001621

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Mocová

    Arrow_down

Pes

  1. Rozárka, Kříženec

    Arrow_down

Výsledky

  1. Frýdlant nad Ostravicí - Beskid paws DVOJZKOUŠKY agility IV, 20. 07. 2024

  2. Zkouška LA3 I.: Diskvalifikován

  3. Zkouška LA3 II.: 3/10, 43.4 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  4. Šumperk - Havliczech 73 s Calibrou - A3 speciál - 4 x zkouška, 04. 07. 2024

  5. Zkouška I.: Diskvalifikován

  6. Zkouška II.: 2/9, 41.49 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  7. Zkouška III.: 4/9, 48.9 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  8. Zkouška IV.: Diskvalifikován

  9. Frýdlant nad Ostravicí - Beskid paws DVOJZKOUŠKY agility III, 29. 06. 2024

  10. Zkouška LA3 I.: Diskvalifikován

  11. Zkouška LA3 II.: 2/7, 42.61 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  12. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 23. 06. 2024

  13. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  15. Kaňovice - Kaňky 14 - Dvojzkoušky + jumping A0, 26. 05. 2024

  16. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  18. Kaňovice - Kaňky 13 - Zkouška a zkouškový jumping + A0, 25. 05. 2024

  19. Zkouška agility LA3: Diskvalifikován

  20. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 18. 05. 2024

  21. zkouška LA3 1: Diskvalifikován

  22. zkouška LA3 2: Diskvalifikován

  23. Šumperk - Havliczech 70 s Calibrou - 3 x jumping A0 + 3 x A3, 17. 05. 2024

  24. Zkouška I.: 2/4, 40.51 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  25. Zkouška II.: 3/5, 43.17 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  26. Zkouška III.: Diskvalifikován

  27. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 6 - dvojzkoušky + A0, 28. 04. 2024

  28. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  29. 2. Zkouška LA3: 1/3, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  30. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 5 - dvojzkoušky + A0, 27. 04. 2024

  31. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  32. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  33. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška pro A1, A2, A3, (2x JUMPING pro V0) Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 18. 02. 2024

  34. A3 L 1.zkouška: Diskvalifikován

  35. A3 L 2.zkouška: Diskvalifikován

  36. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2024

  37. 1. zkouška L A3: Diskvalifikován

  38. 2. zkouška L A3: Diskvalifikován

  39. Bílany u Kroměříže - Dvojzkoušky, 27. 01. 2024

  40. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  42. Čeladná - Dvojzkoušky s Louie, 06. 01. 2024

  43. 1. zkouška agility: 6/16, 40.59 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  44. 2. zkouška agility: Diskvalifikován

  45. Ostrava - 2023 send off, 30. 12. 2023

  46. Jumping II LA2+3: Diskvalifikován

  47. Jumping I LA2+3: Diskvalifikován

  48. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 16. 12. 2023

  49. 1. Zkouška Agility: 5/15, 45.24 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  50. 2. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  51. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní II s Akinu, 09. 12. 2023

  52. 1. zkouška L A3: Diskvalifikován

  53. 2. zkouška L A3: Diskvalifikován

  54. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  55. 1. zkouška L A3: Diskvalifikován

  56. 2. zkouška L A3: Diskvalifikován

  57. Horka nad Moravou - Havliczech 63 - 4 x A1, 2 x A3, 2 x A2 s Calibrou, 11. 11. 2023

  58. Zkouška I.: 6/9, 39.9 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  59. Zkouška II,: Diskvalifikován

  60. Horka nad Moravou - Havliczech 69 - odpolední 2 x A3, 04. 11. 2023

  61. Zkouška I.: Diskvalifikován

  62. Zkouška II.: Diskvalifikován

  63. Suchdol nad Odrou - AGI NEDĚLE V ZÁŘÍ, 24. 09. 2023

  64. Zkouška 1: Diskvalifikován

  65. Zkouška 2: Diskvalifikován

  66. Hranice - Hranické Hrátky s YOGGIES, 23. 09. 2023

  67. Jumping 1: Diskvalifikován

  68. Jumping 2: Diskvalifikován

  69. Krhová - Agirebels - Dvojzkoušky s Lenkou Pánkovou, 20. 08. 2023

  70. 1.zkouška: Diskvalifikován

  71. 2. zkouška: Diskvalifikován

  72. Rožnov pod Radhoštěm - 3zkoušky s Lenkou Pánkovou, 06. 08. 2023

  73. 1.zkouška: Diskvalifikován

  74. 2.zkouška: Diskvalifikován

  75. 3.zkouška: Diskvalifikován

  76. Šumperk - Havliczech 57 s Calibrou 3 x A2 a 3 x A3, 28. 07. 2023

  77. Zkouška I.: 1/9, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  78. Zkouška II.: Diskvalifikován

  79. Polanka nad Odrou - Odpolední Zkoušky, 27. 07. 2023

  80. Zkouška A2 I: Diskvalifikován

  81. Zkouška A2 II: Diskvalifikován

  82. Zkouška A2 III: Diskvalifikován

  83. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 02. 07. 2023

  84. 1. zkouška LA2: 4/11, 41.64 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  85. 2. zkouška LA2: 4/11, 35.06 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  86. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 24. 06. 2023

  87. jumpng LA2: Diskvalifikován

  88. zkouška LA2: Diskvalifikován

  89. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  90. Agility I L: Diskvalifikován

  91. Jumping II L: Diskvalifikován

  92. Jumping I L: Diskvalifikován

  93. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkouškový rozjed, 16. 06. 2023

  94. LA2 1. zkouška: Diskvalifikován

  95. LA2 2. zkouška: Diskvalifikován

  96. Horní Suchá - Hornosušské letní dvojzkoušky, 28. 05. 2023

  97. 1. Zkouška LA2: 1/5, 41.85 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  98. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  99. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  100. Agility 1: Diskvalifikován

  101. Agility 2: Diskvalifikován

  102. Jumping 1: 42/116, 39.42 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  103. Jumping 2: Diskvalifikován

  104. Ostrava-Třebovice - Májové zkoušky, 06. 05. 2023

  105. zkouška LA2 1: Diskvalifikován

  106. zkouška LA2 2: Diskvalifikován

  107. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 24. 03. 2023

  108. 1. zkouška A2: 1/8, 40.28 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  109. 2. zkouška A2: Diskvalifikován

  110. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové Tukobraní s JK Animals, 11. 03. 2023

  111. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  112. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  113. Čeladná - Dvojzkoušky Natures Wolf, 04. 03. 2023

  114. Agility Trial Natures Wolf I: Diskvalifikován

  115. Agility Trial Natures Wolf II: Diskvalifikován

  116. Čeladná - Dvojzkoušky JK Animals, 14. 01. 2023

  117. Agility Trial II s JK Animals: 3/16, 47.17 s, 10.17 tr. b., 3.9 m/s

  118. Agility Trial I s JK Animals: Diskvalifikován

  119. Čeladná - Dvojzkoušky Louie, 17. 12. 2022

  120. Agility Trial Louie I: 3/9, 40.9 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  121. Agility Trial Louie II: Diskvalifikován

  122. Horka nad Moravou - Havliczech 49 s JK Animals, 19. 11. 2022

  123. 1. zkouška: Diskvalifikován

  124. 2. zkouška: Diskvalifikován

  125. 3. zkouška: 5/16, 39.36 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  126. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  127. 1. zkouška L A2: 3/8, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  128. 2. zkouška L A2: Diskvalifikován

  129. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  130. Zkouška 1.: 2/9, 37.43 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  131. Zkouška 2.: 4/9, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  132. Zkouška 3.: Diskvalifikován

  133. Suchdol nad Odrou - ZÁŘIJOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 25. 09. 2022

  134. Agility Trial I: 5/8, 37.38 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  135. Agility Trial II: Diskvalifikován

