Martina Vyhlídková

  1. Číslo: 004009
  2. OSA: PETRIS
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 02. 01. 2024
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 014313 (M), Willi, Cassius Tuskulum

    Arrow_down
  2. 014413 (M), Biene Von der Teufelsloh

    Arrow_down
  3. 050717 (M), A3Ch Arvika Nella Belavia

    Arrow_down
  4. 076019 (L), Amundsen Elentudas

    Arrow_down
  5. 044821 (L), Borůvka Elentudas

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Velikonoční dvojzkoušky (sobota), 30. 03. 2024

  2. 1. Zkouška LA3, Amundsen Elentudas: 4/10, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  3. 1. Zkouška LA3, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  4. 2. Zkouška LA3, Borůvka Elentudas: 4/10, 38.11 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  5. 2. Zkouška LA3, Amundsen Elentudas: 6/10, 42.69 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  6. Ratenice - Ratenice 3x zkoušky, 03. 03. 2024

  7. 1. zkouška A3 L, Borůvka Elentudas: 6/11, 46.22 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  8. 1. zkouška A3 L, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  9. 2. zkouška A3 L, Borůvka Elentudas: 4/11, 46.91 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  10. 2. zkouška A3 L, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  11. 3. zkouška A3 L, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  12. 3. zkouška A3 L, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  13. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A2, A3), 03. 02. 2024

  14. 1. zkouška LA3, Amundsen Elentudas: 5/13, 35.01 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  15. 1. zkouška LA3, Borůvka Elentudas: 7/13, 40.27 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  16. 2. zkouška LA3, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  17. 2. zkouška LA3, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  18. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (čtvrtek), 28. 12. 2023

  19. 1. Zkouška LA3, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  20. 1. Zkouška LA3, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška LA3, Amundsen Elentudas: 2/15, 47.6 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  22. 2. Zkouška LA3, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  23. Kladno - Adventní dvojzkoušky (neděle), 17. 12. 2023

  24. 1. Zkouška LA3, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  25. 1. Zkouška LA3, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška LA3, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška LA3, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  28. Kladno - Adventní dvojzkoušky (sobota), 16. 12. 2023

  29. 1. Zkouška LA3, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  30. 1. Zkouška LA3, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška LA3, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  32. 2. Zkouška LA3, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  33. Kladno - Agility Collie & Sheltie Cup 2023, 14. 10. 2023

  34. Agility I L, Amundsen Elentudas: 3/19, 47.34 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  35. Agility I L, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  36. Finále L, Amundsen Elentudas: 4/8, 43.34 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  37. Jumping II Special L, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  38. Jumping II Special L, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  39. Jumping I L, Amundsen Elentudas: 1/19, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  40. Jumping I L, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  41. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 24. 09. 2023

  42. 1. Zkouška LA3, Borůvka Elentudas: 3/5, 53.28 s, 24.28 tr. b., 3.94 m/s

  43. 1. Zkouška LA3, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška LA3, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška LA3, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  46. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 09. 2023

  47. Druhá zkouška, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  48. Druhá zkouška, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  49. První zkouška, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  50. První zkouška, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  51. Liberec - 3x jumpingy + 3x zkoušky + J0, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  52. 1. Zkouška A2 L, Borůvka Elentudas: 3/9, 43.87 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  53. 1. Zkouška A3 L, Amundsen Elentudas: 2/6, 40.64 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  54. 2. Zkouška A2 L, Borůvka Elentudas: 1/8, 44.92 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  55. 2. Zkouška A3 L, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  56. 3. Zkouška A2 L, Borůvka Elentudas: 4/8, 49.47 s, 5.47 tr. b., 3.64 m/s

  57. 3. Zkouška A3 L, Amundsen Elentudas: 6/6, 42.69 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  58. České Budějovice - Dvojzkoušky a jumping 2023 vol. 2, 27. 08. 2023

  59. A2 1. zkouška L, Borůvka Elentudas: 2/3, 38.75 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  60. A2 2. zkouška L, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  61. A3 1. zkouška L, Amundsen Elentudas: 2/2, 51.24 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  62. A3 2. zkouška L, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  63. jumping A2/A3 L, Amundsen Elentudas: 3/5, 32.01 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  64. jumping A2/A3 L, Borůvka Elentudas: 5/5, 38.26 s, 11.26 tr. b., 4.13 m/s

  65. Liberec - 2x zkoušky, 04. 08. 2023 - 05. 08. 2023

  66. PÁ - 1. zkouška A2 L, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  67. PÁ - 1. zkouška A3 L, Amundsen Elentudas: 1/4, 53.02 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  68. PÁ - 2. zkouška A2 L, Borůvka Elentudas: 1/5, 43.44 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  69. PÁ - 2. zkouška A3 L, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  70. Kladno - Letní zkoušky trochu jinak + A0, 22. 07. 2023

  71. 1. Zkouška LA2, Borůvka Elentudas: 1/12, 37.54 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  72. 1. Zkouška LA3, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška LA2, Borůvka Elentudas: 1/12, 47.42 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  74. 2. Zkouška LA3, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  75. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  76. Agility 1 L, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  77. Agility 1 L, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  78. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  79. Agility 1 L, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  80. Agility 1 L, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  81. Agility 2 L, Borůvka Elentudas: 48/99, 54.69 s, 8.69 tr. b., 4.0 m/s

  82. Agility 2 L, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  83. Jumping 1 L, Amundsen Elentudas: 42/109, 48.15 s, 21.15 tr. b., 4.4 m/s

  84. Jumping 1 L, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  85. Jumping 2 L, Borůvka Elentudas: 56/106, 65.46 s, 45.46 tr. b., 3.02 m/s

  86. Jumping 2 L, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  87. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  88. 1.zkouška LA2, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  89. 1.zkouška LA3, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  90. 2.zkouška LA2, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  91. 2.zkouška LA3, Amundsen Elentudas: 3/8, 42.06 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  92. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 04. 2023

  93. Druhá zkouška, Amundsen Elentudas: 1/7, 39.66 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  94. Druhá zkouška, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  95. První zkouška, Amundsen Elentudas: 3/7, 39.27 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  96. První zkouška, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  97. Třebíč - Mini velikonoční dvojzkoušky, 09. 04. 2023

  98. Zkouška 1 LA2, Borůvka Elentudas: 4/10, 46.04 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  99. Zkouška 1 LA3, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  100. Zkouška 2 LA2, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  101. Zkouška 2 LA3, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  102. Nymburk - Velikonoční dvojzkoušky + A0, 26. 03. 2023

  103. 1. zkouška LA2, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  104. 1. zkouška LA3, Amundsen Elentudas: 2/10, 44.92 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  105. 2. zkouška LA2, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  106. 2. zkouška LA3, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  107. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 03. 2023

  108. Druhá zkouška, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  109. Druhá zkouška, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  110. První zkouška, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  111. První zkouška, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  112. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 10. 02. 2023

  113. LA2 I, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  114. LA2 II, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  115. KLADNO - Jahodová Předpárty, 27. 01. 2023

  116. 1. zkouška LA2, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  117. 1. zkouška LA3, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  118. 2. zkouška LA2, Borůvka Elentudas: 1/8, 50.55 s, 7.55 tr. b., 3.6 m/s

  119. 2. zkouška LA3, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  120. Terezín - DogFriends lednový předkrm, 13. 01. 2023

  121. LA2 I, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  122. LA2 II, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  123. LA3 I, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  124. LA3 II, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  125. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  126. 1. Zkouška LA2, Borůvka Elentudas: 1/11, 44.24 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  127. 2. Zkouška LA2, Borůvka Elentudas: 1/11, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  128. 3. Zkouška LA2, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  129. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  130. 1. Zkouška LA1, Borůvka Elentudas: 1/14, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  131. 1. Zkouška LA3, Amundsen Elentudas: 4/13, 51.89 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  132. 2. Zkouška LA1, Borůvka Elentudas: 1/14, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  133. 2. Zkouška LA3, Amundsen Elentudas: 4/13, 41.28 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  134. 3. Zkouška LA1, Borůvka Elentudas: 3/14, 33.92 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  135. 3. Zkouška LA3, Amundsen Elentudas: 3/13, 47.46 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  136. KLADNO - Jahodová zahřívačka, 25. 11. 2022

  137. Zkouška LA1, Borůvka Elentudas: 4/9, 38.54 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  138. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  139. 2. zkouška LA1, Borůvka Elentudas: 4/9, 58.1 s, 17.1 tr. b., 2.98 m/s

  140. 2. zkouška LA2, Amundsen Elentudas: 2/6, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  141. Kladno - Odpolední Kladno (středa), 23. 11. 2022

  142. 1. Zkouška LA1, Borůvka Elentudas: 1/6, 33.96 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  143. 1. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: 1/8, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  144. 2. Zkouška LA1, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  145. 2. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: 1/8, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  146. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 11. 11. 2022

  147. 1. Zkouška LA1, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  148. 1. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: 4/8, 43.38 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  149. 2. Zkouška LA1, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  150. 2. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: 2/8, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  151. Beroun - Berounský speciál pro agi naděje (A0, A1), 05. 11. 2022

  152. 1. zkouška LA1, Borůvka Elentudas: 3/12, 28.3 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  153. 2. zkouška LA1, Borůvka Elentudas: 3/12, 41.69 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  154. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 10. 2022

  155. 1. Zkouška LA1, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  156. 1. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  157. 2. Zkouška LA1, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  158. 2. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: 7/11, 51.24 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  159. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 14. 10. 2022

  160. 1. Zkouška LA1, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  161. 1. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: 2/6, 42.81 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  162. 2. Zkouška LA1, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  163. 2. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  164. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 16. 09. 2022

  165. Druhá zkouška, Borůvka Elentudas: 1/2, 54.02 s, 16.02 tr. b., 2.78 m/s

  166. Druhá zkouška, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  167. První zkouška, Amundsen Elentudas: 1/4, 34.58 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  168. První zkouška, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  169. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 10. 09. 2022

  170. 1. Zkouška LA1, Borůvka Elentudas: 1/6, 42.72 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  171. 1. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  172. 2. Zkouška LA1, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  173. 2. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  174. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  175. 1. Zkouška LA1, Borůvka Elentudas: 1/3, 43.98 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  176. 1. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: 2/3, 42.41 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  177. 2. Zkouška LA1, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  178. 2. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: 2/3, 44.75 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  179. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  180. II. zkouška A1 L, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  181. II zkouška A2 L, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  182. I. zkouška A1 L, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  183. I. zkouška A2 L, Amundsen Elentudas: 4/4, 43.8 s, 20.0 tr. b., 4.45 m/s

  184. Zátaví u Písku - O Říďův pohár II., 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  185. 1. Jumping LA0, Borůvka Elentudas: 1/4, 21.11 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  186. 1. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: 1/2, 48.46 s, 20.0 tr. b., 3.92 m/s

  187. 2. Jumping LA0, Borůvka Elentudas: 2/4, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  188. 2. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: 1/2, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  189. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  190. 1. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  191. 2. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: 6/12, 45.01 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  192. 3. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: 5/12, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  193. Kladno - Úžasná Nulkoplocha (2x A0 Jump) - neděle, 06. 03. 2022

  194. 1. Jumping LA0, Borůvka Elentudas: 2/6, 24.98 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  195. 2. Jumping LA0, Borůvka Elentudas: 1/6, 28.21 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  196. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  197. 1. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  198. 2. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  199. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  200. 1. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  201. 2. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  202. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  203. Czech Imp Jump Large, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  204. Jumping 1 - Large, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  205. Jumping 2 - Large, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  206. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  207. 1. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  208. 2. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  209. 3. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  210. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  211. 1. Zkouška LA1, Amundsen Elentudas: 1/12, 34.03 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  212. 2. Zkouška LA1, Amundsen Elentudas: 1/12, 30.29 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  213. 3. Zkouška LA1, Amundsen Elentudas: 2/12, 30.17 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  214. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 01. 2022

  215. Druhá zkouška, Amundsen Elentudas: 1/3, 39.05 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  216. První zkouška, Amundsen Elentudas: 1/3, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  217. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  218. 1. Zkouška LA1, Amundsen Elentudas: 1/7, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  219. 2. Zkouška LA1, Amundsen Elentudas: 3/7, 40.21 s, 15.0 tr. b., 3.95 m/s

  220. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 12. 2021

  221. Druhá zkouška, Amundsen Elentudas: 1/1, 33.9 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  222. První zkouška, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  223. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 12. 2021

  224. Druhá zkouška, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  225. První zkouška, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  226. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  227. 1. Zkouška LA1, Amundsen Elentudas: 1/10, 32.29 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  228. 2. Zkouška LA1, Amundsen Elentudas: 7/10, 30.74 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  229. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  230. Druhá zkouška, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  231. První zkouška, Amundsen Elentudas: 1/8, 40.08 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  232. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  233. Agility - Collie, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  234. Jumping I - Collie, Amundsen Elentudas: 10/21, 30.97 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  235. Jumping II - Collie, Amundsen Elentudas: 15/21, 37.09 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  236. Stars of the Future - Collie, Borůvka Elentudas: 1/2, 28.86 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  237. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  238. Agility 1, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  239. Finále, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  240. Jumping 1, Amundsen Elentudas: 4/12, 45.88 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  241. Jumping 2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  242. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  243. Stars of the Future, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  244. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  245. Druhá zkouška MA3, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  246. První zkouška MA3, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  247. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  248. Druhá zkouška MA3, Biene Von der Teufelsloh: 1/4, 52.88 s, 3.88 tr. b., 3.5 m/s

  249. První zkouška MA3, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  250. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  251. Agility M, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  252. Zkouška MA3, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  253. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  254. Nedele MA3 1, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  255. Nedele MA3 2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  256. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  257. 1. Zka - MA3, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  258. 2. Zka - MA3, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  259. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  260. MA2-1 MA2, Biene Von der Teufelsloh: 1/3, 43.95 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  261. MA2-2 MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  262. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A2 + A3, 25. 03. 2018

  263. Druhá zkouška MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  264. První zkouška MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  265. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  266. 1. běh MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  267. 2. běh MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  268. 3. běh MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  269. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  270. II. zkouška MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  271. I. zkouška MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  272. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky, 22. 10. 2017

  273. Zkouška 1 - MA2, Biene Von der Teufelsloh: 2/6, 44.53 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  274. Zkouška 2 - MA2, Biene Von der Teufelsloh: 5/6, 53.15 s, 17.15 tr. b., 3.05 m/s

  275. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  276. Jumping MA2, Biene Von der Teufelsloh: 2/4, 41.35 s, 9.35 tr. b., 3.36 m/s

  277. Zkouška první MA2, Biene Von der Teufelsloh: 2/4, 46.84 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  278. Zkouška VIP MA2, Biene Von der Teufelsloh: 2/4, 51.53 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  279. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  280. Zkouška 1 - MA2, Biene Von der Teufelsloh: 2/5, 45.72 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  281. Zkouška 2 - MA2, Biene Von der Teufelsloh: 1/5, 49.68 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  282. Zkouška 3 - MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  283. Nové Hrady - Letní závod v Penzionu Na celnici, 29. 07. 2017

  284. Nové Hrady, Zkoušky, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  285. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  286. MA2/1 MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  287. MA2/2 MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  288. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  289. Zkouska 1 MA2, Biene Von der Teufelsloh: 2/6, 44.48 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  290. Zkouska 2 MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  291. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  292. Agility open M, Biene Von der Teufelsloh: 6/9, 50.13 s, 10.0 tr. b., 3.45 m/s

  293. ZkA. MA2, Biene Von der Teufelsloh: 4/7, 43.69 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  294. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  295. 1. ZK MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  296. 2. ZK MA2, Biene Von der Teufelsloh: 3/10, 46.46 s, 8.46 tr. b., 3.12 m/s

  297. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  298. Agility MA sobota, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  299. Jumping MA neděle, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  300. Jumping MA sobota, Biene Von der Teufelsloh: 11/21, 59.49 s, 24.49 tr. b., 2.69 m/s

  301. Velké finále MA neděle, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  302. Zkoušky MA2 neděle, Biene Von der Teufelsloh: 3/5, 62.18 s, 17.18 tr. b., 2.86 m/s

  303. Zkoušky MA2 sobota, Biene Von der Teufelsloh: 5/5, 49.6 s, 14.6 tr. b., 2.98 m/s

  304. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  305. Zkouška pro Bobíka MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  306. Zkouška pro Hermínu MA2, Biene Von der Teufelsloh: 3/6, 54.26 s, 20.26 tr. b., 3.04 m/s

  307. Zkouška pro Hermínu MA2, Biene Von der Teufelsloh: 4/6, 51.25 s, 17.25 tr. b., 2.93 m/s

  308. Řitka - Zkoušky - prosinec 2016, 09. 12. 2016

  309. 1. zkouška MA1, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  310. 2. zkouška MA1, Biene Von der Teufelsloh: 1/5, 36.72 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  311. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  312. JUMPING_MA1 MA1, Biene Von der Teufelsloh: 1/2, 31.15 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  313. MA1_1 MA1, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  314. MA1_2 MA1, Biene Von der Teufelsloh: 2/2, 37.57 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  315. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  316. 1. zkouška MA1, Biene Von der Teufelsloh: 2/3, 40.14 s, 12.14 tr. b., 3.31 m/s

