Cz En

Lucie Mocová

  1. Číslo: 004705
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 10. 01. 2022
  5. Členem KA do: 31. 12. 2022
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 057414 (M), Yamess Golden Yankee

  2. 030718 (L), A3Ch Jude Hrdlička

  3. 001621 (L), Rozárka

  4. 030121 (L), Crocodile Yabalute

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech 45, 09. 07. 2022

  2. Zkouška I., Rozárka: Diskvalifikován

  3. Zkouška II., Rozárka: 1/6, 34.96 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  4. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky I., 26. 06. 2022

  5. 1. Zkouška LA2, Rozárka: Diskvalifikován

  6. 2.Zkouška LA2, Rozárka: 2/4, 44.81 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  7. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  8. zkouška LA2 1, Rozárka: 1/7, 43.88 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  9. zkouška LA2 2, Rozárka: 2/7, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  10. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  11. Agility I, Rozárka: 15/64, 49.37 s, 1.37 tr. b., 4.23 m/s

  12. Agility II, Rozárka: Diskvalifikován

  13. Jumping I, Rozárka: Diskvalifikován

  14. Jumping II, Rozárka: Diskvalifikován

  15. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  16. Dogplace Agility Trial I, Rozárka: Diskvalifikován

  17. Dogplace Agility Trial II, Rozárka: Diskvalifikován

  18. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  19. Agility I, Rozárka: Diskvalifikován

  20. Agility II, Rozárka: Diskvalifikován

  21. Jumping I, Rozárka: 31/94, 36.31 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  22. Jumping II, Rozárka: Diskvalifikován

  23. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  24. Agility Trial I, Rozárka: Diskvalifikován

  25. Agility Trial II, Rozárka: 2/7, 49.07 s, 20.0 tr. b., 4.28 m/s

  26. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  27. 1. Zkouška LA2, Rozárka: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška LA2, Rozárka: Diskvalifikován

  29. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  30. Zkouška I., Rozárka: Diskvalifikován

  31. Zkouška II., Rozárka: Diskvalifikován

  32. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  33. 1. Zkouška A1 L, Rozárka: 2/17, 31.77 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  34. 2. Zkouška A1 L, Rozárka: 6/17, 33.08 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  35. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  36. Agility Trial I, Rozárka: Diskvalifikován

  37. Agility Trial II, Rozárka: 3/12, 30.56 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  38. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  39. TRIAL I., Rozárka: Diskvalifikován

  40. TRIAL II., Rozárka: 7/15, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  41. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  42. Vitar Agility Trial I, Rozárka: 3/10, 33.24 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  43. Vitar Agility Trial II, Rozárka: Diskvalifikován

  44. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  45. Vitar Agility Trial I, Rozárka: 4/15, 57.74 s, 20.74 tr. b., 3.05 m/s

  46. Vitar Agility Trial II, Rozárka: Diskvalifikován

  47. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  48. JK Animals Agility Trial I, Rozárka: Diskvalifikován

  49. JK Animals Agility Trial II, Rozárka: Diskvalifikován

  50. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  51. VITAR Agility Trial I, Rozárka: Diskvalifikován

  52. VITAR Agility Trial II, Rozárka: Diskvalifikován

  53. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  54. TRIAL I., Rozárka: Diskvalifikován

  55. TRIAL II., Rozárka: 1/11, 31.87 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  56. TRIAL III., Rozárka: Diskvalifikován

  57. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  58. Agility Trial I, Rozárka: Diskvalifikován

  59. Agility Trial II, Rozárka: Diskvalifikován

  60. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  61. Agility 1, Rozárka: Diskvalifikován

  62. Agility 2, Rozárka: Diskvalifikován

  63. Jumping, Rozárka: Diskvalifikován

  64. Jumping 1, Rozárka: Diskvalifikován

  65. Jumping 2, Rozárka: Diskvalifikován

  66. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  67. zkouška LA1 1, Rozárka: 2/10, 36.25 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  68. zkouška LA1 2, Rozárka: Diskvalifikován

  69. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  70. Agility Brut L, Rozárka: Diskvalifikován

  71. Demi Z LA1, Rozárka: Diskvalifikován

  72. Jumping Extra Dry L, Rozárka: Diskvalifikován

  73. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  74. TRIAL I., Rozárka: Diskvalifikován

  75. TRIAL II., Rozárka: 3/10, 30.24 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  76. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  77. Agility I, Rozárka: Diskvalifikován

  78. Agility II, Rozárka: 56/99, 57.18 s, 11.18 tr. b., 3.73 m/s

  79. Jumping I, Rozárka: Diskvalifikován

  80. Jumping II, Rozárka: Diskvalifikován

  81. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  82. Agility Trial I, Rozárka: Diskvalifikován

  83. Agility Trial II, Rozárka: 3/8, 32.53 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  84. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  85. 1. Zkouška A1 L, Rozárka: Diskvalifikován

