Cz En

072419

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Svatava Stodolová

    Člen KA

Pes

  1. Andora Deabei, Belgický ovčák - Tervueren

Výsledky

  1. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 11. 05. 2022

  2. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  4. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  5. Zkouška neděle 1 : Diskvalifikován

  6. Zkouška neděle 2: Diskvalifikován

  7. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 04. 2022

  8. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  9. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  10. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 20. 04. 2022

  11. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  12. 2. zkouška A2 L: 1/4, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  13. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  14. ZkA. II. LA2: 9/12, 38.4 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  15. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  16. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  17. Zkouška LA2 I.: 2/5, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  18. Zkouška LA2 II.: 2/5, 49.28 s, 16.28 tr. b., 3.69 m/s

  19. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  20. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška LA2: 1/3, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  22. Strážiště - 2x zkoušky, 13. 01. 2022

  23. 1. zkouška A2 L: 3/5, 41.64 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  24. 2. zkouška A2 L: 3/5, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  25. Strážiště - 2x zkoušky, 22. 10. 2021

  26. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  27. I. zkouška A2 L: 3/5, 33.06 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  28. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  29. 1. zkouška A2 LA: 1/5, 36.49 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  30. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  31. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  32. 1. zkouška: Diskvalifikován

  33. 2. zkouška: 1/7, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  34. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  35. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  36. 2. Zkouška LA2: 2/6, 48.15 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  37. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  38. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  39. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška LA2: 1/2, 42.49 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  41. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  42. 1. Zkouška LA1: 2/8, 28.6 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  43. 2. Zkouška LA1: 1/8, 30.08 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  44. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  45. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  46. ZkA. LA1 II.: 4/6, 31.02 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  47. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  48. 1. běh LA1: 3/12, 31.0 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  49. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  50. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  51. II. zkouška A1 L: 1/9, 27.2 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  52. I, zkouška A1 L: Diskvalifikován

  53. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  54. 1. zkouška: Diskvalifikován

  55. 2. zkouška: 4/11, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  56. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  57. 1. Zkouška LA1: 2/10, 47.52 s, 22.52 tr. b., 3.32 m/s

  58. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  59. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  60. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  61. ZkA. LA1 II.: 7/14, 42.58 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  62. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  63. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  64. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  65. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  66. ZkA. LA1 I.: 8/14, 37.94 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s

  67. ZkA. LA1 II.: 7/14, 40.17 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  68. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  69. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  70. První zkouška: Diskvalifikován