057520

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Baláková

    Arrow_down

Pes

  1. Let's Rock Tracy Shepter, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 17. 02. 2024

  2. A3 L 1.zkouška: Diskvalifikován

  3. A3 L 2.zkouška: 2/11, 47.32 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  4. Brno - Jumpingové Podzimní Brno, 30. 09. 2023

  5. Jumping III. L: Diskvalifikován

  6. Jumping II. L: 16/41, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  7. Jumping I. L: Diskvalifikován

  8. Šlapanice - Šlapanický vlk 2023, 28. 09. 2023

  9. Jumping L: Diskvalifikován

  10. Open L: 5/27, 41.97 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  11. Zkouška A3 L: 5/9, 45.9 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  12. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  13. Agility družstev L: Diskvalifikován

  14. Agility jednotlivci L: Diskvalifikován

  15. Jumping družstev L: 40/108, 47.84 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  16. Jumping jednotlivci L: 62/103, 41.94 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  17. Lednice - Nejdek - Nejdecký Trojskok II. s JK Animals, 12. 08. 2023

  18. Zkouška I. A3 L: 4/12, 50.35 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  19. Zkouška II. A3 L: Diskvalifikován

  20. Zkouška III. A3 L: 5/12, 44.15 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  21. Třebíč - Závody agility - 2x ZK i J0, 29. 07. 2023

  22. II.Zkouška A3 L: 1/3, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  23. I.Zkouška A3 L: 1/3, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  24. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  25. Agility I L: 11/93, 41.94 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  26. Jumping II L: Diskvalifikován

  27. Jumping I L: 44/93, 38.29 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  28. Třebíč - MINI dvojzkoušky, 02. 06. 2023

  29. Zkouška 1 - LA3: 1/2, 49.16 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  30. Zkouška 2 - LA3: 1/2, 43.84 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  31. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 05. 2023

  32. Agility L: Diskvalifikován

  33. Finále L: Diskvalifikován

  34. Jumping I. L: 9/31, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  35. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  36. Agility 1: Diskvalifikován

  37. Agility 2: 27/110, 45.12 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  38. Jumping 1: 16/116, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  39. Jumping 2: 19/116, 39.02 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  40. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2023

  41. Agility L: Diskvalifikován

  42. Jumping L: Diskvalifikován

  43. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  44. Šlapanice - 3x jumping aneb poukázkobraní, 01. 05. 2023

  45. Jumping 1 L: 8/39, 30.71 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  46. Jumping 2 L: 12/39, 33.22 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  47. Jumping 3 L: 8/39, 38.35 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  48. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  49. QA1 Agility: Diskvalifikován

  50. QA2 Agility: Diskvalifikován

  51. QA3 Agility: 30/114, 49.9 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  52. QJ1 Jumping: 34/117, 45.31 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  53. QJ2 Jumping: 77/112, 53.13 s, 12.13 tr. b., 3.54 m/s

  54. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  55. Třebíč - Velikonoční beránek 2023, 10. 04. 2023

  56. AGILITY L: 9/21, 49.98 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  57. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  58. JUMPING 2 L: 2/21, 35.52 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  59. Třebíč - Mini velikonoční dvojzkoušky, 09. 04. 2023

  60. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  61. Zkouška 2 LA3: 4/7, 49.16 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  62. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  63. Agility III 600: 18/53, 57.81 s, 16.81 tr. b., 3.81 m/s

  64. Agility II 600: 9/53, 50.67 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  65. Agility I 600: 15/54, 40.27 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  66. Jumping III 600: Diskvalifikován

  67. Jumping II 600: Diskvalifikován

  68. Jumping I 600: 30/54, 44.2 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  69. Holešov - Listopadové dvojzkoušky, 27. 11. 2022

  70. Agility Trial I: Diskvalifikován

  71. Agility Trial II: 1/6, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  72. Horka nad Moravou - Havliczech 49 s JK Animals, 19. 11. 2022

