91 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  74. zkouška MLA1 3: 3/7, 36.68 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  75. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  76. zkouška MLA1 1: 1/1, 45.36 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  77. zkouška MLA1 2: 1/1, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  78. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  79. 1. zkouška: 1/3, 42.29 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  80. 2. zkouška: Diskvalifikován

  81. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  82. II zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  83. I zkouška A1 ML: Diskvalifikován