Cz En

Lucie Mocová

  1. Číslo: 004705
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 10. 01. 2022
  5. Členem KA do: 31. 12. 2022
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 057414 (M), Yamess Golden Yankee

  2. 030718 (L), A3Ch Jude Hrdlička

  3. 001621 (L), Rozárka

  4. 030121 (L), Crocodile Yabalute

Výsledky

  1. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  2. Vitar Agility Trial I, Rozárka: 4/15, 57.74 s, 20.74 tr. b., 3.05 m/s

  3. Vitar Agility Trial II, Rozárka: Diskvalifikován

  4. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  5. JK Animals Agility Trial I, Rozárka: Diskvalifikován

  6. JK Animals Agility Trial II, Rozárka: Diskvalifikován

  7. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  8. VITAR Agility Trial I, Rozárka: Diskvalifikován

  9. VITAR Agility Trial II, Rozárka: Diskvalifikován

  10. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  11. TRIAL I., Rozárka: Diskvalifikován

  12. TRIAL II., Rozárka: 1/11, 31.87 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  13. TRIAL III., Rozárka: Diskvalifikován

  14. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  15. Agility Trial I, Rozárka: Diskvalifikován

  16. Agility Trial II, Rozárka: Diskvalifikován

  17. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  18. Agility 1, Rozárka: Diskvalifikován

  19. Agility 2, Rozárka: Diskvalifikován

  20. Jumping, Rozárka: Diskvalifikován

  21. Jumping 1, Rozárka: Diskvalifikován

  22. Jumping 2, Rozárka: Diskvalifikován

  23. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  24. zkouška LA1 1, Rozárka: 2/10, 36.25 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  25. zkouška LA1 2, Rozárka: Diskvalifikován

  26. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  27. Agility Brut L, Rozárka: Diskvalifikován

  28. Demi Z LA1, Rozárka: Diskvalifikován

  29. Jumping Extra Dry L, Rozárka: Diskvalifikován

  30. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  31. TRIAL I., Rozárka: Diskvalifikován

  32. TRIAL II., Rozárka: 3/10, 30.24 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  33. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  34. Agility I, Rozárka: Diskvalifikován

  35. Agility II, Rozárka: 56/99, 57.18 s, 11.18 tr. b., 3.73 m/s

  36. Jumping I, Rozárka: Diskvalifikován

  37. Jumping II, Rozárka: Diskvalifikován

  38. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  39. Agility Trial I, Rozárka: Diskvalifikován

  40. Agility Trial II, Rozárka: 3/8, 32.53 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  41. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  42. 1. Zkouška A1 L, Rozárka: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška A1 L, Rozárka: Diskvalifikován

  44. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  45. 1. zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  46. 2.zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 2/4, 58.93 s, 27.93 tr. b., 2.8 m/s

  47. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  48. Zkouška č.1 MA2, Yamess Golden Yankee: 4/9, 60.42 s, 20.42 tr. b., 3.31 m/s

  49. Zkouška č.2 MA2, Yamess Golden Yankee: 6/9, 58.91 s, 26.91 tr. b., 3.17 m/s

  50. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  51. zkouška 1 MA2, Yamess Golden Yankee: 3/9, 66.02 s, 32.02 tr. b., 2.59 m/s

  52. zkouška 2 MA2, Yamess Golden Yankee: 3/9, 69.13 s, 23.13 tr. b., 2.85 m/s

  53. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  54. Agility open 1 M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  55. Agility open 2 M, Yamess Golden Yankee: 8/26, 65.89 s, 21.89 tr. b., 3.04 m/s

  56. Zkoušky MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  57. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  58. Jumping 1 M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  59. Jumping 2 M, Yamess Golden Yankee: 19/24, 42.46 s, 15.46 tr. b., 3.53 m/s

  60. Zkoušky MA2, Yamess Golden Yankee: 3/10, 53.68 s, 19.68 tr. b., 3.48 m/s

  61. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  62. 1. MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  63. 2. MA2, Yamess Golden Yankee: 2/7, 55.12 s, 22.12 tr. b., 3.41 m/s