  73. 1. zkouška: 2/15, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  74. 2. zkouška: Diskvalifikován

  75. 3. zkouška: Diskvalifikován

  76. Horka nad Moravou - Havliczech 48 s Vitakraft, 05. 11. 2022

  77. 1. zkouška A2: 1/9, 33.46 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  78. 2. zkouška A2: 1/9, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  79. 3. zkouška A2: 1/9, 35.53 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  80. Sedlec u Mikulova - PINK dvojzkoušky s Cibulkou, 29. 10. 2022

  81. 1. Zkouška LA2: 3/14, 53.45 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  82. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  83. Šlapanice - Šlapanický vlk 2022, 28. 09. 2022

  84. Agility L: 9/30, 44.4 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  85. Jumping L: 4/31, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  86. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  87. Kroměříž - Dvojzkoušky s Krmiva Hulín, 24. 09. 2022

  88. Agility Trial I: Diskvalifikován

  89. Agility Trial II: Diskvalifikován

  90. Lednice-Nejdek - Burčákcup s JK Animals, 17. 09. 2022

  91. Agility LA: Diskvalifikován

  92. Jumping L: Diskvalifikován

  93. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  94. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  95. Agility: 50/100, 50.03 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  96. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  97. Jumping: 46/101, 47.89 s, 5.89 tr. b., 4.59 m/s

  98. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  99. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 20. 08. 2022

  100. Agility Trial I: Diskvalifikován

  101. Agility Trial II: Diskvalifikován

  102. Agility Trial III: Diskvalifikován

  103. Brno - Dvojzkoušky agility, 06. 08. 2022

  104. I. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  105. ll. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  106. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok II., 23. 07. 2022

  107. III. Zkouška LA2: 7/7, 48.22 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  108. II. Zkouška LA2: 4/8, 39.55 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  109. I. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. Brno - Letní Robinsonáda, 28. 05. 2022

  111. Agility L: Diskvalifikován

  112. I. Jumping L: 10/30, 38.9 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  113. lI. Jumping L: Diskvalifikován

  114. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  115. Agility I: 9/96, 47.48 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  116. Agility II: 49/91, 51.85 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  117. Jumping I: 15/94, 36.27 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  118. Jumping II: Diskvalifikován

  119. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  120. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: 4/63, 15.76 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  121. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  122. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  123. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  124. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: 28/76, 50.57 s, 7.57 tr. b., 4.35 m/s

  125. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  126. Sedlec u Mikulova - Zkouškový Czech cup aneb Czech cupový rozjezd, 07. 05. 2022

  127. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  128. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  129. Domanín - Brumbálův speciál ML, L, 30. 04. 2022

  130. Agility Trial I: 3/12, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  131. Agility Trial II: Diskvalifikován

  132. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  133. AGILITY L: 5/28, 42.73 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  134. JUMPING L: 10/28, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  135. Zkoušky LA2: 1/8, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  136. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  137. 1. Zkouška LA1: 1/8, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  138. 2. Zkouška LA1: 5/8, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  139. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  140. TRIAL I.: Diskvalifikován

  141. TRIAL II.: Diskvalifikován

  142. TRIAL III.: 1/9, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  143. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  144. TRIAL I.: Diskvalifikován

  145. TRIAL II.: Diskvalifikován

  146. TRIAL III.: Diskvalifikován

  147. Třebíč - Dvojzkoušky, 16. 10. 2021

  148. II. Zkouška LA1: 1/7, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  149. I. Zkouška LA1: 1/7, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  150. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  151. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  152. 2. Zkouška LA1: 2/10, 52.24 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  153. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  154. Domanín - Ohnivý pohár, 28. 08. 2021

  155. Jumping L: Diskvalifikován

  156. Open Agility L: 6/12, 58.5 s, 8.5 tr. b., 3.76 m/s

  157. Zkouška LA1: 2/3, 37.32 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  158. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 21. 08. 2021

  159. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  160. 2. Zkouška LA1: 5/10, 41.46 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s