  136. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  137. Frizzante LA2: 4/6, 43.29 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  138. Spumante LA2: 1/5, 37.54 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  139. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  140. Agility Trial I: 4/7, 40.54 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  141. Agility Trial II: Diskvalifikován

  142. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  143. Jumping L: Diskvalifikován

  144. Jumpng II L: Diskvalifikován

  145. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  146. Šumperk - Havliczech 45, 09. 07. 2022

  147. Zkouška I.: Diskvalifikován

  148. Zkouška II.: 1/6, 34.96 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  149. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky I., 26. 06. 2022

  150. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  151. 2.Zkouška LA2: 2/4, 44.81 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  152. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  153. zkouška LA2 1: 1/7, 43.88 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  154. zkouška LA2 2: 2/7, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  155. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  156. Agility I: 15/64, 49.37 s, 1.37 tr. b., 4.23 m/s

  157. Agility II: Diskvalifikován

  158. Jumping I: Diskvalifikován

  159. Jumping II: Diskvalifikován

  160. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  161. Dogplace Agility Trial I: Diskvalifikován

  162. Dogplace Agility Trial II: Diskvalifikován

  163. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  164. Agility I: Diskvalifikován

  165. Agility II: Diskvalifikován

  166. Jumping I: 31/94, 36.31 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  167. Jumping II: Diskvalifikován

  168. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  169. Agility Trial I: Diskvalifikován

  170. Agility Trial II: 2/7, 49.07 s, 20.0 tr. b., 4.28 m/s

  171. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  172. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  173. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  174. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  175. Zkouška I.: Diskvalifikován

  176. Zkouška II.: Diskvalifikován

  177. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  178. 1. Zkouška A1 L: 2/17, 31.77 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  179. 2. Zkouška A1 L: 6/17, 33.08 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  180. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  181. Agility Trial I: Diskvalifikován

  182. Agility Trial II: 3/12, 30.56 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  183. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  184. TRIAL I.: Diskvalifikován

  185. TRIAL II.: 7/15, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  186. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  187. Vitar Agility Trial I: 3/10, 33.24 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  188. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  189. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  190. Vitar Agility Trial I: 4/15, 57.74 s, 20.74 tr. b., 3.05 m/s

  191. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  192. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  193. JK Animals Agility Trial I: Diskvalifikován

  194. JK Animals Agility Trial II: Diskvalifikován

  195. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  196. VITAR Agility Trial I: Diskvalifikován

  197. VITAR Agility Trial II: Diskvalifikován

  198. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  199. TRIAL I.: Diskvalifikován

  200. TRIAL II.: 1/11, 31.87 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  201. TRIAL III.: Diskvalifikován

  202. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  203. Agility Trial I: Diskvalifikován

  204. Agility Trial II: Diskvalifikován

  205. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  206. Agility 1: Diskvalifikován

  207. Agility 2: Diskvalifikován

  208. Jumping: Diskvalifikován

  209. Jumping 1: Diskvalifikován

  210. Jumping 2: Diskvalifikován

  211. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  212. zkouška LA1 1: 2/10, 36.25 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  213. zkouška LA1 2: Diskvalifikován

  214. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  215. Agility Brut L: Diskvalifikován

  216. Demi Z LA1: Diskvalifikován

  217. Jumping Extra Dry L: Diskvalifikován

  218. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  219. TRIAL I.: Diskvalifikován

  220. TRIAL II.: 3/10, 30.24 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  221. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  222. Agility I: Diskvalifikován

  223. Agility II: 56/99, 57.18 s, 11.18 tr. b., 3.73 m/s

  224. Jumping I: Diskvalifikován

  225. Jumping II: Diskvalifikován

  226. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  227. Agility Trial I: Diskvalifikován

  228. Agility Trial II: 3/8, 32.53 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  229. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  230. 1. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  231. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován