001321

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Václav Hejcman

    Arrow_down

Pes

  1. Beast Ťapka, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  2. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  3. ZkA. I. LA2: 6/11, 37.24 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  4. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  5. Agility III 600: Diskvalifikován

  6. Agility II 600: Diskvalifikován

  7. Agility I 600: 42/54, 43.29 s, 20.0 tr. b., 5.08 m/s

  8. Jumping III 600: Diskvalifikován

  9. Jumping II 600: 28/54, 41.79 s, 15.0 tr. b., 5.26 m/s

  10. Jumping I 600: Diskvalifikován

  11. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  12. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  13. ZkA. I. LA2: 4/10, 41.12 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  14. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  15. Zkouška LA2 I.: 4/11, 40.41 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  16. Zkouška LA2 II.: Diskvalifikován

  17. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  18. Součty 1. zkoušky MLA2 + LA2: Diskvalifikován

  19. Součty 2. zkoušky MLA2 + LA2: Diskvalifikován

  20. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  21. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. Lysá nad Labem - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  23. Zkouška II LA2: 1/4, 34.58 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  24. Zkouška I LA2: 3/4, 31.74 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  25. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  26. ZkA. II. LA2: 3/7, 32.37 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  27. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  28. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  29. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: Diskvalifikován

  30. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  31. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: 14/97, 41.54 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  32. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  33. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  34. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  35. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  36. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  37. Zkouška L A2 I: Diskvalifikován

  38. Zkouška L A2 II: Diskvalifikován

  39. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  40. QA1 Agility: Diskvalifikován

  41. QA2 Agility: Diskvalifikován

  42. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  43. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  44. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  45. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  46. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška LA2: 1/13, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  48. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  50. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  51. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  52. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  53. 1. Zkouška LA1: 1/7, 33.03 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  54. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  55. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  56. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  57. 1. Zkouška LA1: 2/10, 31.49 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  58. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  59. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  60. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  61. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  63. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  64. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  66. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  67. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  68. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  69. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  70. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  71. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  72. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  73. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška LA1: 3/7, 35.08 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  75. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  76. Agility Open L: Diskvalifikován

  77. Jumping Open L: Diskvalifikován

  78. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  79. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  80. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  82. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  83. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  84. 2. Zkouška LA1: 1/10, 28.63 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  85. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  86. 1. běh LA1: Diskvalifikován

  87. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  88. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  89. Agility L: Diskvalifikován

  90. Jumping L: Diskvalifikován

  91. Zkouška L A1 - Ne: Diskvalifikován

  92. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  93. Zkouška LA1 I.: Diskvalifikován

  94. Zkouška LA1 II.: 2/10, 29.77 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  95. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  96. 1. Zkouška LA1: 1/14, 45.5 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  97. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  98. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  99. 1. Agility L: Diskvalifikován

  100. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  101. 2. Agility L: 15/33, 37.08 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  102. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  103. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  104. 1. Zkouška LA1: 7/16, 30.07 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  105. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  106. 3. Zkouška LA1: 8/16, 38.54 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  107. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  108. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  109. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  110. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován