092019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Timčenková

    Arrow_down

Pes

  1. Zara, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 26. 11. 2022

  2. Agility Trial Dogplace I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial Dogplace II: Diskvalifikován

  4. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  5. 1. zkouška ML A3: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška ML A3: 3/10, 36.57 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  7. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  8. Zkouška 1.: 3/12, 46.46 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  9. Zkouška 2.: 8/12, 39.74 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  10. Zkouška 3.: Diskvalifikován

  11. Suchdol nad Odrou - ZÁŘIJOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 25. 09. 2022

  12. Agility Trial I: 3/5, 35.59 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  13. Agility Trial II: 1/4, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  14. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky II., 18. 09. 2022

  15. 1.Zkouška MLA2: 2/5, 41.16 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  16. 2.Zkouška MLA2: 2/5, 44.53 s, 20.0 tr. b., 4.74 m/s

  17. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky babí léto, 10. 09. 2022

  18. zkouška MLA2 1: 1/2, 35.73 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  19. zkouška MLA2 2: 2/2, 42.65 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  20. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  21. Agility Trial I: Diskvalifikován

  22. Agility Trial II: Diskvalifikován

  23. Šumperk - Havliczech 54 (3 x A2 a 3 x A3), 29. 07. 2022

  24. Zkouška I.: 1/5, 34.63 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  25. Zkouška II.: 1/5, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  26. Zkouška III.: Diskvalifikován

  27. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky I., 26. 06. 2022

  28. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  29. 2.Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  30. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  31. zkouška MLA2 1: Diskvalifikován

  32. zkouška MLA2 2: 1/6, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  33. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  34. Agility I: Diskvalifikován

  35. Agility II: Diskvalifikován

  36. Jumping I: Diskvalifikován

  37. Jumping II: 6/43, 37.83 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  38. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  39. Dogplace Agility Trial I: Diskvalifikován

  40. Dogplace Agility Trial II: 2/6, 41.2 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  41. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  42. Agility II ML: Diskvalifikován

  43. Agility I ML: Diskvalifikován

  44. Agility lepší běh ML: Diskvalifikován

  45. Jumping II ML: 3/12, 45.2 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  46. Jumping I ML: Diskvalifikován

  47. Jumping lepší běh ML: 6/14, 45.2 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  48. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  49. Agility I: 29/57, 47.1 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  50. Agility II: Diskvalifikován

  51. Jumping I: Diskvalifikován

  52. Jumping II: 29/57, 47.97 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  53. Kroměříž - Májové dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  54. zkouška MLA2 1: Diskvalifikován

  55. zkouška MLA2 2: Diskvalifikován

  56. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  57. zkouška MLA2 1: Diskvalifikován

  58. zkouška MLA2 2: Diskvalifikován

  59. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  60. 1. Zkouška MLA2: 1/4, 38.73 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  61. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  62. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  63. Zkouška I.: 3/4, 38.62 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  64. Zkouška II.: Diskvalifikován

  65. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  66. 1. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  67. 2. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  68. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  69. Zkouška I.: 2/6, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  70. Zkouška II.: 2/6, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  71. Zkouška III.: 3/6, 36.29 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  72. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  73. TRIAL I.: 1/6, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  74. TRIAL II.: 1/6, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  75. TRIAL III.: 3/6, 33.24 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  76. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  77. Agility Trial I: 6/8, 35.82 s, 20.0 tr. b., 4.66 m/s

  78. Agility Trial II: Diskvalifikován

  79. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  80. 1 zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška A1 ML: 1/6, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  82. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  83. zkouška MLA1 1: 2/8, 33.53 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  84. zkouška MLA1 2: Diskvalifikován

  85. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  86. Jumping ML: Diskvalifikován

  87. Šumperk - Havliczech 033, 09. 07. 2021

  88. TRIAL II. : 2/8, 31.0 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  89. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  90. zkouška MLA1 1: Diskvalifikován

  91. zkouška MLA1 2: 2/10, 29.36 s, 15.0 tr. b., 5.01 m/s

  92. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  93. Agility Trial I: 3/15, 27.65 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  94. Agility Trial II: 3/15, 34.16 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  95. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  96. Agility Trial: 3/6, 31.72 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  97. Earth dog's labyrinth: 6/10, 37.33 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  98. Frog's course: Diskvalifikován

  99. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  100. 1. Zkouška A1 ML: 4/8, 35.24 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  101. 2. Zkouška A1 ML: 2/8, 33.87 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  102. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  103. Agility Trial I: Diskvalifikován

  104. Agility Trial II: 3/12, 45.83 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  105. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  106. JUMPING ORIGINAL II ML: Diskvalifikován

  107. JUMPING ORIGINAL I ML: 9/13, 39.45 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  108. ZKOUŠKA ML A1: 1/6, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  109. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  110. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  111. 2. Zkouška MLA1: 3/7, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  112. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  113. II. Zkouška A1 ML: 2/5, 30.9 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  114. I. Zkouška A1 ML: 2/5, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  115. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  116. TRIAL I.: 3/8, 39.16 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  117. TRIAL II. : 1/8, 41.61 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  118. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  119. zkouška MLA1 1: 2/7, 36.94 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  120. zkouška MLA1 2: 1/7, 37.91 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  121. zkouška MLA1 3: 3/7, 36.68 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  122. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  123. zkouška MLA1 1: 1/1, 45.36 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  124. zkouška MLA1 2: 1/1, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  125. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  126. 1. zkouška: 1/3, 42.29 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  127. 2. zkouška: Diskvalifikován

  128. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  129. II zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  130. I zkouška A1 ML: Diskvalifikován