  64. 3. MA2, Yamess Golden Yankee: 2/7, 77.86 s, 38.86 tr. b., 2.54 m/s

  65. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  66. 1. zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  67. 2. zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 5/7, 60.37 s, 33.37 tr. b., 2.67 m/s

  68. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  69. 1. Zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  71. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  72. Agility MA, Yamess Golden Yankee: 14/20, 50.91 s, 12.91 tr. b., 3.57 m/s

  73. Jumping MA, Yamess Golden Yankee: 10/20, 38.13 s, 3.13 tr. b., 3.62 m/s

  74. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  75. Agility M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  76. Jumping M, Yamess Golden Yankee: 8/16, 40.6 s, 21.6 tr. b., 3.5 m/s

  77. Zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 3/5, 55.83 s, 29.83 tr. b., 2.99 m/s

  78. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  79. 1.zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  80. 2.zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  81. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  82. Agility I, Yamess Golden Yankee: 3/8, 47.04 s, 14.04 tr. b., 3.38 m/s

  83. Agility II, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  84. TUNELIADA, Yamess Golden Yankee: 19/29, 34.64 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  85. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  86. 1. zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 4/6, 56.79 s, 17.79 tr. b., 2.84 m/s

  87. 2. zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 2/6, 46.75 s, 2.75 tr. b., 3.44 m/s

  88. 3. zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  89. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  90. Agility II Medium, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  91. Agility I Medium, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  92. Jumping III Medium, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  93. Jumping I Medium, Yamess Golden Yankee: 23/28, 48.02 s, 32.02 tr. b., 3.23 m/s

  94. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  95. MA2-1, Yamess Golden Yankee: 3/5, 64.53 s, 55.53 tr. b., 2.71 m/s

  96. MA2-2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  97. MA2-3, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  98. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  99. MA2-1, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  100. MA2-2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  101. MA2-3, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  102. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  103. Final M, Yamess Golden Yankee: 9/10, 54.26 s, 15.26 tr. b., 3.17 m/s

  104. Neděle Agility 1 M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  105. Neděle Jumping 2 M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  106. Sobota 1. zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 2/4, 57.41 s, 10.41 tr. b., 2.96 m/s

  107. Sobota 2. zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 2/4, 51.78 s, 3.78 tr. b., 3.32 m/s

  108. Sobota Jumping 1 M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  109. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  110. Agility Kokři M - neděle M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  111. Agility Kokři M - sobota M, Yamess Golden Yankee: 8/11, 56.05 s, 7.05 tr. b., 3.26 m/s

  112. Agility M - neděle M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  113. Agility M - sobota M, Yamess Golden Yankee: 13/20, 56.05 s, 7.05 tr. b., 3.26 m/s

  114. Jumping Kokři M - neděle M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  115. Jumping Kokři M - sobota M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  116. Jumping M - neděle M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  117. Jumping M - sobota M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  118. MA2 - neděle MA2, Yamess Golden Yankee: 10/12, 58.22 s, 18.22 tr. b., 2.82 m/s

  119. MA2- sobota MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  120. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  121. Zkouška 1 MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  122. Zkouška 2 MA2, Yamess Golden Yankee: 1/2, 72.1 s, 37.1 tr. b., 2.72 m/s

  123. Zkouška 3 MA2, Yamess Golden Yankee: 2/2, 75.26 s, 43.26 tr. b., 2.38 m/s

  124. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  125. Agility, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  126. Agility Open, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  127. Jumping Open, Yamess Golden Yankee: 17/23, 47.87 s, 26.87 tr. b., 2.86 m/s

  128. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  129. Agility, Yamess Golden Yankee: 3/5, 54.61 s, 13.61 tr. b., 2.97 m/s

  130. Agility Open, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  131. Jumping Open, Yamess Golden Yankee: 13/21, 45.74 s, 7.74 tr. b., 3.34 m/s

  132. Mořkov - O Javornickou tlapku, 18. 07. 2015

  133. Agility M, Yamess Golden Yankee: 12/19, 45.43 s, 20.43 tr. b., 3.46 m/s

  134. Jumping M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  135. Zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 2/6, 49.26 s, 10.26 tr. b., 3.15 m/s

