Cz En

Martina Vyhlídková

  1. Číslo: 004009
  2. OSA: PETRIS
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 06. 08. 2021
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 014313 (M), Willi, Cassius Tuskulum

  2. 014413 (M), Biene Von der Teufelsloh

  3. 050717 (M), A3Ch Arvika Nella Belavia

  4. 076019 (L), Amundsen Elentudas

  5. 044821 (L), Borůvka Elentudas

Výsledky

  1. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  2. II. zkouška A1 L, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  3. II zkouška A2 L, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  4. I. zkouška A1 L, Borůvka Elentudas: Diskvalifikován

  5. I. zkouška A2 L, Amundsen Elentudas: 4/4, 43.8 s, 20.0 tr. b., 4.45 m/s

  6. Zátaví u Písku - O Říďův pohár II., 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  7. 1. Jumping LA0, Borůvka Elentudas: 1/4, 21.11 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  8. 1. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: 1/2, 48.46 s, 20.0 tr. b., 3.92 m/s

  9. 2. Jumping LA0, Borůvka Elentudas: 2/4, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  10. 2. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: 1/2, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  11. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  12. 1. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: 6/12, 45.01 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  14. 3. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: 5/12, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  15. Kladno - Úžasná Nulkoplocha (2x A0 Jump) - neděle, 06. 03. 2022

  16. 1. Jumping LA0, Borůvka Elentudas: 2/6, 24.98 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  17. 2. Jumping LA0, Borůvka Elentudas: 1/6, 28.21 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  18. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  19. 1. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  21. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  22. 1. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  24. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  25. Czech Imp Jump Large, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  26. Jumping 1 - Large, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  27. Jumping 2 - Large, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  28. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  29. 1. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  31. 3. Zkouška LA2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  32. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  33. 1. Zkouška LA1, Amundsen Elentudas: 1/12, 34.03 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  34. 2. Zkouška LA1, Amundsen Elentudas: 1/12, 30.29 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  35. 3. Zkouška LA1, Amundsen Elentudas: 2/12, 30.17 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  36. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 01. 2022

  37. Druhá zkouška, Amundsen Elentudas: 1/3, 39.05 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  38. První zkouška, Amundsen Elentudas: 1/3, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  39. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  40. 1. Zkouška LA1, Amundsen Elentudas: 1/7, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  41. 2. Zkouška LA1, Amundsen Elentudas: 3/7, 40.21 s, 15.0 tr. b., 3.95 m/s

  42. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 12. 2021

  43. Druhá zkouška, Amundsen Elentudas: 1/1, 33.9 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  44. První zkouška, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  45. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 12. 2021

  46. Druhá zkouška, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  47. První zkouška, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  48. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  49. 1. Zkouška LA1, Amundsen Elentudas: 1/10, 32.29 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  50. 2. Zkouška LA1, Amundsen Elentudas: 7/10, 30.74 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  51. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  52. Druhá zkouška, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  53. První zkouška, Amundsen Elentudas: 1/8, 40.08 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  54. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  55. Agility - Collie, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  56. Jumping I - Collie, Amundsen Elentudas: 10/21, 30.97 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  57. Jumping II - Collie, Amundsen Elentudas: 15/21, 37.09 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  58. Stars of the Future - Collie, Borůvka Elentudas: 1/2, 28.86 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  59. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  60. Agility 1, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  61. Finále, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  62. Jumping 1, Amundsen Elentudas: 4/12, 45.88 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  63. Jumping 2, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  64. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  65. Stars of the Future, Amundsen Elentudas: Diskvalifikován

  66. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  67. Druhá zkouška MA3, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  68. První zkouška MA3, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  69. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  70. Druhá zkouška MA3, Biene Von der Teufelsloh: 1/4, 52.88 s, 3.88 tr. b., 3.5 m/s

  71. První zkouška MA3, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  72. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  73. Agility M, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  74. Zkouška MA3, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  75. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  76. Nedele MA3 1, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  77. Nedele MA3 2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  78. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  79. 1. Zka - MA3, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  80. 2. Zka - MA3, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  81. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  82. MA2-1 MA2, Biene Von der Teufelsloh: 1/3, 43.95 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  83. MA2-2 MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  84. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A2 + A3, 25. 03. 2018

  85. Druhá zkouška MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  86. První zkouška MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  87. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  88. 1. běh MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  89. 2. běh MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  90. 3. běh MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  91. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  92. II. zkouška MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  93. I. zkouška MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  94. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky, 22. 10. 2017

  95. Zkouška 1 - MA2, Biene Von der Teufelsloh: 2/6, 44.53 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  96. Zkouška 2 - MA2, Biene Von der Teufelsloh: 5/6, 53.15 s, 17.15 tr. b., 3.05 m/s

  97. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  98. Jumping MA2, Biene Von der Teufelsloh: 2/4, 41.35 s, 9.35 tr. b., 3.36 m/s

  99. Zkouška první MA2, Biene Von der Teufelsloh: 2/4, 46.84 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  100. Zkouška VIP MA2, Biene Von der Teufelsloh: 2/4, 51.53 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  101. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  102. Zkouška 1 - MA2, Biene Von der Teufelsloh: 2/5, 45.72 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  103. Zkouška 2 - MA2, Biene Von der Teufelsloh: 1/5, 49.68 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  104. Zkouška 3 - MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  105. Nové Hrady - Letní závod v Penzionu Na celnici, 29. 07. 2017

  106. Nové Hrady, Zkoušky, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  107. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  108. MA2/1 MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  109. MA2/2 MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  110. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  111. Zkouska 1 MA2, Biene Von der Teufelsloh: 2/6, 44.48 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  112. Zkouska 2 MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  113. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  114. Agility open M, Biene Von der Teufelsloh: 6/9, 50.13 s, 10.0 tr. b., 3.45 m/s

  115. ZkA. MA2, Biene Von der Teufelsloh: 4/7, 43.69 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  116. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  117. 1. ZK MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  118. 2. ZK MA2, Biene Von der Teufelsloh: 3/10, 46.46 s, 8.46 tr. b., 3.12 m/s

  119. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  120. Agility MA sobota, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  121. Jumping MA neděle, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  122. Jumping MA sobota, Biene Von der Teufelsloh: 11/21, 59.49 s, 24.49 tr. b., 2.69 m/s

  123. Velké finále MA neděle, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  124. Zkoušky MA2 neděle, Biene Von der Teufelsloh: 3/5, 62.18 s, 17.18 tr. b., 2.86 m/s

  125. Zkoušky MA2 sobota, Biene Von der Teufelsloh: 5/5, 49.6 s, 14.6 tr. b., 2.98 m/s

  126. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  127. Zkouška pro Bobíka MA2, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  128. Zkouška pro Hermínu MA2, Biene Von der Teufelsloh: 3/6, 54.26 s, 20.26 tr. b., 3.04 m/s

  129. Zkouška pro Hermínu MA2, Biene Von der Teufelsloh: 4/6, 51.25 s, 17.25 tr. b., 2.93 m/s

  130. Řitka - Zkoušky - prosinec 2016, 09. 12. 2016

  131. 1. zkouška MA1, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  132. 2. zkouška MA1, Biene Von der Teufelsloh: 1/5, 36.72 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  133. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  134. JUMPING_MA1 MA1, Biene Von der Teufelsloh: 1/2, 31.15 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  135. MA1_1 MA1, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  136. MA1_2 MA1, Biene Von der Teufelsloh: 2/2, 37.57 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  137. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  138. 1. zkouška MA1, Biene Von der Teufelsloh: 2/3, 40.14 s, 12.14 tr. b., 3.31 m/s

  139. 2. zkouška MA1, Biene Von der Teufelsloh: 1/3, 36.52 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  140. 3. zkouška MA1, Biene Von der Teufelsloh: 3/3, 40.92 s, 11.92 tr. b., 3.35 m/s

  141. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  142. Zkouska IV MA1, Biene Von der Teufelsloh: 2/4, 52.33 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  143. Zkouska VI MA1, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  144. Zkouska V MA1, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  145. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  146. ZkA II. MA1, Biene Von der Teufelsloh: 4/6, 40.37 s, 11.37 tr. b., 3.2 m/s

  147. ZkA I. MA1, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  148. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  149. Czech Imp Jump Medium, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  150. Jumping 1 Medium, Biene Von der Teufelsloh: 14/26, 44.87 s, 17.87 tr. b., 3.5 m/s

  151. Jumping 2 Medium, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  152. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 28. 09. 2013

  153. zkouška 1 MA1, Biene Von der Teufelsloh: 2/4, 44.31 s, 14.31 tr. b., 3.16 m/s

  154. zkouška 1 MA1, Willi, Cassius Tuskulum: 3/4, 39.94 s, 15.0 tr. b., 3.51 m/s

  155. zkouška 2 MA1, Willi, Cassius Tuskulum: 2/4, 35.01 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  156. zkouška 2 MA1, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  157. zkouška 3 MA1, Biene Von der Teufelsloh: 2/4, 41.26 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  158. zkouška 3 MA1, Willi, Cassius Tuskulum: Diskvalifikován

  159. Ústí nad Labem - II. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 22. 09. 2013

  160. Zka ne1, Biene Von der Teufelsloh: 1/5, 36.9 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  161. Zka ne1, Willi, Cassius Tuskulum: Diskvalifikován

  162. Zka ne2, Biene Von der Teufelsloh: 1/5, 28.96 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  163. Zka ne2, Willi, Cassius Tuskulum: 2/5, 27.27 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  164. Zka ne3, Willi, Cassius Tuskulum: 1/1, 32.23 s, 20.0 tr. b., 3.44 m/s

  165. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické Dvojzkoušky, 27. 07. 2013

  166. A1_1_M, Biene Von der Teufelsloh: 2/9, 46.93 s, 5.0 tr. b., 3.0 m/s

  167. A1_1_M, Willi, Cassius Tuskulum: Diskvalifikován

  168. A1_2_M, Biene Von der Teufelsloh: 3/8, 34.28 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  169. A1_2_M, Willi, Cassius Tuskulum: 4/8, 30.55 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  170. Horní Počernice - 2. dvojzkoušky Zviratanakupuji.cz, 14. 07. 2013

  171. 1. zkouška MA1, Willi, Cassius Tuskulum: Diskvalifikován

  172. 2. zkouška MA1, Willi, Cassius Tuskulum: 6/9, 46.36 s, 15.0 tr. b., 3.0 m/s

  173. 3. zkouška MA1, Willi, Cassius Tuskulum: 3/8, 34.23 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  174. Praha - Horní Počernice - Dvouzkoušky agility pro kategorie A1, A2, A3, 29. 06. 2013

  175. 1.běh MA1, Willi, Cassius Tuskulum: 2/6, 40.96 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  176. 1.běh MA1, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  177. 2.běh MA1, Biene Von der Teufelsloh: 1/6, 39.58 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  178. 2.běh MA1, Willi, Cassius Tuskulum: Diskvalifikován

  179. Praha Horní Počernice - Odpolední dvojzkoušky, 14. 06. 2013

  180. Zkouška II MA1, Willi, Cassius Tuskulum: 3/5, 38.7 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  181. Zkouška II MA1, Biene Von der Teufelsloh: Diskvalifikován

  182. Zkouška MA1, Biene Von der Teufelsloh: 2/5, 36.97 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  183. Zkouška MA1, Willi, Cassius Tuskulum: 3/5, 37.94 s, 20.0 tr. b., 4.03 m/s

  184. České Budějovice - O budějovickou tlapku - Jumpingový speciál, 30. 03. 2013 - 31. 03. 2013

  185. Jumping 1 M, Willi, Cassius Tuskulum: 8/14, 66.0 s, 23.0 tr. b., 2.15 m/s

  186. Jumping 2 M, Willi, Cassius Tuskulum: Diskvalifikován

  187. Jumping M1 MA1, Willi, Cassius Tuskulum: Diskvalifikován