072419

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Svatava Stodolová

    Arrow_down

Pes

  1. Andora Deabei, Belgický ovčák - Tervueren

    Arrow_down

Výsledky

  1. Terezín - Agility pro Ukrajinu II., 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  2. Jumping 2+3 L: Diskvalifikován

  3. LA3 III: Diskvalifikován

  4. LA3 IV: 1/5, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  5. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  6. 1.zkouška A3 L: Diskvalifikován

  7. 2.zkouška A3 L: Diskvalifikován

  8. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy + 2x Jump A0 - sobota, 22. 10. 2022

  9. 1. Zkouška LA3: 1/10, 41.38 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  10. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  11. 3. Zkouška LA3: 4/10, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  12. Lysá nad Labem - Podzimní klasika, 15. 10. 2022

  13. Agility Open L: Diskvalifikován

  14. Jumping Open L: Diskvalifikován

  15. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  16. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  17. Zkouška LA3 I.: 5/12, 49.4 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  18. Zkouška LA3 II.: 5/12, 49.72 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  19. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  20. 1. zkouška LA3: 3/7, 40.72 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  21. 2. zkouška LA3: 2/7, 42.72 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  22. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  23. II. zkouška A2 L: 1/6, 32.25 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  24. I. zkouška A2 L: 1/6, 42.52 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  25. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 11. 05. 2022

  26. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  27. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  28. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  29. Zkouška neděle 1 : Diskvalifikován

  30. Zkouška neděle 2: Diskvalifikován

  31. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 04. 2022

  32. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  33. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  34. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 20. 04. 2022

  35. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  36. 2. zkouška A2 L: 1/4, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  37. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  38. ZkA. II. LA2: 9/12, 38.4 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  39. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  40. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  41. Zkouška LA2 I.: 2/5, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  42. Zkouška LA2 II.: 2/5, 49.28 s, 16.28 tr. b., 3.69 m/s

  43. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  44. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška LA2: 1/3, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  46. Strážiště - 2x zkoušky, 13. 01. 2022

  47. 1. zkouška A2 L: 3/5, 41.64 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  48. 2. zkouška A2 L: 3/5, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  49. Strážiště - 2x zkoušky, 22. 10. 2021

  50. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  51. I. zkouška A2 L: 3/5, 33.06 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  52. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  53. 1. zkouška A2 LA: 1/5, 36.49 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  54. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  55. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  56. 1. zkouška: Diskvalifikován

  57. 2. zkouška: 1/7, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  58. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  59. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  60. 2. Zkouška LA2: 2/6, 48.15 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  61. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  62. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  63. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška LA2: 1/2, 42.49 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  65. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  66. 1. Zkouška LA1: 2/8, 28.6 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  67. 2. Zkouška LA1: 1/8, 30.08 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  68. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  69. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  70. ZkA. LA1 II.: 4/6, 31.02 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  71. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  72. 1. běh LA1: 3/12, 31.0 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  73. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  74. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  75. II. zkouška A1 L: 1/9, 27.2 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  76. I, zkouška A1 L: Diskvalifikován

  77. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  78. 1. zkouška: Diskvalifikován

  79. 2. zkouška: 4/11, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  80. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  81. 1. Zkouška LA1: 2/10, 47.52 s, 22.52 tr. b., 3.32 m/s

  82. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  83. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  84. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  85. ZkA. LA1 II.: 7/14, 42.58 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  86. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  87. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  88. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  89. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  90. ZkA. LA1 I.: 8/14, 37.94 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s

  91. ZkA. LA1 II.: 7/14, 40.17 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  92. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  93. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  94. První zkouška: Diskvalifikován