Jumping L neděle

  1. Datum: 28. 01. 2022
  2. Závod: Kladno - Jahodová Párty
  3. Rozhodčí: Savikko, Seppo (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.04 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 36.04 5.49 V
2 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 37.1 5.34 V
3 017119 Markéta Adam A3Ch Zunerry Aeddan 0 0 0.0 0.0 37.11 5.34 V
4 088519 Kristýna ​Bucharová A3Ch Bria od Morového sloupu 0 0 0.0 0.0 39.4 5.03 V
5 052317 Jan Lefner A3Ch Arakain Under Rock 0 0 0.0 0.0 39.73 4.98 V
6 001919 Natálie Šišovská A3Ch Banana Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 40.0 4.95 V
7 017518 Adéla Kožnarová A3Ch Maggie 0 0 0.0 0.0 40.58 4.88 V
8 059415 Veronika Grešáková A3Ch Ambiente 0 0 0.0 0.0 43.44 4.56 V
9 078719 Jakub Štýbr A3Ch Apple Deabei 1 0 0.0 5.0 34.58 5.73 V
10 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 1 0 0.0 5.0 35.49 5.58 V
11 053119 Eliška Ludvíková A3Ch Kiwi Quick Angel 1 0 0.0 5.0 37.7 5.25 V
12 013921 Adéla Kožnarová Burning Desire Idolo 1 0 0.0 5.0 38.28 5.17 V
13 033818 Petra Vyplelová A3Ch Flank “Ray” Ballarat 0 1 0.0 5.0 38.63 5.13 V
14 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey 0 1 0.0 5.0 42.68 4.64 V
15 007221 Kateřina Terčová Gahan DM Loving Gaze 0 0 10.2 10.2 59.2 3.34 VD
16 057620 Michaela Nečesánková Jared Badria´s Darling 3 1 13.69 33.69 62.69 3.16 BO
DIS 004219 Andrea Mastíková Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050021 Pavla Veselá Niagara Nubika DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Leszek Kalisz PINK PANTHER Na Przyklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021419 Kristýna Běhounková Jája DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012821 Veronika Grešáková Go for Chance Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023020 Pavla Brabencová Psuki des Lutins du Darigat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová A3Ch Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Sascha Grunder Q - Kuroi Ryu Tobu Shuriken Britley’s DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078814 Patricia Beran Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051116 Marcel Funiok A3Ch Boumba Bek Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO