076019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Vyhlídková, PETRIS

    Arrow_down

Pes

  1. Amundsen Elentudas, Kolie krátkosrstá

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A2, A3), 03. 02. 2024

  2. 1. zkouška LA3: 5/13, 35.01 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  3. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  4. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (čtvrtek), 28. 12. 2023

  5. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška LA3: 2/15, 47.6 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  7. Kladno - Adventní dvojzkoušky (neděle), 17. 12. 2023

  8. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  10. Kladno - Adventní dvojzkoušky (sobota), 16. 12. 2023

  11. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  13. Kladno - Agility Collie & Sheltie Cup 2023, 14. 10. 2023

  14. Agility I L: 3/19, 47.34 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  15. Finále L: 4/8, 43.34 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  16. Jumping II Special L: Diskvalifikován

  17. Jumping I L: 1/19, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  18. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 24. 09. 2023

  19. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  21. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 09. 2023

  22. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  23. První zkouška: Diskvalifikován

  24. Liberec - 3x jumpingy + 3x zkoušky + J0, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  25. 1. Zkouška A3 L: 2/6, 40.64 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  26. 2. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  27. 3. Zkouška A3 L: 6/6, 42.69 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  28. České Budějovice - Dvojzkoušky a jumping 2023 vol. 2, 27. 08. 2023

  29. A3 1. zkouška L: 2/2, 51.24 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  30. A3 2. zkouška L: Diskvalifikován

  31. jumping A2/A3 L: 3/5, 32.01 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  32. Liberec - 2x zkoušky, 04. 08. 2023 - 05. 08. 2023

  33. PÁ - 1. zkouška A3 L: 1/4, 53.02 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  34. PÁ - 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  35. Kladno - Letní zkoušky trochu jinak + A0, 22. 07. 2023

  36. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  37. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  38. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  39. Agility 1 L: Diskvalifikován

  40. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  41. Agility 1 L: Diskvalifikován

  42. Agility 2 L: Diskvalifikován

  43. Jumping 1 L: 42/109, 48.15 s, 21.15 tr. b., 4.4 m/s

  44. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  45. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  46. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  47. 2.zkouška LA3: 3/8, 42.06 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  48. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 04. 2023

  49. Druhá zkouška: 1/7, 39.66 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  50. První zkouška: 3/7, 39.27 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  51. Třebíč - Mini velikonoční dvojzkoušky, 09. 04. 2023

  52. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  53. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  54. Nymburk - Velikonoční dvojzkoušky + A0, 26. 03. 2023

  55. 1. zkouška LA3: 2/10, 44.92 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  56. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  57. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 03. 2023

  58. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  59. První zkouška: Diskvalifikován

  60. KLADNO - Jahodová Předpárty, 27. 01. 2023

  61. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  62. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  63. Terezín - DogFriends lednový předkrm, 13. 01. 2023

  64. LA3 I: Diskvalifikován

  65. LA3 II: Diskvalifikován

  66. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  67. 1. Zkouška LA3: 4/13, 51.89 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  68. 2. Zkouška LA3: 4/13, 41.28 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  69. 3. Zkouška LA3: 3/13, 47.46 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  70. KLADNO - Jahodová zahřívačka, 25. 11. 2022

  71. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  72. 2. zkouška LA2: 2/6, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  73. Kladno - Odpolední Kladno (středa), 23. 11. 2022

  74. 1. Zkouška LA2: 1/8, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  75. 2. Zkouška LA2: 1/8, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  76. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 11. 11. 2022

  77. 1. Zkouška LA2: 4/8, 43.38 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  78. 2. Zkouška LA2: 2/8, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  79. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 10. 2022

  80. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. 2. Zkouška LA2: 7/11, 51.24 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  82. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 14. 10. 2022

  83. 1. Zkouška LA2: 2/6, 42.81 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  84. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  85. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 16. 09. 2022

  86. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  87. První zkouška: 1/4, 34.58 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  88. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 10. 09. 2022

  89. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  90. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  91. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  92. 1. Zkouška LA2: 2/3, 42.41 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  93. 2. Zkouška LA2: 2/3, 44.75 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  94. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  95. II zkouška A2 L: Diskvalifikován

  96. I. zkouška A2 L: 4/4, 43.8 s, 20.0 tr. b., 4.45 m/s

  97. Zátaví u Písku - O Říďův pohár II., 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  98. 1. Zkouška LA2: 1/2, 48.46 s, 20.0 tr. b., 3.92 m/s

  99. 2. Zkouška LA2: 1/2, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  100. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  101. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  102. 2. Zkouška LA2: 6/12, 45.01 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  103. 3. Zkouška LA2: 5/12, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  104. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  105. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  106. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  107. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  108. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  109. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  111. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  112. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  113. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  114. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  115. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  116. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  117. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  118. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  119. 1. Zkouška LA1: 1/12, 34.03 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  120. 2. Zkouška LA1: 1/12, 30.29 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  121. 3. Zkouška LA1: 2/12, 30.17 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  122. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 01. 2022

  123. Druhá zkouška: 1/3, 39.05 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  124. První zkouška: 1/3, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  125. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  126. 1. Zkouška LA1: 1/7, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  127. 2. Zkouška LA1: 3/7, 40.21 s, 15.0 tr. b., 3.95 m/s

  128. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 12. 2021

  129. Druhá zkouška: 1/1, 33.9 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  130. První zkouška: Diskvalifikován

  131. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 12. 2021

  132. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  133. První zkouška: Diskvalifikován

  134. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  135. 1. Zkouška LA1: 1/10, 32.29 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  136. 2. Zkouška LA1: 7/10, 30.74 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  137. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  138. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  139. První zkouška: 1/8, 40.08 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  140. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  141. Agility - Collie: Diskvalifikován

  142. Jumping I - Collie: 10/21, 30.97 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  143. Jumping II - Collie: 15/21, 37.09 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  144. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  145. Agility 1: Diskvalifikován

  146. Finále: Diskvalifikován

  147. Jumping 1: 4/12, 45.88 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  148. Jumping 2: Diskvalifikován

  149. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  150. Stars of the Future: Diskvalifikován