Cz En

QJ6 Jumping

  1. Datum: 10. 06. 2018
  2. Závod: Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 53.0 s
  7. Délka: 174.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.97 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 0 0 0.0 0.0 29.74 5.85 V V
2 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 0 0 0.0 0.0 29.77 5.84 V V
3 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 0 0 0.0 0.0 30.35 5.73 V V
4 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 30.4 5.72 V V
5 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 30.78 5.65 V V
6 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 0 0 0.0 0.0 30.81 5.65 V V
7 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka 0 0 0.0 0.0 30.96 5.62 V V
8 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin 0 0 0.0 0.0 30.98 5.62 V V
9 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 31.08 5.6 V V
10 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 0 0 0.0 0.0 31.15 5.59 V V
11 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.33 5.55 V V
12 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 31.34 5.55 V V
13 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 0 0 0.0 0.0 31.52 5.52 V V
14 000015 Kristina Půdová A3Ch Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 32.12 5.42 V V
15 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 32.35 5.38 V V
16 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 32.37 5.38 V V
17 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 32.59 5.34 V V
18 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 0 0 0.0 0.0 32.83 5.3 V V
19 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe 0 0 0.0 0.0 33.19 5.24 V V
20 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 0 0 0.0 0.0 33.85 5.14 V V
21 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 34.44 5.05 V V
22 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 0 0.49 0.49 35.49 4.9 V V
23 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.7 0.7 35.7 4.87 V V
24 013214 Petra Vyplelová A3Ch Hugg Astra 0 0 1.31 1.31 36.31 4.79 V V
25 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 29.5 5.9 V V
26 000316 Olga Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 1 0 0.0 5.0 30.23 5.76 V V
27 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 31.04 5.61 V V
28 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 1 0 0.0 5.0 31.5 5.52 V V
29 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých 1 0 0.0 5.0 32.65 5.33 V V
30 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 33.24 5.23 V V
31 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair 0 1 0.0 5.0 33.6 5.18 V V
32 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 0 1 0.19 5.19 35.19 4.94 V V
33 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 0 1 1.05 6.05 36.05 4.83 VD VD
34 073214 Kateřina Košárková Airy 0 0 6.28 6.28 41.28 4.22 VD VD
35 004217 Tereza Kropáčová Tessi 0 0 8.29 8.29 43.29 4.02 VD VD
36 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 2 0 0.0 10.0 30.48 5.71 VD VD
37 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 2 0 0.0 10.0 32.79 5.31 VD VD
38 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 1 1 0.0 10.0 32.91 5.29 VD VD
39 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 1 6.19 11.19 41.19 4.22 VD VD
40 067515 Lucie Jirmanová Argo 1 0 7.61 12.61 42.61 4.08 VD VD
41 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils 2 0 3.42 13.42 38.42 4.53 VD VD
42 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 2 0 3.92 13.92 38.92 4.47 VD VD
43 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka 1 0 8.97 13.97 43.97 3.96 VD VD
44 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower 2 0 4.44 14.44 39.44 4.41 VD VD
45 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 3 0 0.38 15.38 35.38 4.92 VD VD
46 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras 0 2 8.96 18.96 43.96 3.96 D D
47 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 1 10.0 20.0 45.0 3.87 D D
48 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera 2 2 9.84 29.84 44.84 3.88 BO BO
DIS 084417 Tereza Králová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007518 Petra Vyplelová Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057917 Pavla Tomanová Annandale Danggali DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042018 Nikola Banotová Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO