Cz En

076019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Vyhlídková, PETRIS

    Člen KA

Pes

  1. Amundsen Elentudas, Kolie krátkosrstá

Výsledky

  1. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  2. II zkouška A2 L: Diskvalifikován

  3. I. zkouška A2 L: 4/4, 43.8 s, 20.0 tr. b., 4.45 m/s

  4. Zátaví u Písku - O Říďův pohár II., 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  5. 1. Zkouška LA2: 1/2, 48.46 s, 20.0 tr. b., 3.92 m/s

  6. 2. Zkouška LA2: 1/2, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  7. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  8. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška LA2: 6/12, 45.01 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  10. 3. Zkouška LA2: 5/12, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  11. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  12. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  14. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  15. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  17. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  18. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  19. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  20. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  21. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  22. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  24. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  25. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  26. 1. Zkouška LA1: 1/12, 34.03 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  27. 2. Zkouška LA1: 1/12, 30.29 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  28. 3. Zkouška LA1: 2/12, 30.17 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  29. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 01. 2022

  30. Druhá zkouška: 1/3, 39.05 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  31. První zkouška: 1/3, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  32. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  33. 1. Zkouška LA1: 1/7, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  34. 2. Zkouška LA1: 3/7, 40.21 s, 15.0 tr. b., 3.95 m/s

  35. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 12. 2021

  36. Druhá zkouška: 1/1, 33.9 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  37. První zkouška: Diskvalifikován

  38. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 12. 2021

  39. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  40. První zkouška: Diskvalifikován

  41. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  42. 1. Zkouška LA1: 1/10, 32.29 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  43. 2. Zkouška LA1: 7/10, 30.74 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  44. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  45. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  46. První zkouška: 1/8, 40.08 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  47. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  48. Agility - Collie: Diskvalifikován

  49. Jumping I - Collie: 10/21, 30.97 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  50. Jumping II - Collie: 15/21, 37.09 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  51. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  52. Agility 1: Diskvalifikován

  53. Finále: Diskvalifikován

  54. Jumping 1: 4/12, 45.88 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  55. Jumping 2: Diskvalifikován

  56. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  57. Stars of the Future: Diskvalifikován