  86. 2. Zkouška A1 L, Rozárka: Diskvalifikován

  87. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  88. 1. zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  89. 2.zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 2/4, 58.93 s, 27.93 tr. b., 2.8 m/s

  90. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  91. Zkouška č.1 MA2, Yamess Golden Yankee: 4/9, 60.42 s, 20.42 tr. b., 3.31 m/s

  92. Zkouška č.2 MA2, Yamess Golden Yankee: 6/9, 58.91 s, 26.91 tr. b., 3.17 m/s

  93. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  94. zkouška 1 MA2, Yamess Golden Yankee: 3/9, 66.02 s, 32.02 tr. b., 2.59 m/s

  95. zkouška 2 MA2, Yamess Golden Yankee: 3/9, 69.13 s, 23.13 tr. b., 2.85 m/s

  96. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  97. Agility open 1 M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  98. Agility open 2 M, Yamess Golden Yankee: 8/26, 65.89 s, 21.89 tr. b., 3.04 m/s

  99. Zkoušky MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  100. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  101. Jumping 1 M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  102. Jumping 2 M, Yamess Golden Yankee: 19/24, 42.46 s, 15.46 tr. b., 3.53 m/s

  103. Zkoušky MA2, Yamess Golden Yankee: 3/10, 53.68 s, 19.68 tr. b., 3.48 m/s

  104. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  105. 1. MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  106. 2. MA2, Yamess Golden Yankee: 2/7, 55.12 s, 22.12 tr. b., 3.41 m/s

  107. 3. MA2, Yamess Golden Yankee: 2/7, 77.86 s, 38.86 tr. b., 2.54 m/s

  108. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  109. 1. zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  110. 2. zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 5/7, 60.37 s, 33.37 tr. b., 2.67 m/s

  111. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  112. 1. Zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  114. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  115. Agility MA, Yamess Golden Yankee: 14/20, 50.91 s, 12.91 tr. b., 3.57 m/s

  116. Jumping MA, Yamess Golden Yankee: 10/20, 38.13 s, 3.13 tr. b., 3.62 m/s

  117. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  118. Agility M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  119. Jumping M, Yamess Golden Yankee: 8/16, 40.6 s, 21.6 tr. b., 3.5 m/s

  120. Zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 3/5, 55.83 s, 29.83 tr. b., 2.99 m/s

  121. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  122. 1.zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  123. 2.zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  124. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  125. Agility I, Yamess Golden Yankee: 3/8, 47.04 s, 14.04 tr. b., 3.38 m/s

  126. Agility II, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  127. TUNELIADA, Yamess Golden Yankee: 19/29, 34.64 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  128. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  129. 1. zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 4/6, 56.79 s, 17.79 tr. b., 2.84 m/s

  130. 2. zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 2/6, 46.75 s, 2.75 tr. b., 3.44 m/s

  131. 3. zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  132. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  133. Agility II Medium, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  134. Agility I Medium, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  135. Jumping III Medium, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  136. Jumping I Medium, Yamess Golden Yankee: 23/28, 48.02 s, 32.02 tr. b., 3.23 m/s

  137. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  138. MA2-1, Yamess Golden Yankee: 3/5, 64.53 s, 55.53 tr. b., 2.71 m/s

  139. MA2-2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  140. MA2-3, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  141. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  142. MA2-1, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  143. MA2-2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  144. MA2-3, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  145. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  146. Final M, Yamess Golden Yankee: 9/10, 54.26 s, 15.26 tr. b., 3.17 m/s

  147. Neděle Agility 1 M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  148. Neděle Jumping 2 M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  149. Sobota 1. zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 2/4, 57.41 s, 10.41 tr. b., 2.96 m/s

  150. Sobota 2. zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 2/4, 51.78 s, 3.78 tr. b., 3.32 m/s

  151. Sobota Jumping 1 M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  152. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  153. Agility Kokři M - neděle M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  154. Agility Kokři M - sobota M, Yamess Golden Yankee: 8/11, 56.05 s, 7.05 tr. b., 3.26 m/s

  155. Agility M - neděle M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  156. Agility M - sobota M, Yamess Golden Yankee: 13/20, 56.05 s, 7.05 tr. b., 3.26 m/s

  157. Jumping Kokři M - neděle M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  158. Jumping Kokři M - sobota M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  159. Jumping M - neděle M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  160. Jumping M - sobota M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  161. MA2 - neděle MA2, Yamess Golden Yankee: 10/12, 58.22 s, 18.22 tr. b., 2.82 m/s

  162. MA2- sobota MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  163. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  164. Zkouška 1 MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  165. Zkouška 2 MA2, Yamess Golden Yankee: 1/2, 72.1 s, 37.1 tr. b., 2.72 m/s

