Cz En

Ivana Kozubová

  1. Číslo: 006386
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 01. 01. 2022
  5. Členem KA do: 31. 12. 2022
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 034518 (L), Ejmi

Výsledky

  1. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  2. Agility I, Ejmi: 12/96, 51.19 s, 0.19 tr. b., 4.3 m/s

  3. Agility II, Ejmi: 21/91, 45.72 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  4. Jumping I, Ejmi: 37/94, 40.56 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  5. Jumping II, Ejmi: Diskvalifikován

  6. Kroměříž - Májové dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  7. zkouška LA3 1, Ejmi: 1/4, 45.44 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  8. zkouška LA3 2, Ejmi: 1/4, 49.05 s, 0.05 tr. b., 4.12 m/s

  9. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  10. zkouška LA3 1, Ejmi: 3/5, 44.82 s, 25.0 tr. b., 4.62 m/s

  11. zkouška LA3 2, Ejmi: Diskvalifikován

  12. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  13. 1. Zkouška LA3, Ejmi: 5/6, 47.95 s, 6.95 tr. b., 3.9 m/s

  14. 2. Zkouška LA3, Ejmi: Diskvalifikován

  15. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  16. Zkouška I., Ejmi: 3/5, 53.14 s, 6.14 tr. b., 3.99 m/s

  17. Zkouška II., Ejmi: Diskvalifikován

  18. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  19. Zkouška I., Ejmi: 1/9, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  20. Zkouška II., Ejmi: 4/9, 42.68 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  21. Zkouška III., Ejmi: 3/9, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  22. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  23. TRIAL I., Ejmi: 2/6, 45.34 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  24. TRIAL II., Ejmi: 1/6, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  25. TRIAL III., Ejmi: 4/6, 42.08 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  26. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  27. Agility Trial I, Ejmi: 1/3, 51.36 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  28. Agility Trial II, Ejmi: Diskvalifikován

  29. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  30. 1. Zkouška A2 L, Ejmi: 2/9, 44.55 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  31. 2. zkouška A2 L, Ejmi: 3/9, 53.77 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  32. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  33. zkouška LA2 1, Ejmi: 4/7, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  34. zkouška LA2 2, Ejmi: 4/7, 46.22 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  35. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  36. Agility Trial I, Ejmi: Diskvalifikován

  37. Agility Trial II, Ejmi: 4/6, 57.08 s, 11.08 tr. b., 3.85 m/s

  38. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  39. Agility L, Ejmi: 2/16, 46.5 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  40. Jumping L, Ejmi: 6/16, 39.29 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  41. Zkouška LA2, Ejmi: 3/5, 48.6 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  42. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  43. zkouška LA2 1, Ejmi: Diskvalifikován

  44. zkouška LA2 2, Ejmi: 3/9, 40.11 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  45. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  46. Agility I, Ejmi: 51/103, 64.59 s, 13.59 tr. b., 3.41 m/s

  47. Agility II, Ejmi: 69/99, 59.2 s, 28.2 tr. b., 3.6 m/s

  48. Jumping I, Ejmi: 32/100, 49.58 s, 8.58 tr. b., 4.24 m/s

  49. Jumping II, Ejmi: Diskvalifikován

  50. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  51. Agility Trial I, Ejmi: 3/13, 46.33 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  52. Agility Trial II, Ejmi: 6/13, 46.34 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  53. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  54. 1. Zkouška A2 L, Ejmi: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška A2 L, Ejmi: 1/7, 47.55 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  56. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  57. zkouška LA1 1, Ejmi: 1/6, 39.63 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  58. zkouška LA1 2, Ejmi: 2/6, 41.9 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  59. zkouška LA1 3, Ejmi: 1/6, 48.93 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  60. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  61. zkouška LA1 1, Ejmi: 1/6, 46.47 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  62. zkouška LA1 2, Ejmi: Diskvalifikován

  63. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  64. Agility Zk I, Ejmi: 2/18, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  65. Agility Zk II, Ejmi: Diskvalifikován

  66. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  67. Jumping open LA, Ejmi: Diskvalifikován

  68. Jumping tunel LA, Ejmi: 4/16, 29.17 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  69. Zkouška LA1, Ejmi: Diskvalifikován

  70. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  71. ZKouška LA1 1 LA1, Ejmi: Diskvalifikován

  72. Zkouška LA1 2 LA1, Ejmi: Diskvalifikován

  73. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  74. Agility Trial I, Ejmi: 7/20, 43.51 s, 15.0 tr. b., 3.82 m/s

  75. Agility Trial II, Ejmi: Diskvalifikován

  76. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  77. Agility L L, Ejmi: 15/43, 44.14 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  78. Jumping L L, Ejmi: Diskvalifikován

  79. Zkouška LA1 LA1, Ejmi: 6/16, 31.96 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  80. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  81. 1.zkouška LA1, Ejmi: 9/26, 47.33 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  82. 2.zkouška LA1, Ejmi: 12/26, 45.4 s, 20.0 tr. b., 3.77 m/s

  83. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  84. ZKouška LA1 1 LA1, Ejmi: Diskvalifikován

  85. Zkouška LA1 2 LA1, Ejmi: Diskvalifikován