  317. 2. zkouška MA1, Biene Von der Teufelsloh: 1/3, 36.52 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  318. 3. zkouška MA1, Biene Von der Teufelsloh: 3/3, 40.92 s, 11.92 tr. b., 3.35 m/s

  319. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  320. Zkouska IV MA1, Biene Von der Teufelsloh: 2/4, 52.33 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  321. Zkouska VI MA1, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  322. Zkouska V MA1, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  323. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  324. ZkA II. MA1, Biene Von der Teufelsloh: 4/6, 40.37 s, 11.37 tr. b., 3.2 m/s

  325. ZkA I. MA1, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  326. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  327. Czech Imp Jump Medium, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  328. Jumping 1 Medium, Biene Von der Teufelsloh: 14/26, 44.87 s, 17.87 tr. b., 3.5 m/s

  329. Jumping 2 Medium, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  330. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 28. 09. 2013

  331. zkouška 1 MA1, Biene Von der Teufelsloh: 2/4, 44.31 s, 14.31 tr. b., 3.16 m/s

  332. zkouška 1 MA1, Willi, Cassius Tuskulum: 3/4, 39.94 s, 15.0 tr. b., 3.51 m/s

  333. zkouška 2 MA1, Willi, Cassius Tuskulum: 2/4, 35.01 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  334. zkouška 2 MA1, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  335. zkouška 3 MA1, Biene Von der Teufelsloh: 2/4, 41.26 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  336. zkouška 3 MA1, Willi, Cassius Tuskulum: Diskvalifikován

  337. Ústí nad Labem - II. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 22. 09. 2013

  338. Zka ne1, Biene Von der Teufelsloh: 1/5, 36.9 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  339. Zka ne1, Willi, Cassius Tuskulum: Diskvalifikován

  340. Zka ne2, Biene Von der Teufelsloh: 1/5, 28.96 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  341. Zka ne2, Willi, Cassius Tuskulum: 2/5, 27.27 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  342. Zka ne3, Willi, Cassius Tuskulum: 1/1, 32.23 s, 20.0 tr. b., 3.44 m/s

  343. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické Dvojzkoušky, 27. 07. 2013

  344. A1_1_M, Biene Von der Teufelsloh: 2/9, 46.93 s, 5.0 tr. b., 3.0 m/s

  345. A1_1_M, Willi, Cassius Tuskulum: Diskvalifikován

  346. A1_2_M, Biene Von der Teufelsloh: 3/8, 34.28 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  347. A1_2_M, Willi, Cassius Tuskulum: 4/8, 30.55 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  348. Horní Počernice - 2. dvojzkoušky Zviratanakupuji.cz, 14. 07. 2013

  349. 1. zkouška MA1, Willi, Cassius Tuskulum: Diskvalifikován

  350. 2. zkouška MA1, Willi, Cassius Tuskulum: 6/9, 46.36 s, 15.0 tr. b., 3.0 m/s

  351. 3. zkouška MA1, Willi, Cassius Tuskulum: 3/8, 34.23 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  352. Praha - Horní Počernice - Dvouzkoušky agility pro kategorie A1, A2, A3, 29. 06. 2013

  353. 1.běh MA1, Willi, Cassius Tuskulum: 2/6, 40.96 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  354. 1.běh MA1, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  355. 2.běh MA1, Biene Von der Teufelsloh: 1/6, 39.58 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  356. 2.běh MA1, Willi, Cassius Tuskulum: Diskvalifikován

  357. Praha Horní Počernice - Odpolední dvojzkoušky, 14. 06. 2013

  358. Zkouška II MA1, Willi, Cassius Tuskulum: 3/5, 38.7 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  359. Zkouška II MA1, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  360. Zkouška MA1, Biene Von der Teufelsloh: 2/5, 36.97 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  361. Zkouška MA1, Willi, Cassius Tuskulum: 3/5, 37.94 s, 20.0 tr. b., 4.03 m/s

  362. České Budějovice - O budějovickou tlapku - Jumpingový speciál, 30. 03. 2013 - 31. 03. 2013

  363. Jumping M1 MA1, Willi, Cassius Tuskulum: Diskvalifikován

  364. Jumping 1 M, Willi, Cassius Tuskulum: 8/14, 66.0 s, 23.0 tr. b., 2.15 m/s

  365. Jumping 2 M, Willi, Cassius Tuskulum: Diskvalifikován