  166. Zkouška 3 MA2, Yamess Golden Yankee: 2/2, 75.26 s, 43.26 tr. b., 2.38 m/s

  167. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  168. Agility, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  169. Agility Open, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  170. Jumping Open, Yamess Golden Yankee: 17/23, 47.87 s, 26.87 tr. b., 2.86 m/s

  171. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  172. Agility, Yamess Golden Yankee: 3/5, 54.61 s, 13.61 tr. b., 2.97 m/s

  173. Agility Open, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  174. Jumping Open, Yamess Golden Yankee: 13/21, 45.74 s, 7.74 tr. b., 3.34 m/s

  175. Mořkov - O Javornickou tlapku, 18. 07. 2015

  176. Agility M, Yamess Golden Yankee: 12/19, 45.43 s, 20.43 tr. b., 3.46 m/s

  177. Jumping M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  178. Zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 2/6, 49.26 s, 10.26 tr. b., 3.15 m/s

  179. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  180. 1. jumping M, Yamess Golden Yankee: 7/14, 45.84 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  181. 2. jumping M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  182. Zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  183. Hranice - Hranická skočka, 06. 06. 2015

  184. Zk, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  185. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  186. Zkoušky MA2 1 MA2, Yamess Golden Yankee: 3/5, 47.36 s, 5.36 tr. b., 3.67 m/s

  187. Zkoušky MA2 2 MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  188. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  189. Agility Open I Medium, Yamess Golden Yankee: 28/48, 65.18 s, 30.18 tr. b., 2.76 m/s

  190. Jumping IV, MR-kokr M , Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  191. Jumping Open II Medium, Yamess Golden Yankee: 23/44, 54.22 s, 24.22 tr. b., 2.99 m/s

  192. Jumping Open I Medium, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  193. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  194. 1.zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 3/6, 54.6 s, 11.6 tr. b., 3.17 m/s

  195. 2.zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 5/6, 58.69 s, 12.69 tr. b., 3.24 m/s

  196. 3.zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 1/6, 53.94 s, 3.94 tr. b., 3.21 m/s

  197. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  198. 1.Zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 3/6, 62.17 s, 30.17 tr. b., 2.91 m/s

  199. 2.Zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  200. 3.Zkouška MA2, Yamess Golden Yankee: 5/6, 53.48 s, 17.48 tr. b., 3.68 m/s

  201. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  202. Agility I, Yamess Golden Yankee: 3/5, 42.92 s, 20.0 tr. b., 3.52 m/s

  203. Agility II, Yamess Golden Yankee: 1/5, 50.75 s, 20.75 tr. b., 3.29 m/s

  204. Agility III, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  205. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  206. Agility I, Yamess Golden Yankee: 1/6, 49.13 s, 11.13 tr. b., 2.95 m/s

  207. Agility II, Yamess Golden Yankee: 3/6, 45.63 s, 13.63 tr. b., 3.55 m/s

  208. Agility III, Yamess Golden Yankee: 2/6, 54.64 s, 11.64 tr. b., 3.35 m/s

  209. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  210. Agility I, Yamess Golden Yankee: 1/5, 40.89 s, 0.89 tr. b., 3.45 m/s

  211. Agility II, Yamess Golden Yankee: 1/5, 38.81 s, 5.81 tr. b., 3.45 m/s

  212. Agility Open I, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  213. Grand Final, Yamess Golden Yankee: 6/9, 51.36 s, 7.36 tr. b., 3.39 m/s

  214. Jumping Open I, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  215. Jumping Open II, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  216. Chvalnov - Mistrovství ČR v SuperG agility, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  217. Agility, Yamess Golden Yankee: 1/2, 50.79 s, 0.0 tr. b., 3.13 m/s

  218. Agility Open, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  219. Agility SuperG basic, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  220. Jumping, Yamess Golden Yankee: 2/2, 30.63 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  221. Jumping Open, Yamess Golden Yankee: 5/9, 48.2 s, 17.2 tr. b., 2.95 m/s

  222. Jumping Super G basic, Yamess Golden Yankee: 1/6, 28.2 s, 0.2 tr. b., 4.04 m/s

  223. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  224. Agility 1 M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  225. Agility 2 M, Yamess Golden Yankee: 7/7, 63.18 s, 16.18 tr. b., 3.02 m/s

  226. Zkoušky MA1, Yamess Golden Yankee: 1/2, 43.0 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  227. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  228. zkouška 1 MA1, Yamess Golden Yankee: 1/7, 40.0 s, 2.0 tr. b., 3.4 m/s

  229. zkouška 2 MA1, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  230. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  231. Agility Neděle M, Yamess Golden Yankee: 5/10, 63.33 s, 20.33 tr. b., 2.91 m/s

  232. Jumping Neděle M, Yamess Golden Yankee: Diskvalifikován

  233. Zkoušky MA1 Neděle MA1, Yamess Golden Yankee: 2/6, 60.04 s, 13.04 tr. b., 2.95 m/s