  136. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  137. 1. jumping M, Yamess Golden Yankee: 7/14, 45.84 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  138. 2. jumping M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  139. Zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  140. Hranice - Hranická skočka, 06. 06. 2015

  141. Zk, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  142. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  143. Zkoušky MA2 1 MA2, Yamess Golden Yankee: 3/5, 47.36 s, 5.36 tr. b., 3.67 m/s

  144. Zkoušky MA2 2 MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  145. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  146. Agility Open I Medium, Yamess Golden Yankee: 28/48, 65.18 s, 30.18 tr. b., 2.76 m/s

  147. Jumping IV, MR-kokr M , Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  148. Jumping Open II Medium, Yamess Golden Yankee: 23/44, 54.22 s, 24.22 tr. b., 2.99 m/s

  149. Jumping Open I Medium, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  150. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  151. 1.zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 3/6, 54.6 s, 11.6 tr. b., 3.17 m/s

  152. 2.zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 5/6, 58.69 s, 12.69 tr. b., 3.24 m/s

  153. 3.zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 1/6, 53.94 s, 3.94 tr. b., 3.21 m/s

  154. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  155. 1.Zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 3/6, 62.17 s, 30.17 tr. b., 2.91 m/s

  156. 2.Zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  157. 3.Zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 5/6, 53.48 s, 17.48 tr. b., 3.68 m/s

  158. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  159. Agility I, Yamess Golden Yankee: 3/5, 42.92 s, 20.0 tr. b., 3.52 m/s

  160. Agility II, Yamess Golden Yankee: 1/5, 50.75 s, 20.75 tr. b., 3.29 m/s

  161. Agility III, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  162. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  163. Agility I, Yamess Golden Yankee: 1/6, 49.13 s, 11.13 tr. b., 2.95 m/s

  164. Agility II, Yamess Golden Yankee: 3/6, 45.63 s, 13.63 tr. b., 3.55 m/s

  165. Agility III, Yamess Golden Yankee: 2/6, 54.64 s, 11.64 tr. b., 3.35 m/s

  166. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  167. Agility I, Yamess Golden Yankee: 1/5, 40.89 s, 0.89 tr. b., 3.45 m/s

  168. Agility II, Yamess Golden Yankee: 1/5, 38.81 s, 5.81 tr. b., 3.45 m/s

  169. Agility Open I, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  170. Grand Final, Yamess Golden Yankee: 6/9, 51.36 s, 7.36 tr. b., 3.39 m/s

  171. Jumping Open I, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  172. Jumping Open II, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  173. Chvalnov - Mistrovství ČR v SuperG agility, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  174. Agility, Yamess Golden Yankee: 1/2, 50.79 s, 0.0 tr. b., 3.13 m/s

  175. Agility Open, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  176. Agility SuperG basic, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  177. Jumping, Yamess Golden Yankee: 2/2, 30.63 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  178. Jumping Open, Yamess Golden Yankee: 5/9, 48.2 s, 17.2 tr. b., 2.95 m/s

  179. Jumping Super G basic, Yamess Golden Yankee: 1/6, 28.2 s, 0.2 tr. b., 4.04 m/s

  180. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  181. Agility 1 M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  182. Agility 2 M, Yamess Golden Yankee: 7/7, 63.18 s, 16.18 tr. b., 3.02 m/s

  183. Zkoušky MA1, Yamess Golden Yankee: 1/2, 43.0 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  184. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  185. zkouška 1 MA1, Yamess Golden Yankee: 1/7, 40.0 s, 2.0 tr. b., 3.4 m/s

  186. zkouška 2 MA1, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  187. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  188. Agility Neděle M, Yamess Golden Yankee: 5/10, 63.33 s, 20.33 tr. b., 2.91 m/s

  189. Jumping Neděle M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  190. Zkoušky MA1 Neděle MA1, Yamess Golden Yankee: 2/6, 60.04 s, 13.04 tr. b., 2.95 m/s