060822

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vladimíra Hanzlíková, Nejaknyt Zone

    Arrow_down

Pes

  1. Forever&Ever&Ever Zip Zap, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Zkoušková neděle (3xA1 + 2xA2 + 2xA3), 26. 05. 2024

  2. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA2: 2/12, 37.47 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  4. Mrtník, Plzeň-Sever - Jarní agility na Brabcovně, 25. 05. 2024

  5. Agility L: Diskvalifikován

  6. Jumping L: Diskvalifikován

  7. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  8. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most IV., 01. 05. 2024

  9. 1. zkouška LA2: 2/6, 38.38 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  10. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  11. Kladno - Nedělní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 28. 04. 2024

  12. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  14. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  15. QA1 Agility: Diskvalifikován

  16. QA2 Agility: Diskvalifikován

  17. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  18. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  19. QJ3 Jumping: 85/161, 43.32 s, 11.32 tr. b., 4.46 m/s

  20. Čerčany - Fofr zkoušky 19, 13. 04. 2024

  21. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  23. Kladno - Velikonoční speciál, 01. 04. 2024

  24. Agility L: Diskvalifikován

  25. Jumping L: Diskvalifikován

  26. Krátký jumping L: 22/33, 19.7 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  27. Ratenice - 2x zkoušky, 28. 03. 2024 - 29. 03. 2024

  28. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  29. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  30. Čebín - Dvojzkoušky nejen o zkoušky II., 24. 03. 2024

  31. 1. zkouška LA2: 5/14, 35.49 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  32. 2. zkouška LA2: 5/14, 49.17 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  33. Čebín - Dvojzkoušky nejen o zkoušky I., 23. 03. 2024

  34. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  35. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  36. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 17. 03. 2024

  37. 1. Zkouška LA2: 6/13, 35.04 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  38. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  39. Terezín - DogFriends Cup 2024 (3/3), 09. 03. 2024 - 10. 03. 2024

  40. LA2 I: Diskvalifikován

  41. LA2 II: Diskvalifikován

  42. LA2 III: Diskvalifikován

  43. LA2 IV: Diskvalifikován

  44. Ratenice - Ratenice 3x zkoušky, 03. 03. 2024

  45. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  46. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  47. 3. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  48. Kladno - Zimní zkoušky trochu jinak + A0, 25. 02. 2024

  49. 1. Zkouška LA2: 5/7, 33.09 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  50. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  51. Ratenice - 2x zkoušky, 23. 02. 2024

  52. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  53. 2. zkouška A2 L: 2/8, 37.09 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  54. Kladno - Dvojzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 11. 02. 2024

  55. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška LA2: 3/10, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  57. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A2, A3), 03. 02. 2024

  58. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  59. 2. zkouška LA2: 3/8, 33.71 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  60. Kladno - Páteční PARTY rozjezd, 26. 01. 2024

  61. OPEN AGILITY L: Diskvalifikován

  62. OPEN JUMPING L: 16/24, 44.17 s, 30.0 tr. b., 4.41 m/s

  63. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 01. 2024

  64. Druhá zkouška: 4/8, 33.02 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  65. První zkouška: Diskvalifikován

  66. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  67. ZkA. II. LA2: 2/11, 34.67 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  68. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  69. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (čtvrtek), 28. 12. 2023

  70. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  71. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  72. Kladno - Adventní dvojzkoušky (sobota), 16. 12. 2023

  73. 1. Zkouška LA1: 1/8, 29.82 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  74. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  75. Kladno - Vánoční zkoušky trochu jinak + A0, 09. 12. 2023

  76. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška LA1: 1/7, 26.53 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  78. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  79. Agility družstev L: Diskvalifikován

  80. Agility jednotlivců L: Diskvalifikován

  81. Hra neděle L: Diskvalifikován

  82. Hra sobota L: 24/28, 27.97 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  83. Jumping družstev L: 14/28, 34.86 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  84. Jumping jednotlivců L: 12/31, 34.97 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  85. Liberec - 2x zkoušky + J0, 07. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  86. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  87. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  88. 2. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  89. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  90. Ratenice - Rozjezdová zkouška, 30. 09. 2023

  91. ZkA. LA1: Diskvalifikován

  92. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 28. 09. 2023

  93. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  94. 2. zkouška LA1: 3/12, 27.46 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  95. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  96. Březiněves - KPS Březiněves- rozjezdové dvojzkoušky + A0 + MR bearded collií, 27. 08. 2023

  97. 1. zkouška LA1: 2/8, 27.25 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  98. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  99. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  100. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  101. FRIDAY - AGILITY TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  102. FRIDAY - JUMPING TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  103. SATURDAY - AGILITY TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  104. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS L: Diskvalifikován

  105. SATURDAY - JUMPING TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  106. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  107. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS LARGE: 25/135, 43.03 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  108. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  109. Agility 1 L: Diskvalifikován

  110. Agility 2 L: 21/109, 36.79 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  111. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  112. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  113. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  114. Jumping L: Diskvalifikován

  115. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  116. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  117. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  118. Agility 1 L: 22/109, 60.46 s, 23.46 tr. b., 3.64 m/s

  119. Agility 2 L: 68/99, 48.14 s, 25.0 tr. b., 4.55 m/s

  120. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  121. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  122. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most III. (+ A0), 01. 05. 2023

  123. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  124. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  125. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  126. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  127. LA1 I: Diskvalifikován

  128. LA1 II: Diskvalifikován

  129. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  130. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  131. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  132. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  133. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 11. 12. 2022

  134. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  135. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  136. Terezín - Agility pro Ukrajinu II., 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  137. Jumping 1 + 0 L: Diskvalifikován

  138. LA1 IV: 1/7, 32.74 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  139. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  140. Agility OPEN sobota L: Diskvalifikován

  141. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  142. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  143. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  144. Zkouška LA1 sobota : 1/6, 39.82 s, 20.0 tr. b., 4.45 m/s

  145. KLADNO - Jahodová zahřívačka, 25. 11. 2022

  146. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  147. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  148. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 18. 11. 2022

  149. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  150. První zkouška: Diskvalifikován